Відповідь: Школа - домашні завдання для батьків. В моєї дитини логіка була залізна: бо всі батьки мають робити з дитиною домашнє завдання, і крапка! Їм (і нам на зборах) це втовкмачували самі вчителі, що батьки обов’язково повинні бути присутні біля них під час виконання домашнього завдання. Відповідно, моя дитина сильно ображалась, що я після робочого дня 8::8 на кухні могла посуд мити, чи займатись своїми справами, а вона змушена робити уроки сама. І з молодших класів має ненависть до домашніх завдань і уроків. Згідна на всі 100%
Відповідь: Школа - домашні завдання для батьків. Ну власне нашою першою вчителькою я теж дуже задоволена, юо малий за нею навіть сумував на канікулах. А з 5-го класу вчителів купа.
Відповідь: Школа - домашні завдання для батьків. у мене теж вчора було домашнє завдання 137. 1. Прочитай і відгадай загадки. 1. Червоне коромисло через річку повисло. 2. Ішли чоловік і жінка вулицею. Коли вони підхо[цензура]дили до своєї домівки, побачила їх у вікно дитина і гукнула: «Добридень вам, татусю й матусю!>> Одначе то не був їхній син. Хто ж то був? 3. Шість ніг і два роги, в садок не пита дороги. 4. Як із меду і му[цензура]хи зробити ім'я турецького султана? 5. Ішло дві матері, дві дочки й онука. Скільки було всіх душ? 2. Знайди іменники, в яких зі зміною форми слова від[цензура]бувається зміна кінцевого приголосного основи. Випиши ці іменники, ставлячи їх у початкову форму, а поряд через риску подай їх форми в місцевому відмінку. після роботи , коли вже голова не варить від інформаціїї ,треба думати ще відгадки на тупі загадки + шукати іменники, бо дитина не розуміє навіть, що треба в вправі зробити смурфєц.....
Відповідь: Школа - домашні завдання для батьків. ага, і ще 8 іменників знайти і провідміняти в місцевому відмінку
Відповідь: Школа - домашні завдання для батьків. З загадок, досі не знаю відповідь, може хто підкаже? "Має руки, має ноги, не тримається підлоги."
Відповідь: Школа - домашні завдання для батьків. [ quote=Svitlanka;1117985]З загадок, досі не знаю відповідь, може хто підкаже? "Має руки, має ноги, не тримається підлоги."[/quote] Стіл але в оригіналі є, що тримається підлоги
Відповідь: Школа - домашні завдання для батьків. В нас поки що 3 клас, тому про подальшу школу ніц сказати не можу. А звідки беруться проблеми в 4 класі, якщо їх до того не було? Дитина - та сама, вчителька - та сама...
Відповідь: Школа - домашні завдання для батьків. А я от собі думаю, що ж їх будуть в старших класах на уроках української мови вчити, якщо вже зараз від них таке вимагають? Програму філологічного факультету універу? Бачу по своїй малій, що деякі питання з української граматики до неї просто не доходять. Свіжий приклад - є речення, у них виділені слова і до тих слів треба поставити питання, щоб відповіддю було це речення. Ну нехай там вчителька щось недопояснила, але ж і я вдома розпиналася, аж захрипла, і чоловік потім підключився (він у мене взагалі-то гуманітарій поганенький, в школі якось на трійках перебивався, але сказав, що вже і до нього дійшло), і дитина у мене нехай не вундеркінд, але і не тугодум, - а все-одно не розуміє, і все! Десь годину ми на два голоси розпиналися, поки вона зрозуміла, чого від неї хочуть. І взагалі, багато з того, що вони безуспішно пробували вчити в першому класі, в другому пішло якось само по собі. Все-таки наша стара шкільна програма була набагато продуманішою, хоч і не без недоліків.
Відповідь: Школа - домашні завдання для батьків. В нас це завдання було сьогодні,відповіді на загадки мала дуже швидко знайшла в кінці книжки,а завдання теж прийшлось пояснити (правда потім згадала як їм в школі пояснювали +побачила (мама) правило на сусідній сторінці,тоді все пішло швидко.а взагалі ми більше математики) ---------- Додано в 22:47 ---------- Попередній допис був написаний в 22:45 ---------- Жук,жук )
Відповідь: Школа - домашні завдання для батьків. Мали вчора свіжу роботу - дали малій завдання зробити і показати всі "витвори" з праці за 1 семестр, бо вчителька в класі під час уроку оцінки не ставила (а деякі уроки не відбулись, чи мала була відсутня), а тепер мусить якось заповнити журнал і виставити оцінки. То ми недільного вечора мали розвагу - всі разом ( тато, мама + дитина) різали, клеїли, витинали до 11 год. Квіточки, метелики, кошики з грибами, рибки, вудочки, кораблики - здуріти можна І те все, запаковане в подарунковий пакет і різні коробочки дитина понесла сьогодні до школи - на оцінку. І всі прекрасно розуміють, що дитина фізично за один день цього всього зробити не змогла б, і вчителька бачила на уроці, що в діток нічого не виходить, і знає, що то вони робили не самі... А нині в щоденнику нове завдання з читання - підготувати роздатковий матеріал. Питаю, що це? Виявляється, вчителька сказала, щоб батьки в інтернеті познаходили прислів"я, приказки, пісні про калину, роздрукували на окремих листочках і позапаковували в файлики. Кажу, а якщо нема комп"ютера або принтера - то написати вручну. Вперше чую, щоб роздатковий матеріал такого роду готували батьки, ще й так - " кто во что горазд". Ну, загалом, заскучати нам не дадуть...
