Як вибрати і доглядати за холодильником: деякі поради

Published by adbot in the blog Блог adbot. Перегляди: 165

Життя без холодильника — то не життя. То виживання. І постійний стрес. Зимою ще куди не йшло, бо є змога виставити швидкопсувні продукти на підвіконня, а от літом ти маєш бути дуже пильним (-ою), щоб суп, приготований тобою сьогодні, не зіпсувався уже до ранку наступного дня.
upload_2024-4-6_9-47-47.jpeg
Тож, якщо спартанські умови вас не приваблюють, варто все ж таки купити додому холодильник. А ми зараз коротенько розповімо, як його вибрати та як за ним доглядати, щоб прослужив якнайдовше.

Вибір холодильника



Вважатимемо, що ви вже визначились із тим, де у вас стоятиме холодильник, якими мають бути його габарити та скільки грошей ви готові витратити на таку покупку.

Варто знати, що холодильники бувають кількох типів, і ось основні з них:
  • Морозильні камери. Ці, як неважко здогадатись, складаються лише з камери для заморожування продуктів. Оптимальний варіант для самотніх людей або ж пар без дітей.
  • Двокамерні. У таких холодильників уже є окремо морозилка і відділення для охолодження продуктів. Маючи такий, уже можна так сильно влітку не переживати за долю учорашнього супу.
  • Багатокамерні. Справжній топ, якщо у вас велика сім’я або ви просто любите нормально так закупитися продуктами наперед. Такі холодильники мають більше секцій для різного роду продуктів, зазвичай виробники «нафаршировують» їх різними фічами на кшталт диспенсерів, які суттєво полегшують життя.
З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, і зокрема післямасованих обстрілів об’єктів української енергетики, перед кожним свідомим українцем постала необхідність ощадливо ставитись до енергоресурсів. А отже, за можливості, оснащувати своє помешкання побутовими приладами, які споживають менше електроенергії. Холодильник здатний за рік спожити від 210 до 470 кіловат. Отже, доречно буде орієнтуватись на холодильники з високим класом енергоефективності (клас А++ та вище). Як бонус — менші платіжки за світло.

Поради щодо експлуатації


  1. Краще не ставити в холодильник каструлю з гарячим супом. Майстри з ремонту холодильників розповідають, що гаряча їжа змушує холодильник інтенсивніше працювати, щоб її охолодити. Це створює додаткове навантаження на компресор, який зрештою, якщо зловживати, може вийти з ладу. До того ж в такому режимі роботи холодильник споживає більше електроенергії.
  2. В холодильнику слід регулярно прибирати. Протирати внутрішні поверхні найкраще губкою, попередньо нанісши на неї кілька крапель м’якого миючого засобу (деякі господині радять використовувати засіб для миття посуду). Вимиту поверхню витерти насухо ганчіркою.
  3. Використовуйте режим економії енергії. Він передбачений в багатьох моделях холодильників. Вмикайте його, наприклад, наніч, коли домашні не відчиняють дверцята холодильника так часто, як удень.
  4. Зберігайте їжу в герметичних контейнерах. Таким чином в холодильнику не буде сторонніх неприємних запахів і не доведеться витрачатись на спеціальні ароматизатори.
  5. А це правило, мабуть, усі знають, проте все ж повторимо ще раз: розміщуйте холодильник подалі від джерел тепла на кшталт газової плитки, щоб холодильник не перегрівався і не «тягнув» більше електроенергії.
Якщо холодильник належно експлуатувати, він гарно вам прослужить, і у вас буде де зберігати свій смачний суп.
You need to be logged in to comment