Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Meriroma, 28 Квітень 2010.

  1. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Нам наш сказав капати носа протарголом, дубовою корою і чистити xюмером.
     
  2. olena

    olena New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Через тиждень після операціїї нам призначили промивати ніс любим соляним розчином і капати коларголом, ну і за тиждень- два їхати на море.
     
  3. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Місяць тому моїм дітям (5,7 і 1,10р) в Охмадиті видалили аденоїди. Операція пройшла без ускладнень, післяопераційний період теж.
    В меншого після операції 3 дні текла водичка-соплі з носика. В старшої трохи боліло горло. І ще в малого змінився голос (був грубий голос, а тепер трохи дитячий-писклявий).
    Пройшов місяць - перші соплі закінчилися без отиту. Але ніс в доньки був забитий протягом 10 днів (я чомусь думала, що якщо нема аденоїдів, то соплі не повинні застоюватися). Вночі і переважно вдень діти і надалі з відкритим ротом... Хропіти практично перестали, але всерівно деколи "підхропують".

    ola-lyola, Вашій дитині вже видалили аденоїди?
     
  4. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Ще ні,чекаємо на доктора... а якщо чесно, боюсь страшно і напевно через то не підганяю ситуацію, хоча прекрасно розумію, що до середини жовтня максимум треба то зробити...
     
  5. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    цікавить вартість операції по видаленні аденоїдів в охматдиті в Юрочка, можна в приват, дякую.
     
  6. Marjaha

    Marjaha New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    мамочки підкажіть, чи обов"язково видаляти аденоїди чи можливе лікування? були в двох лікарів і , як завжди, дві версії. і ще-дитині 3 р. це під загальним наркозом відбувається?

    ---------- Додано в 16:31 ---------- Попередній допис був написаний в 16:10 ----------

    забула написати що діагностували нам збільшення мигдалин 2 ступ. і в нас дуже сильне погіршення слуху на 2 вушка. перечитавши дописи зробила висновок що краще видаляти, чи не так?
     
  7. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    краще видаляти, в малої моєї подруги була аналогічна ситуація, консультувалися вони в 5 лікарів і всі сказали оперувати.
     
  8. viklesgo

    viklesgo New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    дайте будь ласка ном Висоцької!!!дякую
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    якщо є
    то краще видаляти.
     
  10. puha

    puha New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    А ми два рази практично лягали в лікарню на Ужгородській видаляти. Але вічно шось перешкоджало - то ше вирішила пройти кварц і море, відклали. Потім знову загострення - але виявилося, шо в малого інфекція і ї лікували, знову відклали і поїхали знову на море.
    Врещті нічо не видаляли. Я дуже хотіла дотягнути до 5ти років. алому за пару місяців вже 6. А почалися проблеми з 3р.
    Допомогло - 1. море 3-4 тижні щороку у вересні. особливо класно - Ласпі, пд берег Криму, там ялівцеві ліси.
    2. Добрий зволожувач в опалювальний сезон.
    3. мінімум пилюки в хаті - без килимів, мяких ірашок, вазонків.
    4. Щоденне вологе прибирання на ніч.
    5. Ремонт у дитячій (заміна підлоги, бо стара мала страшні шпари в паркеті.
     
  11. viklesgo

    viklesgo New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    була сьогодні в Звіра.Оглянув малого і 3й ступінь збільтшення аденоїдів - і так і сказа,я би міг вам назначити купу капель,але в вашому випадку то марна трата грошейта часу,що буде безрезультатно(((Ну от.....
    Дівчата хто робив в нього операцію дітям скиньте будь ласка в приват,яка сума на операцію потрібна,дякую.
     
  12. Piama

    Piama New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    І ми нажаль попали в цю темку. Вероніці моїй 3,3роки і аденоїди 2 степені, але в нас воно якось раптово почалось. Зелені соплі тримаються з серпня-проходять на тиждень і знов по новому, а хрюкання і дихання ротом появилось десь як місяць. Про операцію навіть ще не думаю, тільки от як позбутись тих соплей і пережити зиму??? ми вже стільки капель перепробували і прогрівання :girl_sad:
     
  13. snowwhite

    snowwhite New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Нас, у свій час, від проблеми збільшених аденоїдів врятував "Поліпан". Його приймають усередину і капають у ніс. Єдина проблема-він дуже пекучий, але результат був вартий того, щоб потерпіти.
     
  14. Lamiya

    Lamiya Active Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Нам теж "пощастило" на аденоїди, весною поставили аденоїди 2-го ступені. Зараз дитина вже більше місяця дома, в садік не ходимо, на вулицю не ходимо (бо дихаємо ротом). Неможемо позбутися соплів, тільки пройдуть і знову починаються. ЛОР вже навіть не знає що нам ще призначати. Може хтось щось порадить як рятуватися від соплей.
     
  15. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    А даремно.
    Але ми теж сюди. Діагноз аденоїди 3 ступінь і алергічний риніт.
    Про операцію мова зараз не йде. На місяць маємо лікування, а дальше буде видно.
    У садок з сьогоднішнього дня не ходимо, бо приймаємо інтенсивно ліки. Але з наступного тижня коли ліки буде приймати 3 р на день то вже піде (але певно до обіду, ще не знаю).
    І ситуація у нас така: 3-4 тижні тільки храп, говорить через ніс, сопельки тільки коли з холоду в приміщення, отитів жодного разу не було, слух - все нормально.
    А на рахунок прогулянок - то рекомендації лікарів - чим побільше гуляти. Спальня весь день у нас провітрюється ну і спимо при 18 градусах.
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    в нас коли в хаті було +18 і вологість 70%, то малий майже не хропів. А з початком опалювального сезону зволожувач бореться за 50% вологи - і коли не вдається досягти хоча б цієї позначки - хропіння жахливе.
     
  17. Lamiya

    Lamiya Active Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Задумалася над покупкою зволожувача. Чи це полегшить дитині дихання?
     
  18. snowwhite

    snowwhite New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Коли у нас були проблеми з аденоїдами і безкінечні ГРВІ з соплями наша педіатр призначала Фармазолін в поєднанні з Лафероном (назальним) три рази в день з проміжком 15 хв. між препаратами-це конкретно від соплів, плюс щось від самого віруса. А взагалі, повторюсь, найбільший ефект проти аденоїдиту нам дали кілька курсів "Поліпану".

    ---------- Додано в 20:25 ---------- Попередній допис був написаний в 20:15 ----------

    Ми теж користуємося зволожувачем - задоволені. Не знаю чи полегшить дихання, але однозначно якщо використовувати зволожувач, то при відкритому роті під час сну не пересихає горло. А наскільки мені відомо, всілякі віруси і бактерії краще розмножуються на пересушеній слизовій.
     
  19. Lamiya

    Lamiya Active Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    snowwhite, ви писали що поліпан вам допоміг. Яка стадія аденоїдів у вас була і скільки часу треба приймати цей препарат?
     
  20. Allure

    Allure New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    і ми десь тиждень тому закінчили місячний курс прийому поліпану. сама дивуюся ефекту - навіть не помітили відразу, що дитина легше дихає, а мій тато вчора мене штовхнув, показуючи "диви, дитина з закритим ротиком сидить". йдемо завтра до лора на орлика на оглядини