Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Dingo

    Dingo New Member

    Пічля пологів і взагалі поиімітила на ногах невеликі судинні павутинки. Гінеколог казала що то нічого, що то не є "вени" які треьа лікувати, просто вигляд такий і нічого з тим не треба робитию В когось таке було? Може мазати чимось? Це на бедрах є, вище колін збоку на ногах. Такі фіолетуалі невеличкі судинки, колись їх не було.
     
  2. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    @Ellynka
    В мене теж появились. А живіт весь в червоних круглих цятках. І взагалі багато чого стало не так як до дітей.
    Судинки - косметичний дефект, їх можна лазером коригувати, якщо так заважають.
     
  3. Dingo

    Dingo New Member

    А маленькі червоні точки теж появились наживоті де не де, правда ще до родів були теж.
     
  4. Nett

    Nett Member

    Дівчата, в кого була температура 38 в перших тижнях?
    До лікарки не можу додзвонитися, а уже вечір... Температура помаленько, але росте.
    Парацетамол після 38.5? І заспокойте (якщо можливо), що наслідків не буде. Бо уже місця не знаходжу собі
     
  5. Witer

    Witer Member

    В мене була десь на другому місяці теж за 38. Чим лікувалась не пам'ятаю. Наслідків, як таких не було. Мала багатовіддя, то лікарка, яка пологи приймала сказала, що можливо це через ту температуру. Але знову ж таки МОЖЛИВО.
     
  6. Nett

    Nett Member

    Дякую, стало спокійніше. Обходжуся питтям, температура за 38 не перейшла.
    В мене в першу вагітність не було жодної температури, але багатоводдя виявили на останньому місяці. Тому, це, певно, не показник
     
  7. Marusyaa

    Marusyaa миється в бані

    під час вагітності і після пологів дуже сильно випадало волосся. мені допоміг курс дарсонвалізації шкіри голови, я дійсно помітила результат. почитайте тут детальніше https://pensanaty.com/, оскільки є протипоказання до процедури.
     
  8. Adeo

    Adeo Active Member

    Привіт, хто як рятувався від здуття живота під час вагітності?

    Еспумізан діє так собі. Чай з фенхелю пити боюся, бо на упаковці пише, що протипоказано вагітним, але мої лікарі дозволяють. Може є якісь безпечні дієві штуки?
     
  9. Witer

    Witer Member

    Ложка меду на стакан теплої/гарячої води зранку на голодний шлунок не менше як за 20 хв до їжі. Кращий метаболізм загалом, нема здуття, відчуття важкості.
    Я пила так і до вагітності, і під час, і в пологовому, і після. Але тут є нюанс щодо меду, від алергенний продукт, тому дивіться самі.
     
    • Подобається Подобається x 1