Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Meriroma, 28 Квітень 2010.

  1. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    ось нарила,статейка розгромна
    http://zulfia.livejournal.com/170493.html?style=mine#cutid1
    я теж так зрозуміла,що у нас теж не запущений випадок(не кашляє,десь колись,коньюктивіт теж є,теж постійно на Мерімері,еуфорбіум теж куплю ну і все ж таки той лімфаміазот спробую-думаю гірше не буде,а літом на мореееее)
     
    Останнє редагування: 13 Грудень 2011
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    а він у вас приходить сам чи напару з соплями, бо в нас якраз так ( відтоді як почався садочок). І мені пояснювала ЛОР що поки не вилікується ніс, фактично до цього часу коньюктивіт можна буде заліковувати але не вилікувати. Набрякає сльозовий канал, і немає відтоку сльозок чи чогось там з очей, і воно вилазить. І реально - проходить ніс, проходять очі.
     
  3. танелка

    танелка New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    дівчата, підскажіть, будь-ласка, телефон Висоцької Роксани Ярославівни. Скільки про неї хороших відгуків.Хочу відвезти свою малечу до неї на прийом. якщо вона скаже видаляти аденоїди,то я зважуся на це. нема сил уже з тими болячками.тел. 0976651535 або tanellka@bigmir.net. дякую
     
  4. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Видно не так то все просто-почав кашляти-сьогодні перший раз кашляв годину без перестанку. Ми вже тиждень на лімфоміазоні та поліпані-поки результату не бачу ніякого,мені навіть здається,що гірше-кашель почався. Я в такому ступорі,що не знаю за що далі хапатись.
     
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    може прочитайте гілку про алергії-астму
     
  6. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    тут ше така річ, що лімфоміозот яка-не-яка, а гомеопатія, і, щоб був результат, треба дотримуватись такої ж дієти, як і при прийомі класичної гомеопатії. Плюс може бути й загострення на початках. Таке вичитала, вивчаючи лімфоміозот для себе, бо ми теж почали його приймати.
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Пішли ми в пьятницю до ЛОРа, на вся випадок перевірити як там наші аденоїди, бо покашлювання одразу після засинання залишились і тривають вже 1.5 місяця, а через 2 нам в садок. Бо часом щось вносі булькає але не висмаркується.
    ЛОР подивилась ніс, сказала що впринципі особливих зауважень немає, а про аденоїди сказала що вони між 1 і 2 ступенем, чого я чесно кажучи не очікувала...
    Знаю що при другому ступеню аденоїдів діти вже дихають ротом. стабільно хроплять уві сні і т.д. В нас цього немає, вночі дихає носиком.... ну але...
    Прописала нам 3 місяці приймати ІОВ-Малиш, щодня 3 рази в день зрошувати ніс еуфорбіумом, і підтвердила що масло туі також дуже допомічне.
    Хто лікувавсі ІОВ-малиш і маслом туі ? наскілкьи відчутний еффект і як довго він триває?
    Бо горошки малиша частково також містять тую, мабуть масло туї окремо просто посилює еффект...
    ІОВ-малиш і масло туї де продається? В гомеопатичній аптеці?
     
