Відповідь: Психологія харчування та сто процент, що генно-модифікована. А мені легше триматися подалі від солодкого, легше для всього-і могзгів, і тіла. От тримала себе в руках і якось вже й не думалося, а тут КД, плюс ще в той день сиділа на вступному екзамені в муз.школу, втома, голод, біль і я за день стоптала банку згущенки... Наступного дня ще морозива наїлася і в результаті-лице обсипало прищами, а цього разу навіть при ПМС не обсипало як завжди, бо солодкого не їла. От зла на себе, але принаймні висновки зробила-міри я в тому не маю, а одже краще взагалі утриматися . От єдине за що тішуся- ніяких цукорків мені взагалі не хочеться, вони мені приторно-солодкі тепер, відвикла вже. Налягаю на фрукти, тим більше зараз така пора. Але ж яка то залежність-отой цукор, то правда...
Відповідь: Психологія харчування В мене червоні вугрі на щоках, носі ( розацеа), то вони майже повністю щезають, коли харчуюся без цукру, личко стає чистим, вже навіть без тонального крему можу виходити на люди. А раніше навіть мазі з антибіотиками тільки на деякий час допомагали. Буду надіятися, що цей ефект і надалі протримається.
Відповідь: Психологія харчування аюрведа каже, що то залежить від конституції тіла, а вона впливає і на психіку, і на метаболізм (і те, що ми їмо і який спосіб життя ведем - теж)
Відповідь: Психологія харчування не вірю в початкові однакові дані, бо ми всі дуже різні (гени ж різні) в кожного свій шлях до істини, і кожен на свій (підходящий йому) лад її називає, але вона одна п.с. аюрведа - не релігія, аби в неї вірити (якщо буквально), то медицина
Відповідь: Психологія харчування Ні, то не лише медицина. Але і в медицину можна вірити або і не вірити. Є люди які вірять в правдивість тої чи іншої медицини, а є які ні.
Відповідь: Психологія харчування значить вам нашось треба ті 10 кг вдома. Помагають вони вам. Знайдете від чого помагають (читайте, захищають) будете знати що робити.
Відповідь: Психологія харчування а от реально втримати себе від солодкого у КД? (конкретно мене - перед ними) і шо то за хімія так впливає? ще примітила одну закономірність, якщо втомлена або хронічний недосип - починаю більше їсти, або їм звично, а все-одно круглішаю, і чого б то?
Відповідь: Психологія харчування в мене те ж питання. від середини циклу і до початку КД просто неймовірне бажання нажертись. і ситість відчуваю, і пересичення, та все одно хочеться і хочеться. допомагає лише якась зайнятість фізична, інакше голова працює на одне - що з"їсти? як з тим боротись?
Відповідь: Психологія харчування волію не боротись, а прийняти (одразу спадає гострота бажання) то раз, а 2 - КД не йдуть місяць, 1-2 дні, при норм. активності великої погоди не зроблять, і шукати відмазку в КД бажання відпаде ну то імхо, звісно
Відповідь: Психологія харчування в мене як раз з приходом КД настає штиль, абсолютно втихомирюється ота ненаситність, але перед тим днів 10 - штурмую холодильник, і так 1 кг ваги коливається туди-сюди.
Відповідь: Психологія харчування то впринципі так. Але всерівно отой нездоровий потяг до солодкого під час КД мене денервує. Я себе контролювала чесно і навіть при ПМС не їла і впринципі було добре, але тільки КД почалися ну просто здалася. Може це ще пов'язано з тим, що болючы сильно маю, розклеююся і від того себе отак жаліти починаю...
Відповідь: Психологія харчування просто треба зрозуміти, що це за стан, жіночий організм очищається, оновлюється і вимагає спокою, а не дрессури, а його починають насілувати - то зя, то нізя, ужос! цілком адекватні коливання
Відповідь: Психологія харчування При недосипанні кількість лептину(білок, який знижує апетит) зменшується, а грілин (гормон голоду) збільшується.
Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід Прочитала щойно три речі, які зупиняють процес скидання ваги - 1. У вас алергія/несприйняття певних продуктів, а ви про це не знаєте. 2. Ваше життя переповнене стресом. Це впливає на вашу систему травлення. 3. Ти не займаєшся тим, що приносить тобі задоволення. Якщо чесно, то №2 і №3 це про мене. Особливо №3. Я так ненавиджу свою роботу, що то просто ЖАХ!!! Не дивно, що мій організм так вчепився до надваги.
Відповідь: Психологія харчування МАруся, а де ви то прочитали? Я б теж таке почитала. Мені теж ті причини підходять - я стала набирати вагу якраз тоді, коли почала приносити себе в жертву інтересам чоловіка і перестала займатись тим, що хочу. ( Треба ту мою жертовність прибити чимось важким раз і назавжди, наразі над цим працюю).
Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну А от цікаво, чи можна той захист перекласти на щось інше, менш шкідливе для організму? Чому підсвідомість в якості захисту вибирає саме зайву вагу?
Відповідь: Психологія харчування бо вона має фізичний прояв - жировий "панцир", і більша людина стає фізично, типу "не підходь, бо я велика і можу себе захистити" можна на голову . Розібратись з страхами, всяке таке. Радувати себе не їжею, а тим до чого хоч трохи більше зусиль треба, ніж до холодильника дійти. але буває, що люди набувають інші шкідливі "звички" - починають радувати себе в інший спосіб, і зациклюються на чомусь іншому. Але що то зараза - що то зараза.
Відповідь: Психологія харчування Тобто шлях є один - до грамотного психолога. Треба навести лад в душі- тоді і в тілі буде все добре.
Відповідь: Психологія харчування не обов"язково можна навести і самому "меньше думайте, больше чуствуйте" - часом аж страшно як сильно і швидко помагає