Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Meriroma, 28 Квітень 2010.

  1. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Спробуйте до неї, вона талановитий ЛОР. Нам її лікування не пішло суто через те,що на більшість гомеопатичних засобів маємо яскраву алергічну реакцію,тобто думаю, що в неалергиків мають бути хороші результати (вже десь писала,що в юному віці вона мене витягнула з гаймориту,на який решта лікарів категорично пропонували проколи,як єдиний дієвий засіб).
     
  2. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Моя родичка, це мого тата рідна сестра, у її хлопців теж були аденоїди, то їх теж вилікувала без видалення. Піду обов'язково до неї.
     
  3. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Ой, дівчата, дякую за тему! Сину 4роки і ті самі проблеми. Від цього храпу і недоїдання вже серце рветься. Ми вже настроїлись видаляти, бо сил нема хворіти. Рот відкритий, гугнявить, промивання і салфетки з соплями по цілій хаті. Дивно, але до вашого діалогу, я схилялась до загального наркозу, а тепер незнаю... Єдине, mаyscrеаm, скажіть скільки вам по грошах все разом вийшло?

    ---------- Додано в 01:07 ---------- Попередній допис був написаний в 00:56 ----------

    А дитина від заспокійливого уколу адекватна була, чи не розуміла що робиться. Бо мій і від уколу розричиться на цілу лікарню. Та і без мене навряд чи. Щось до цього моменту думала, що я сильніша. Але як син мучиться дивитись не можу. Він за м'ячем пробіжиться 10 метрів, а кашляє так, що чуть не вертає все. Нам на Ужгородську сказали їхати. Але що і як буду знати за 1-2 тижні. Напишу обов'язково.
     
  4. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    А я вже не буду поспішати з видаленням...бачу значне покращення після тривалого лікування. Навіть починаю забувати про храпи вночі...спить з закритим ротом, дихає носом. Вдень ще помічаю рот відкритий, але то мабуть у нього вже звичка така.
    Але ми вже так серйозно лікуємось пів року.
    MamaTimy, може і Вам варто спробувати лікувати, а не видаляти?!

    ---------- Додано в 12:07 ---------- Попередній допис був написаний в 12:05 ----------

    А я вже не буду поспішати з видаленням...бачу значне покращення після тривалого лікування. Навіть починаю забувати про храпи вночі...спить з закритим ротом, дихає носом. Вдень ще помічаю рот відкритий, але то мабуть у нього вже звичка така.
    Але ми вже так серйозно лікуємось пів року.
    MamaTimy, може і Вам варто спробувати лікувати, а не видаляти?!
     
  5. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Були ми в Висоцької! Накінець то почали. Приємна жіночка, сказала, що крім аденоїдів в нас ще й сильний набряк слизової, бо алергічний риніт. Лікуємось вже 2дні. Син вроді терпить поки різні промивання і електрофорези, а дома різні спреї, краплі, таблетки. За видалення питала, на що вона відповіла- полікуєм, знімем набряк і тоді поговорим. Ось і лікуємось поки, а там глянемо.

    ---------- Додано в 00:45 ---------- Попередній допис був написаний в 00:34 ----------

    Mеrіromа, я вже й незнаю, як зробити:) то вроді на одне, то на інше настроюсь. Але хотілось би видалити, щоб не мучити малого. Доречі, ми три місяці по схемі пили бронхомунал, і хворієм рідше і легше :)
    Mаyscrеаm, дякую дуже-дуже вам за інформацію!
    А ще всім бажаю швидше позбутись тих аденоїдопроблем, голову вище і дихати носом! :-D
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    У мене в дитинстві були аденоїди. Дуже мудра стара лікарка сказала нічого не робити і що я то переросту. Переросла.
     