Відповідь: Школа - домашні завдання для батьків. На цей допис мене наштовхнув віршик, який ми вчора вчили на урок рідної мови. Здавалося б, віршик "дитячого "Глібова, але у процесі прочитання і вивчення,він у нас з дитиною викликав кілька питань. І я вже сиджу і думаю, чи то я просто не вмію адекватно сприймати дитячі віршики, чи то у мене уява "розігралась": "Зимонько- снігуронько, наша білогрудонько, не верти хвостом, а труси.....сніжком" ( перше питання моєї дитини: чому зима вертить хвостом? І як це?) Ми повибігаємо, снігу накачаємо купу за садком. Бабу здоровенную, уночі страшенную, зліпимо гуртом. ( тут наступне питання дитини: для чого діти ліплять страшенну бабу, адже сніговик- добрий?) Зробим очі чорнії, Рот і ніс червоніі- Буде як мара ( тут у дитини виникло одне запитання: що таке "мара"? пояснила.Натомість у мене у голові вималювалась картина оцієї баби снігової) День і ніч стоятиме.... Одним словом, дитина мені сказала, що вона той вірш не може вивчити, бо не може вчити того, чого не може зрозуміти- для чого дітям ліпити страшну бабу, яка як мара день і ніч стоятиме ( тут я вже не знала, сміятися чи плакати), бо зима- це білий сніг і добрий сніговик?
Відповідь: Школа - домашні завдання для батьків. знайшла продовження і ніби все встало на свої місця: Зробим очі чорнії, Рот і ніс червонії - Буде, як мара. День і ніч стоятиме, Вовка проганятиме Від свого двора. можете іще розказати дитині, що в ті часи, коли жив Глібов, люди жили в основному по селах, а взимку з лісів приходили вовки, шукали їжу. тому їх і треба було відганяти. я ще потім трішки прочитала про Мару - "Давні українці щовесни, напередодні нового (землеробського) року робили опудала Мари, які спалювали або топили у воді." ніби це мало символізувати, що зима і морок пішли геть, а настане весна, відродження життя. а снігова Мара сама танула навесні. так що, можливо, снігові баби звідти й пішли, з цього обряду. це ж зараз зима - білий сніг і добрий сніговик. бо ми сидимо в теплих домівках, на вулицю вдягаємо тепленькі куртки. в давнину такого не було і зима була дуже важкою порою року. я так колись перечитувала оповідання Архипа Тесленко. ще пригадую, як його вчили в школі в молодших класах, а коли взяла перечитати, то так з того всього сплакалася. а ще як згадаю третій клас і Федька-халамидника...
Відповідь: Школа - домашні завдання для батьків. саме так я йому і розповіла. Але бачу, що дитині у 7 років це сприймається як якась небувальщина. Тобто ще у голові це не вкладається так, як має бути. Можливо, просто варто шкільну програму для найменшеньких все-таки якось складати з урахуванням віку?
Відповідь: Школа - домашні завдання для батьків. ой, не знаю.. я в молодших класах абсолютно спокійно і без сентиментів такі твори сприймала. все-таки дитина має знати, що є добро і зло, що і від смерті нікуди не дітися. від того, що заперечувати чи прикрашати погані речі, вони ж хорошими не стануть. взагалі вперше від книжки я розчулилася аж у п'ятому чи шостому класі, коли читала "Біле Ікло". та й все одно потім таку "небувальщину" дитина буде вчити аж до кінця школи - в нас вся класика така, принаймні та, що в шкільній програмі.
Відповідь: Школа - домашні завдання для батьків. О, це саме той вірш, про який я писала, що моя дитина не хоче його вчити, і плаче... Проплакала цілий вечір, правда вивчила - має 11, але півкласу отримало 1 і 2. Дуже важкий до вивчення, і до розуміння - він ,здається, з російської перекладений,тому такий кострубатий.
Відповідь: Школа - домашні завдання для батьків. я увечері сьогодні подивлюся на наш результат. У нас вивчення йшло не з плачами, але "дісталося на горіхи" іграшковій білці ( негатив від процесу так висловлював під час вивчення) в цьому погоджуся. Бо мені досі не зрозуміло, за яким критерієм відбираються твори авторів для вивчення ( адже у них же є набагато цікавіші і доцільніші)
Відповідь: Школа - домашні завдання для батьків. Заходжу я якось в кімнату, а там Настя над підручником ридає: виявляється, дали їм такий текст переказати: Принесли хліб, на столі поклали. Пахучий, теплий ще, із шкоринкою золотою. Це від вогню позолота в нього. Та не тільки від вогню. Золоте зерно на борошно мололи. А зерно в золотому колоску на стеблині гойдалося, срібною росою вмивалося, золоте сонячне проміння в себе увібрало. Від сонця позолота у хліба. Та чи тільки від нього? і т.д. Я сама насилу з того змогла декілька речень зліпити, а що їй, семирічній казати?
Відповідь: Школа - домашні завдання для батьків. Знайомий текст, теж нещодавно його "проходили". Але наша вчителька не казала його переказувати, мабуть зрозуміла, що семирічним дітям таке не під силу.