Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу в принципі, так є. Маю двох знайомих, чиї діти закінчили даний факультет . Дитина одного успішно працює у сфері ІТ ( тобто не по спец.), другого- теж не зовсім по спеціальності. Хоча батьки там при "можливостях". У Львові реально не так багато можливостей. ---------- Додано в 14:27 ---------- Попередній допис був написаний в 14:12 ---------- Ось дивіться: оці пріорітети виставляєти ви, як пошуковувач роботи. АЛЕ, це не означає, що такі ж пріорітети має працедавець при прийнятті на роботу. Пріорітети пошуковувача: робота по спеціальності і така, "щоб не надірватися" ( тобто з нормованим графіком), зарплата така, щоб не просто "виживати"; колектив- дружелюбний до новачків; кар єрний ріст, про який мусить попередити роботодавець одразу ж ( тобто описати перспективи для працівника). Що може запропонувати пошуковувач: тільки теоретичні знання, отримані у виші. Реальність: сьогодні ( і не лише сьогодні) на ринку праці умови диктує працедавець. а працедавця найперше цікавить питання: що може потенційний пошуковувач роботи запропонувати для розвитку компанії? І лише у процесі роботи, на протязі якого до новенького працівника приглядатиметься увесь колектив, можна робити певні висновки і щось йому пропонувати.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Ну, для адміністраторів в готелі спеціально готують людей зі спеціальністю -- туризм, готелярство, менеджмент туристичної індустрії...і працювати там треба починати ще з курсу 3. Щодо вакансій, то є декілька "вічних" в хороших готелях, які себе позиціонують як 4 зіркові з зарплатою в 2000 грн Вам така зарплата підходить??? ( про нюанси професії можу вам багато розповістиЯкщо так, то мені ще досі майже кожного дня приходять на мейл вакансії. Знов ж таки той же адміністратор, який претендує на вищу оплату лише англійською не виїде...
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Погоджуюсь. І для тих, хто шукає роботу вперше, ще раз наголошу: навіть якщо вам на співбесіді сказали, що перспективи нема, ріст неможливий, не приймайте це за чисту монету. Роботодавець ще сам не знає вашого потенціалу, з часом, якщо ви себе зарекомендуєте, все може змінитися. Звичайно, щоб зрозуміти самому, чи є перспектива, треба зорієнтуватися в вертикалі фірми (якщо вас приймають на посаду заступника директора в фірмочку, де працює 3 особи, а директор - власник, то, я надіюсь, ви розумієте, що директором ви не станете Коли я прийшла на співбесіду на фірму, де зараз працюю, мені теж відразу сказали, що перспектив нема. Я це й сама розуміла. Але минуло трохи часу і місце для мене знайшлося там, де ніхто (і тим більше я) не очікував.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу От власне, що перспектива може з"явитися в певний момент, хтось звільняється, вводиться в штат нова посада, розширюється фірма, створюється новий підрозділ, варіантів маса, ну і + перспектива можлива не лише в межах однієї фірми. А от на рахунок співбесід і тестів, я якось їх панічно боюся, читаю деколи вимоги по вакансіям, то багато чого наприклад на практиці вмію, але як подумаю, що мені почнуть задавати якісь теоретичні питання, то здається,що я нічого не зможу пояснити. Тим більше, що на співбесідах ніколи не була і характер питань навіть не уявляю
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу ......- хе у нас так працівниця будучи економістом спочатку стала нач. відділу обліку ( нач. пішов у декрет, а замінити не було кому ) а потім й фінансовим директором ( старий фіндиректор звільнився)...і випадки, коли з звич оператора ПК дівчатка починають працювати бухгалтерами ( звісно підівчившись), я сама прийшла працювати помічником директора ( читай секретарем), перспектив на п-ві точно вже не бачила для себе, колектив на 90 % чоловічий і сфера теж більш "чоловіча"- але зараз вже 4 роки керівник відділу кадрів ( була в цьому 0, але підівчилась, начиталась + обставини склались так, що наш керівник кадрів звільнився і зараз знаю впевнено, що це справді "моє" ), тому теж підтримую, що починати треба "з початку")))) а я навпаки іноді могла сходити для цікавості, щоб побачити стиль і манеру ведення співбесід, про що питають, як себе ведуть,,,,, це досвід....к-ка таких співбесід і Ви на наступній почуватимете себе вневнено і знатимете собі ціну, а впевнену у собі людину одразу ж помітно серед тих які вперше)))
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу я володію іншою інформацією. готелі не дуже хочуть брати студентів під час навчання, бо там повний робочий день, а в студентів завжди якісь заліки, екзамени і т.д. мев не є ідеальною освітою для цього, хоча багато хто працює в готелі саме з такою освітою завдяки знанню мов + різноманітність предметів, що вивчається. те саме стосується і туристичних фірм. знайома власниця тур.фірми не любить брати студентів з тур.освітою, бо вона вважає, що вони занадто вузькоспеціалізовані і в неї працюють дівчата в основному з меву) не слід забувати, що багато чого залежить від самої людини. і ще одне, моя одногрупниця працює зараз портьє в готелі і її, можна сказати, брали з руками і ногами, бо вона знає іноземну мову. вона працює в престижному готелі, але не у Львові і, до речі, панічно боїться скорої сесії, бо не знає, як буде відпрошуватись і здавати....) цікво почути про нюанси, які ви знаєте)
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Син знайомого зараз працює в ненайгіршому готелі Львова. Перед тим він стажувався в Швейцарії літом (під час навчання); коли пішов на роботу, то, звичайно, на парах зявляється рідко, але якось то все здає. Зате отримує неоціненний досвід. Вважаю, що 5 курс це вже халявне навчання, не дивлячись на те, що йдуть виключно профільні предмети. 4 курси відходив, потім пішов працювати. Дуже хороше вирішення, як на мене. А роботодавці, однозначно зацікавлені, щоб працівник був на роботі, а не десь там (навіть, якщо на навчанні).