  7. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Хочу поділитись досвідом, з власної шкури знаю що то таке.
    Всю школу хворіла ангінами, безперестанку, мигдалини так збільшувались, що задихалась. Два тижні в школу, тиждень в ліжку. І літо так само. За осінь могла разів 6-7 перехворіти. Нічого не помагало: в лікарнях лежала, промивали, гріли, мастили, кололи, капали, полоскали, інгаляції, народні методи, гомеопатичні, закалка, лфк і ще купа різних процедур...Ай, переросте!!! Не переросла:girl_sad: Схаменулися лише тоді коли періодичний запальний процес дав ускладнення- ревматизм і порок серця. Видаляти сказали в ОХМАДИТІ, а на Ужгородській завідувач знову мав надію, що переросту, поки в рот не заглянув і виніс вердикт "та...як вуха в спанієля... треба різати, лікування не поможе". Це я в 10- тому вже класі була!!!! Видалили...процедура я вам скажу...ріжуть наживо, в сидячому положенні
    ,
    знеболююче колють в мигдалині і зразу ж ріжуть і тягнуть... бррр! Рот відкрити не можеш, ковтнути не можеш, сплюнути теж, і не можна, лежиш кров'ю стікаєш. Говорити десь на 3 день почала і то...таким басом (навіть постаратись не скажеш) я десь з тижня два так говорила. Рот не відкривався, чайна ложка не пролазить, їси те можеш, пити теж ...
    Але результат того був вартий! Я майже не хворію, ну як всі білі люди, можу грипом захворіти або застудитись, але є зими коли я навіть не хворіла, а в ліжку з температурою лежала за весь той час один раз і то сама винна
    ,
    а так птху-птьху:girl_smile:
    І ревматизм не турбує, і аналізи добрі, і порок не прогресує!
    А якби залишили? В моєму випадку видаляти, було єдиним правильним рішенням.
     
  8. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Я думаю, що при видаленні потрібно багато на що зважати. Я за видалення, бо син дихає ротом і гугнявить. Він в мене добре розмовляє (деколи навіть забагато :) на свої 4роки) але ж коли загострення то не чітко і їсть жахливо. А як нормально можна їсти коли ніс не дише? Та взагалі кажуть,що зір,слух і увага знижуються при диханні ротом. Хвороби і кола під очима від неспокійних храпучих ночей і т.д.

    ---------- Додано в 00:17 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:55 ----------

    А якщо інші дітки не так часто хворіють, не алергіки, майже не дихають ротом і т.д. Тоді, звичайно, чекати. Але контролювати стан. Бо запустити- дійсно страшно. Хто-зна чим це для дитини повернеться.

    ---------- Додано в 00:29 ---------- Попередній допис був написаний в 00:17 ----------

    Хоча, якщо б нам лікування допомогло , і зняло ці проблемки... То може б і не видаляли. Долікуємось- глянемо! Бо, що зараз говорити. Поки малий,менше сопе, йду і я спати. Всім солодких снів!
     
  9. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    У мене в дитинстві були аденоїди. Дуже мудра стара лікарка сказала нічого не робити і що я то переросту. Переросла.

    Маруся-мама, просто аденоїди ростуть до періоду статевого дозрівання, далі цей процес іде в протилежному напрямку - вони зменшуються. Але до цього часу вже організм сформований і сформований не правильно (не правильний прикус, не рівний хребет, не правильне дихання і грудна клітка).
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Після всіф ліків, промивань і електрофорезів. Прийшов час видаляти аденоїди. "25 здати аналізи, а 27 травня- готуйтесь" так сказала наш ЛОР. Тепер готуємось і фізично, і матеріально, а головне- морально (трохи боюсь, але тс-с-с нікому не кажіть, а я поки подушу всіх зайців, що в мене всередині трясуться ;))
     
  11. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Ось ми і полікувались, 23травня температура і т.д., знову хворі ;-( були. Тільки вилікувались, тиждень почекали, і алергія на тополю. Свистіли легенями тиждень. Знов до Висоцької не попали. Потім село, а зараз жарко і переносимо на осінь-зиму. Хоча як по носу, то ті лікування дали покращення, але до видалення йде. Чекаєм холоду.
     
