Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Meriroma, 28 Квітень 2010.

  1. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    От і я думаю, як їх можна побачити без того дзеркальця,яке лор використовує?
     
  2. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Були сьогодні на прийомі у Висоцької Р.Я. з Данилком, ходили просто перевірити стан його аденоїдів. Вийшла з кабінету радісна й щаслива:girl_tender:, у дитини все добре:girl_yes2:, аденоїди значно зменшилися у розмірі:girl_tender:, із горлом і носоглоткою теж все добре, по її словах результат очевидний і дуже добрий. Вдячна Богові і лікареві за здорову дитинку.
     
  3. Sanjka

    Sanjka Загублений

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Я теж би хотіла попасти на прийом до Висоцької з малим. Де вона приймає і чи потрібно записуватись наперед напишіть будь-ласка.
     
  4. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Напишу про наш досвід боротьби з аденоїдами.
    Все почалося з осені. Валерія почала дуже часто хворіти, хоча до цього практично не хворіла ніколи.Боролися з примарними вірусами та грипами, аж поки наш сімейний педіатр не сказала - доки не видалите аденоїди, хворітиме й далі :sad:
    Отже, почалася довга історія. Пішли до участкового лора, бо зачастили отити. Вона нам сказала, що аденоїди збільшені, але то не проблема, лікуйтеся ІОВ-малюк та віброцилом. Так ми дотягнули до грудня, поки знову не замучили отити і я не помітила, що слух в доні погіршується. Звернулися до лора з київського лор-інституту. Пройшли купу обстежень, тімпонограмма показала нерухомі барабанні перетинки :sad: і часткову втрату слуху лівого вуха :sad: Це однозначне показання до аденотомії. Почали готуватися до неї - курс лімфоміозоту, нозанексу та еріусу. Водночас зробили аналізи на глисти та алергоскринінг, аби виключити алергічне походження аденоїдів. Слава Богу, там все ок - ні глистів, ні алергії. Отже, з середини грудня не ходили в садочок, з іншими дітками не спілкувалися, аби не підчепити банальних сопель - бо тоді операція знову відсунулась би на невизначений термін. 2 березня провели аденотомію під загальним наркозом. Доця значно краще спить та дихає, вушка по-маленьку приходять до норми. Ще тиждень - і повертаємося в садочок )

    Море - однозначно щороку потрібно їздити. Тому нас і "зачепило", бо тим літом не вийшло на море з'їздити :sad:

    І ще. Аденоїди не видно навіть із дзеркалом, іх можна тільки пощупати, аби визначити їх степінь.
     
  5. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Приймає в шпиталі ім. А. Шептицького, записуватися необхідно, напишу вам в пп її моб. номер телефону.
     
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    моя мала протягом останніх двох тижнів жахливо хропе... але разом з тим ніяких виділень з носика нема.
    я спати не можу, дитина в даний момент хропе, як старий дідуган :sad: невже і до нас ті аденоїди добрались? то з тим грибком її мучимось, то тепер це.
    як до кінця наступного тижня не буде змін - полетимо до ЛОРа.
    дівчтака, а хто стикався з поліпами у носику дитячому?
     
  7. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    В нас пройшов рік і три місяці після видалення аденоїдів, отже вирішила написати міні-звіт. ТТТ, але за цей рік ми жодного разу не мали температури вище 37,8 (ротовірус не враховую), всякі затяжні ГРВІ та ГРЗ нас, дякувати Богу, минали. Що змінилось - ми все ж таки дотримуємось легенької дієти щодо солодкого, гострого, соленого і тп (без фанатизму, віддаємо перевагу домашнім приготуванням та натуральним продуктам). Застуда тепер протікає довше у вигляді соплів та кашлів, не використовуємо жодних ліків - лише промивання з морскою сіллю та полокання, то процес іде до 10 днів, набряк слизової проходить за 7-10 днів. На "заборонені" продукти висипає на щоках та ручках (червоні плями, які сверблять), дихання утруднюється - застосовую жорсткіше обмеження в харчуванні, але загалом вживаємо майже все натуральне (крім апельсинів та червоних гранатів). Літом мала була 3 тижні на морі, декілька раз у Карпатах, думаю, що це також зіграло не останню роль у загальному стані малої. Тож, згадуючі жахливе хропіння та нічні апное, жодного разу не пошкодувала, що таки обрала хірургічне втручання. І ще одне, побутова алергія стихла, я користуюсь однією і тією ж поб. хімією вже близько 2х років, не міняючи виробників, але нещодавно "промахнулась" із дит. зубною пастою, то теж мали і плями і важке дихання...Війна триває)
     
  8. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Дівчата, а сосновий ліс однаково корисний при аденоїдах, як і морське повітря? Нам цього року море не світить, але може в Карпати виберемось, думаєте, це щось дасть нашому носу?
     
  9. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Наскільки мені відомо, то лісове повітря може стати повноцінною альтернативою морському, тим більше в горах! Колись казав мені один лікар, що, коли дитина в Карпатах, то потрібно намагатись,щоб вона там була якнайактивніша - бігала, стрибала і тп, щоб циркуляція крові постійно прискорювалась, легені та носоглотка працювали активніше, слизова спиймала максимум того повітря. Думаю, що Карпати Вам будуть поміжні в тому плані дуже!
     