  8. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Ті ЛОРи стадії ставлять якось на око, при чому кожен по своєму, дивитися потрібно по дитині як спить, як дихає протягом дня. Були ми в різних лікарів, минулого року, коли починалися аденоїди, в садочку соплі-інфекція хапалася постійно, прийшли до Висоцької, глянула ВСЬО 3тя стадія вилікувати запальний процес і вирізати, більше я до неї не йшла. Перечитавши купу інформації про аденоїди, вирішила просто "переростати їх", так при їх наявності звичайні соплі вилікувати довше, часті отити чи ларингіти, але просто намагаюся відразу лікувати не запускати і потім більше часу потримати вдома, не вести в садок. Так ми перебули минулу зиму, від травня стало легше, літо, два рази на морі , це все дуже помогло, до листопада. Знову постійні соплі, отит. А перед новим роком сильний отит,що сама вилікувати не могла, поїхали на Орлика до лікарки, щоб оглянула чи часом нічого серйознішого. І тут знов 3я стадія, вилікувати отит, на цей раз прийшлося антибіотиками, і вирізати аденоїди терміново, бо це постійне вогнище інфекції, лікарка плела, шо в голову приходило,щоб мене настрашити і переконати в видалянні. Я то все не слухала, бо знаю, що потрібно просто перебути з листопада по травень, а це не так страшно. А до лікарів приходим в крайньому, а це в період запального процесу, відповідно аденоїди збільшені, от вони і ставлять 3ю стадію, а в черзі до лікарів бачила справді страшні випадки,коли в дитини рот не закривається, ніс повністю перекритий,щелепа видовжена і це вже запущено, от тут,мабуть, вихід видаляти, але не кожній дитині що лікарі пропонують! Вилікували отит, соплі, і бачу по дитині, що аденоїди зменшилися, вільно дихає, не хропе-сопе, поки сидимо вдома, щоб на всі свята бути здоровими, а після все одно піде в садок, бо в бабусі їй скучно, та й там розбалують, в садочку більше корисного візьме. В найкращому випадку було б добре 2 рази на рік на море, літом і зимою, тоді б аденоїди швидко зменшувалися, ну ,але то потрібно мати таку можливість, на жаль,не всі мають. Ага, і ще ніякими йов-малюками і лімфоміозотами ми не лікували саме аденоїди, як казав Комаровський,( не люблю, його наслідувати, але тут правду казав), що аденоїди не лікуються, лікувати, не запускати потрібно запальні процеси які провокують їх ріст і не вести в нове вогнище інфекції поки вони не зменшаться.
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    напевно від дитини залежить.
    Моя як поїхали на море мала акліматизацію там, а потім коли вернулись назад то була зворотня акліматизація, і це щоразу з соплями...
    І незалежно від того чи то море було в серпні коли і там спека і в нас спека, чи коли в квітні поїхали з прохолоди в спеку і навпаки.
     
  10. podryzhka

    podryzhka New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    [mod]ПодрИжко! Прошу не знущатися над очима форумлянок! Для СМС використовуйте телефони, а дописи варто форматувати для нормального читання з нормального монітору[/mod]
     
    Останнє редагування модератором: 22 Січень 2012
  11. pipe

    pipe New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Напевно під місцевим знечуленням не наважилась би своїй дитині вирізати аденоїди,як на мене наркоз-як це слово для вас страшно не звучить, то більш гуманно.Доводиться часто бачити діток з аденоїдами.Їх обличчя одразу кидається в око.Тому, навіть, якщо і можливий рецидив, то руки опускати не слід.В бльш дорослому віці якщо зберігаєтся шкідлива звичка то треба проконсультуватись в ортодонта,він допоможе вам її усунути.А зараз достатньо нагадувань і можна після 3х років зайнятись спортом(гімнастика).це допоможе молодому організму правильно розвиватись і нівелювати ці проблемикотрі виникли)))
     
  12. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    50% це коли аденоїд не видалили, а просто відщипнули шматок тканини. А коли відружуть ніжку поліпа, то нічого рости не буде.
     
  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    хочу ще додати, що при огляді дитини пані Висоцька запитала перш за все про глисти, а потім про плісняву хатню (якщо в дитини є набряк від алергії). Можливо це співпадіння зі змінами погоди і відсутністю садочку, але у старшої хропіння зникло після разового прийому гельмінтоксу.