  12. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Хочу Вам сказати, що все залежить від організму дитини і конкретної ситуації. Маю теж досвід з цього приводу. Малому 6 років. І вже 4 роки ми пхаємо "аденоїдну проблему" вперед. Почалося все в 2 роки, коли син пішов в садок. Часті ГРВі, закладений ніс, гнусавий голос, соплі, 2 отити, 2 ангіни. Тиждень в садочку - 2-3 тижні вдома, безкінечні лікарняні, косі погляди керівництва... Об'їздили з дитиною, як то кажуть, "і Крим, і Рим". Лікарі пробували лікувати консервативними методами, але натякали на те, що прийдеться, напевно, видаляти аденоїди. Нарешті, один ЛОР сказав, що у малого АЛЕРГІЧНИЙ риніт. Ми залишили ЛОРів в спокої і почали штурмувати алергологів. Не буду казати, що у Львові немає хороших спеціалістів у цій області, просто алергія - це, як на мене, таке собі нашестя нашого століття, яке до кінця все таки ще не вивчене. А лікувати наслідки, а не джерело проблеми, пхати в дитину хімію, не хочеться. Переключились ми інших спеціалістів. Хапались за будь-яку соломинку. Лікувались травами, ходили на різні фізпроцедури, очищали організм, сиділи на дієті... Аденоїди 2-3 ст. Сказали - видаляти і крапка! Малий носом дихав 20 днів із 365/366 днів у році. Трохи видовжилось обличчя, вночі храпів, спав із відкритим ротом. Вдень пробував дихати носом (як я нагадувала), було дуже важко. А всі наслідки дихання ротом тут вже хтось описував. Нарешті в 5 років ми забрали його з садочку. І паралельно почали пити БАДи досить відомої фірми. Я до БАДів ставилась дуже скептично, поки не побачила позитивний результат у дітей знайомої. Вирішила спробувати. Рік ми "сиділи" на БАДах. Не знаю, що саме нам трохи допомогло -БАДи чи те, що малий перестав ходити в дитсадок. Але за цей рік він хворів всього 2 рази і то в легкій формі. Хоча, головна наша проблема- закладений ніс та гнусавий голос - все таки залишились майже без змін. І ось наступна соломинка, за яку ми вхопились, це - класична гомеопатія. Знайшли хорошого (за порадою його пацієнтів) гомеопата. Два місяці ми на гомеопатії. Спочатку був насмарк - капець! З носа стільки вийшло! Напевно те, що за всі 4 роки назбиралось. Зараз насмарк є, але лише вранці. Вдень дитина дихає носом НОРМАЛЬНО! Вночі ІНКОЛИ ДИХАЄ НОСОМ!!!! Я вже роки 2, напевно, не чула, як малий вночі дихає носом. Перший раз вночі не почула його храпу, злякалась. Прибігла в дитячу, дивлюсь, а він... дихає носом! Я сиділа біля нього і плакала. Сльози самі котились з очей. Боже, невже ми йдемо на поправку? Гомеопат сказала, що в нас все йде по плану, так і має бути. Насмарк зникне зовсім, а потім почнуть зменшуватись аденоїди. Але скоро осінь, школа, ГРВі... Не знаю. Єдине, що залишається, НАДІЯ.
    Тому, я вважаю, що головне - не запускати проблему, не ігнорувати і не сидіти чекати, що дитина переросте. Хтось, справді, переросте, а комусь це може вилізти боком. А комусь - видаляти аденоїди - єдине правильне рішення (наприклад, часті отити, втрата слуху...). Мені свого часу теж хотіли видалити. Моя мама відмовилась. Теж зі мною набігалась по різних спеціалістах (до років десь 13-14). І я переросла. Тут головне - прислухатись до своєї дитини...:d25:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    В сина минулоріч була проблема з аденоїдами і гландами. В лютому місяці він перехворів важким стоматитом і десь через пару тижнів після цього, без соплів почало закладати ніс. Вночі хропів, що старий дід... Ми їздили в Охмадит на промивання і зняття набряку слизової. Пройшло 2 місяці такого лікування, легше не стало. Нам сказали, що в малого схильність до збільшення лімфатичної тканини, тому приходьте після 3х років видаляти гланди. Дома сказали пити лімфаміозот (я якщо чесно не дуже вірю в гомеопатію) і пили ми 2 місяці - до лампочки то все було...Малий спить з нами і мене постійно непокоїв "недитячий" (трохи неприємний) запах з його рота. Аж в червні місяці малий захворів мононуклеозом (вірусна інфекція, схожа на ангіну, набряк усіх лімфатихних вузлів) і наша дільнича прописала мені лікування. Ми вилікувалися досить швидко, а проблеми з носом не вирішило. Моя дільнича припустила, що в нього в крові інфекція є (бо часто стрептококові інфекції проявлялися - стоматит, мононуклеоз), і порекомендувала для очистки крові від інфекції пропити курс гроприназину (10днів по 1/4таблетки). На третій день того курсу малий вночі став тихо спати і я аж нагиналася слухати чи він дихає. Йому повністю зійшов набряк слизової. Аденоїди і гланди прийшли в норму і більше в Охмадит ми не їздили.
    якось вийшло так, що я хотіла позбутися тих стрептококових інфекцій, а заодно вирішила проблему з носом.
    може комусь мій досвід допоможе, бо нас теж направляли на видалення, а проблема була в крові. До сих пір не знаю, чому нас одразу не направили на аналіз крові на інфекції, бо ж дійсно лімфатичні вузли стоять на захисті організму від різних інфекції, і якщо в організмі є щось чуже, то вони боряться - не пропускають в організм "ворогів", от і збільшені, мабуть
     
  14. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Ума, добре, що у Вас все закінчилось саме так. А які Ви аналізи здавали? І де? Лімфоміозот - це не зовсім гомеопатія, це - гомеотоксичний препарат. Ми його теж пили, коли все тільки починалось. Перший раз допомогло. А вже коли проходили другий курс, то, як Ви кажете, до лампочки все було. А зараз п'ємо класичну гомеопатію - маленькі горошки. Гроприназин нам прописували, коли малий хворів ангіною. Але в комплесі з іншими ліками. Дихав носом АЖ чотири дні. А виліз з ангіни, пішов в садок, і знову те саме.
     