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу ну не 100% халявне, але ненапряжне точно. але є дипломна робота, звіти, статті, які займають немало часу (я пишу сама, не купую) і знову ж таки сесія, на якій ти обов*язково повинен бути присутнім (навіть якщо платиш за екзамени). принаймі в нас так. але як відомо "после боя руками не машут" так що мені на 3 курс не вернутись))) я впевнена, що в мене ще все попереду)
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу згідна з дописувачем silvia, що походивши по різним співбесідам-набираєшся досвіду і на кожній слідуючій стаєш впевненішою. А питання часом є цікаві і неординарні, але у 80% випадків, вони повторюються. Тому знаючи їх, можна і підготуватися. Основне відповідати правдиво, не візьмуть на одне підприємство-то візьмуть на інше, де можливо Ви більше підходите і як фахівець і як член команди
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Дівчата, маю з понеділка співбесіду з рекрутером. Дайте якісь поради, що маю говорити щоб зачіпити і зацікавити бо дуже хочу на роботу і саме в ту фірму!
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу iriwa, раджу якомога більше дізнатись про саму фірму ще перед співбесідою. Можливо, у вас буде можливість блиснути цими знаннями, і це однозначно вам буде "плюсом". На самій співбесіді раджу бути щирою і відвертою. На питання відповідати не мудруючи "як би то відповісти, щоб сподобатись" (бачила таких ), а так, як дійсно є насправді. Можете навіть так і сказати: подобається ваша фірма, дуже хотіла б тут працювати Готова вчитися. Також слід випитати всі нюанси роботи (заробітна плата офіційна чи "в конверті", соціальні гарантії, ваші обов'язки...) Успіхів!
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Маю можливо дивне чи нерозумне питання, але все ж. Завтра йду на першу співбесіду. Портфоліо матиму з собою на диску (ну не сподівалась, що так в моменті покличуть на співбесіду, друкованих варіантів не маю). Той диск з роботами "по правилам" має залишитись в того, хто проведе співбесіду? Чи забирати з собою?
Відповідь: Пошук роботи через рекрутингові/кадрові агентства Це не тільки сфери медицини стосується, але всіх. Коли у заміжньої жінки нема ще дітей, то на роботу брати не хочуть.
Відповідь: Пошук роботи через рекрутингові/кадрові агентства а коли є діти яким немає бодай 7-ми років, то також брати не хочуть. Зіткнулась, знаю. І будь тут мудрим.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Це як в анекдоті: Девушка, 22 года ищет работу: - а... вы замужем? значит в декрет уйдете... Вы нам не подходите! через 4 года... - а... у вас ребенок?! значит на больничный будете ходить? через 2 года... - у вас первый ребенок большой, вы скоро второй раз в декрет! еще через 4 года... -Женщина! У вас 2е детей! Какой вы работник?! вы же с больничного не вылезете! еще 4 года... - нам требуются женщины до 35...
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Мабуть ніяк, і нічого тут вже не зробиш. Видно вже так склалась ситуація у нашій державі, через таке становище, у якому знаходиться жінка. Нічим, нормально, не хочуть допомогти, чи з дитиною, чи без.....мусимо виживати ( інакше не скажеш).
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Людоньки, може хтось знає : чому на співбеідах всіх так цікавить чи ти живеш на зйомній квартирі чи у власній ? ну спитали чи живете в квартирі , а зйомна вона чи ні ,кому яке діло? на що це впливає? на всіх співбесідах яких була, відповідала на це питання.
Відповідь: співбесіда при прийомі на роботу Визначає Вашу надійність як працівника. Тобто якщо гіпотетично у Вас колись з"являться проблеми із житлом, це відобразиться на роботі. Але питання побічне, мій особистий досвід показує, що для жодної людини цей фактор не став на заваді.