    ---------- Додано в 12:44 ---------- Попередній допис був написаний в 10:52 ----------

    надибала в журналі, можливо помічне [​IMG]
     
  14. Pozitiv

    Pozitiv New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    В мене особистий досвід лікування аденоїдів та мигдалин. Все дитинство я була постійним клієнтом лорів та лікарень, проте видаляти мама відмовлялася. Можливо, тоді ще не було таких ефективних препаратів, але лікування результату не дало, а часті хвороби і ангіни зробили своє - пролапс мітрального клапану серця, проблеми по жіночому((( це я вже мовчу про комплекси. які в підлітковому віці викликав нічний храп. Все ж таки видалила аденоїди, а у 18 років - ще й мигдалини. Ніколи не думала, що в організмі все так взаємоповязано: після одруження ніяк не могла завагітніти, а коли зерталися до спеціалістів, першим запитанням було - "Ангінами часто хворіли?". Після операції прошло вже 7 років, за цей час хворіла 3-4 рази, так як джерела інфекції в організмі вже немає, то і імунітет сильний.
    А сьогодні була з малою (2,5 рочки) у лора, і знову страшний для мене діагноз - аденоїди(((
    Дівчатка, скиньте, будь-ласка в приват телефон Висоцької. Терміново беруся за лікування донечки, щоб не затягнути, як у себе колись.
     
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    ще поділюся небилицею, але каже моя кумонька, що її постійні ангіни вилікувало лише промивання обліпиховою олією. Чи хтось пробував таке лікування?
     
  16. Acidicdreamer

    Acidicdreamer New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    От читаю я і дивуюсь, поради просто бомба, по типу зайнятись спортом і т.д.. А як це зробити коли дитина ротом хапає всю заразу,не кажучі про всі ускладнення які тут описані. Зараз моя дитина лежить в охмадті з черговим ускладненням "Геморагічний отит" Коли кров льється з вуха особливо не позаймаєшся спортом, майже всі лори в місті нас подивилися і повиписували кожен своє лікування - ми спробували все - не допомагає, видалити не можуть бо носоглотка в 4 роки замаленька чекати рік (По типу не виходити з дому - якщо випишуть) от що тепер кажуть, за тиждень інтенсивної антибіотикотерапії запалення трошки спало в одному вусі і починається в іншому температуру збити не вдається. Отже я за видалення коли воно можливе. Не затягуйте, а потім хоч гімнастика хоч атлетика і море.
     
  17. Annamariya

    Annamariya New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Привіт всім!
    В моєї доні аденоїди. 2,5 роки мучимося. Їй вже 4,5р.
    Порадьте, будь ласка, хто знає класичного гомеопата.
    Чи чули про Адаміва І.О. ? (знайшла в інеті)
     
  18. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Дивно, ми як лежали і на Орлика,і в Охматдиті видаляли і 3 річним діткам... Але там інші проблеми можуть виникнути - до 3 років не роблять проби на чутливість до анестезії, що може обернутись тяжкими наслідками.
    Якщо маєте можливість з'їздити в Київ - там видаляють за допомогою ендоскопа - швидко і досить малотравматично, ми їздили на консультацію, але не наважились на операцію, бо не було 100 % показів
    Знайшла отут статтю що таким методом вже оперують і у Івано-Франківську.
    Якщо маєте більше ніж три гнійних отити протягом 2 років - це є показом до видалення, бо може падати слух. Писала отут
     
  19. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    а особливо, якщо видаляти під місцевою анестезією. Дитинка рухається, і лікар може залишити шматочок. Під загальним наркозом - 2% рецидиву. (Ну так лікар мені пояснив.) Нам видаляв Юрочко, в квітні буде рік - ттт, але ще ЖОДНОЇ застуди в нас не було. Правда недавно був трахеїт, але навіть нежиті не було. От що значить, немає аденоїдів.

    ---------- Додано в 19:46 ---------- Попередній допис був написаний в 19:38 ----------

    гм..
    Владімірова лікар у Вас?
    нам теж вона то все прописувала. Після такого "лікування" - все рівно видалили аденоїди. Спитала в лікаря, чи могли вони за тих 4 місяці так вирости, сказав, що ні. "Скажу Вам так, я теж можу Вам назначити лікування, гривень так на 600, але через три місяці Ви все рівно прийдете їх видаляти" (с)
     
  20. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    У мого Артема теж виявили збільшення аденоїдів. ЛОР виписала купу гомеапатії, але я попередньо все-таки вирішила "поближче познайомитись" з проблемою. Знайшла цікаву статтю, може комусь стане в пригоді