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    ми здавали у зв"язку з інфекційним мононуклеозом звичайний аналіз крові (розширена формула) у приватній лабораторії ( в поліклініках, лікар робить помітку на направлені на мононуклеари, але я чекати на поліклініку не могла, бо якщо будуть високі мононуклеари, нас мали б класти в інфекційну лікарню)

    Я звичайно, розумію, що мені "пощастило" легко з того вийти (бо я вас, дівчатка, добре розумію, сама не спала ті ночі і серце розривалося від безпорадності), але тепер аналізую то лікування з Охмадиту ( і не до звичайних лікарів ходили) і розумію, що вони не шукають причину тих аденоїдів, а воюють з наслідками. Якщо лімфатичні вузли збільшені, то (на мій хлопський розум) або в крові є якісь бяки і захисна система організма по повній намагається протистояти (але тоді мають бути збільшені всі лімфатичні вузли і в паху також), або на самі аденоїди і гланди якісь стрептококи, стафілококи потрапляють і мають там хороший грунт для проживання (то напевно якраз той випадок коли треба різати чи що).

    Якщо б моєму синові не вдалось тоді привести ті всі лімфатичні вузли в норму, то я б напевно таки різала :sad: бо то не годен слухати оті хропіння і найгірше завмирання дихання :sad::sad::sad: а як гляну на сина коліжанки, яка не дала різати і чекає, що переросте (він зараз 5ий клас), то має тепер прикус неправильний, передні два зуби, вдвічі більші за інші і дихає постійно ротом, хапає внаслідок цього купу хворіб і якийсь він кволенький
     
  16. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Цілком з Вами згідна.Охматдит ми теж проходили. І не одного лікаря.
    Дуже не хочеться цього робити, бо для чогось таки природа створила ці аденоїди та мигдалини. Їхня роль - захисна функція. Але, якщо вони і самі є джерелом інфекції ... І якщо всеможливі спроби консервативного лікування - безрезультатні..., то,
    :-(
     
  17. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Моя Катя вже давніше мала утруднене дихання носом, особливо вночі. Цього літа були на морі, в першу ж ніч на морі дитина почала абсолютно нечутно дихати, вдома після відпочинку теж все було добре, поки два тижні тому не захворіла ангіною. Ангіну вилікували, але тепер знов проблеми з диханням, я всю ніч не спала,бо аж сама задихаюсь від того, що мала вдихнути не може. Вдень наче все добре - дихає носом, рот закритий, але ночі жахливі...
    Вирішили їхати до лора, за відгуками на форумі надумали до Висоцької Роксани Ярославівни звернутись. Дзвонила в Шпиталь Шептицьких, там сказали, що вона тільки за записом по мобільному приймає, дали номер, але він вже півдня не відповідає. Дівчата, будь ласка, хто має її координати, напишіть в пп, буду дуже вдячна!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    От і у нас таке буває. А той запах пройшов? Я спершу думала що це ацетон, але це не воно.
    Маємо аденоїди на фоні алегрічного набряку слизової. З тої причини маємо постійні проблеми з соплями і вушками.
    Два роки тому також перехворіли мононуклеозом. Аналізи здавали в інфекційній дитячій. Після курсу лікування аналізи були нормальні.
    Зараз лікуємось у Дунілової - гомеопатія + припікання сріблом. Пройшло тільки два тижні, тому про результат писати ще рано.
     
  19. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Ну що ж,маємо аденоїди 3-ього ступеню, алергічний набряк слизової і таке інше :sad:
    Завтра маємо здати посів з горла і носа і здати кров на формулу. Порадьте, де здати кров, бо щось не встигла в лікарки запитати, то треба в приватну лабораторію? Це з вени беруть?
     
  20. shoniko

    shoniko Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Мені видаляли аденоїди в 15 років, бо через той слиз мала страшну задишку, постійно прокашлювала як стара бабця, і ніяке лікування того не знімало. А щодо операції - вона абсолютно не складна, нічого не різали, ніякої анестезії, просто через горло щипцями висмикнули і все, навіть не боліло.Через годину пішла додому.