  10. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Доня в 2 роки мала отит. Пробивали вушка. Потім пішла в садочок, соплі-ангіни-стоматити щомісяця. Я ніколи не вважала це за проблему, бо "всі діти так ростуть". Ніколи не зважала на храп, постійно відкритий рот на усіх фотографіях...
    Зараз їй 4 рочки, малому 6 місяців. Місяць тому в обох дітей був двосторонній отит. Лікувались антибіотиками. Вчора знов вночі крики (одночасно обоє). Поїхали до ЛОРа - в обидвох лівосторонній отит. ЛОР сказав що у доні "аденоїди невизначеного ступеня". Пролікуєм отит, а далі йдем у війну з аденоїдами.:girl_sad:
     
  11. Nuson

    Nuson New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Мій малий також від аденоїдів аж задихався вночі. Пішли до Онутчака, пройшли курс лікування з антибіотиками, все майже пройшло, вночі спав з закритим ротом буквально 4 дні. Прийшли на огляд (ще мав трошки нежить), виписав А.В. Хюмер і протаргол - одну ніч нормально спав, а на другу знов почав храпіти і сопіти. Я йому сьогодні говорю, яка ситуація, а він сказав, щоб я прийшла зі всіма його виписками і аналізами, напевно, будемо думати про видалення аденоїдів. :girl_impossible: Я незнаю, що маю робити, бо вони ж можуть знов нарости.:girl_sad:
     
    Останнє редагування: 8 Квітень 2011
  12. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    краще спочатку пройти різні методи лікування, а якщо вже зовсім нічого не буде допомагати, тоді про видалення можна думати! :girl_yes:
     
  13. Nuson

    Nuson New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    І знов безсонна ніч. Цього разу через те, що боліло вухо. На днях погіршився слух. Були з самого ранку в лікаря, здали аналізи і будемо готуватись до видалення аденоїдів. Вже голова пухне від різних відгуків в інтернеті:sad:. Поки чекали на нашого лікаря, зустріла Данилову нянічку з яслів (то якраз в той час Онутчак її дочці вирізав ту заразу), але не змогла підійти до неї, думала, що їй зараз не до мене. Постраюсь на днях поговорити з нею. Боюся я дуже того, хоча сестра двоюрідна казала, що це зовсім бзболісно (вони малій також видаляли):sad:
     
  14. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Не хочете проконсультуватися у іншого лікаря? Видалити завжди встигнете.
    Власного досвіду із аденоїдами не маю, але подруга (малому 4,5 роки) рік мучилась і "лікувала" у різних ЛОРів то запалення вуха, то "закладеність носа і сопіння"...толку було мало. наразі лікуються у Дунілової (вже 6 місяців і не хоче міняти лікарку), вухо, ттт, вже 6 міс не турбує, ніс майже теж (немає того страшного набряку, через який і сопів і мали часті запалення вуха)
     
  15. Nuson

    Nuson New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Ми були в Дунілової, коли мав попереднього разу гострий отит (це десь 1,5 місяця тому), мені ні її відношення, ні як спеціаліст вона взагалі не сподобалась. Незнаю, можливо були в неї на то якісь обставини, але ні не вилікувала мені малого, ані не побачила мого гаймориту і хронічного тонзиліту (який дуже виражений). Я вже була в кількох лікарів, але цей якийсь найбільш толковий. Вже прсто немає сил з вічними насмарками і отитами. Ще від літа толком вилізти неможемо з того всього і море також не помогло, хоча і кожного ранку о 7.00 ходили дихати морським повітрям.
     
  16. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Не можу повірити, що Дунілова не побачила тонзиліту?... Вона дуже грамотний лікар, завжди прикладає всі сили, щоб вилікувати, а не оперувати!процедури різні проводить... Ви впевнені що причина ваших всіх хвороб аденоїди? Ви були в ЛОРа в Чорнобильській в Шарабури?вона оперуючий лікар, але без потреби так само не видаляе...
     
  17. Vegas

    Vegas Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Мій племінник тиждень назад видалив аденоїди. Оперувала Шарабура з Чорнобильської. До 8 років дитина перехворіла пневмонією, ангінами, тонзилітами. В нього аденоїди 3 ступеня. Дитина спала постійно з відкритим ротом, хропіла, почалась деформація щелепи, мова ставала невиразною. В нашому випадку операція була необхідною. Поки стан мого племінника задовільний. Надіємось, що все буде добре і аденоїди покинуть нас назавжди.
     
  18. Nuson

    Nuson New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Ні, ми не були в Шарабури. Поки-що знов лікуємось антибіотиками (вже 2 раз за 3 тижні). Як запалення вуха пройде, з'їздимо і до неї.
     
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Лікар вона дійсно грамотний, але з таким натовпом пацієнтів, пролазящих без черги та скандалящих через це під дверима, можна не лише тозиліт пропустити.
    Ми лікували аденоїди в неї минулого року - припікали сріблом, робили процедури і приймали гомеопатію, загальний стан покращився, соплі пройшли, дихала нормально, але "вилізли" вуха - мали після закінчення курсу гнійний отит. Я розумію, що при лікування гомеопатією може бути спершу погіршення, але після проколювання, поміняли лікаря
    Зараз наразі пємо лімфоміозот, промиваємо ніс і маємо йти оглядатись за тиждень.
    Оперувати нам пропонують останні два роки, але наразі пробую консервативні методи, поки немає 100 показів (поки 50 на 50).
    Доречі, за моїми спостереженнями (після спілкування з собі подібними після двох ЛОР лікарень) аденоїди паралельно йдуть із алергічним набряком носоглотки, який часто проходить після лікування паразитів (глистів). Шкода що нам не допомогло, бо в нас збільшення аденоїдів після мононуклеозу...
     
  20. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Олю, в нас те саме, все почалося з мононуклеозу :sad:. А як у вас з лімфовузлами, вони нормальних розмірів? Бо в Каті досі один шийний є досить помітний, лімфоміозоти і ін. допомагають лише частково, повністю цей вузол таки не розсмоктується, не знаю що робити - кудись йти лікувати, чи то нормально і не звертати увагу?