Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Meriroma, 28 Квітень 2010.

  1. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    В нас також аденоїди. Малий і хропе періодами, періодами соплі зелені. Рвати в найближчі роки не плануємо, будемо пробувати боротися. Зараз будемо капати Піносолом і ще якісь ліки приймати.
    А на рахунок гуляння, ми вдома не сидимо, навіть якщо малий дихає ротиком. Просто даємо смоктальний цукорок до рота і вперед на вулицю сніг розкидати.
    В хаті з початком опалювального сезону і сухим повітрям, малий страшне хропіти починав. Знайшли вихід, ставимо баночки з дистильованою водою під батареї, а на самі батареї коцик кладемо. Наразі досить дієво)
     
  2. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    А скільки років дитині? І який ступінь?
    Бо, у нас явно різне бачення проблеми, але може я щось не дотягую.
    Моїй дитині місяць тому поставили діагноз - аденоїди 3 ступінь. Пролікувались місяць - зараз поставили уже 2-3 ст. Незначний, але прогрес є. І плюс а уже не накриваюсь подушкою (бо раніше такий храп був).
    Маємо лікування ще на 3 місяці, але якщо буде гірше, я в принципі готова до видалення. Але я відтягую це на місяці, а в роках це навіть не розглядаю. Я просто не розумію, ви готові, щоб дитина пару років мучилась? (якщо лікування не буде давати ефекту)
     
  3. snowwhite

    snowwhite New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Нам ЛОР на Орлика після огляду в карточці записала "хронічний аденоїдит, хронічний тубоотит". Вона ж порадила приймати "Поліпан" місяць часу, але крім нього перший тиждень були ще додаткові препарати (мефинамінова к-та і якісь краплі в ніс). В садок сказала не ходити. Через місяць ми дійсно побачили результат. Потім, через пару місяців я помітила, що знайомі симптоми повертаються (почала похрапувати) і знову повторила курс на місяць (тепер вже сам "Поліпан") і знову допомогло.
     
  4. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Нам наш лікар пояснював, що лікувати аденоїди можна лише на 1 стадії, на всіx іншиx стадіяx дасть лише не довготривалий ефект+ ускладнення на слуx( як в нашому випадку), а потім всеодно потрібно видаляти.
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    То залежить від віку, від того чи часто хворієте і чи лікуєтесь ліками при хворобі
    В нас у 2 роки був 3 ступінь аденоїдів, у 3 з хвостиком - 2 ступінь. Зараз між 1 і 2.
     
  6. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    А мій xропів ужасно, насморк був постійно, відкритий ротик, ангіни. Консультувались у трьоx лорів, лікувались, а результату нуль. В 3 рочки аденоїди видалили. Вони вже були такі великі, що можна було спокійно при денному світлі й без медичниx інструментів їx розгледіти. Зараз все, Богу дякувати, добре.
     
  7. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Дівчата, де можна купити поліпан?
     
  8. Allure

    Allure New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    в аптеці зубицьких на франка, наприклад
     
  9. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Ага ,я така мама-монстр, хочу щоб дитина мучилася, а чого нє, то ж весело.

    Гм, а чому ви вирішили, що я зробила допис по відношенню до чиїхось слів....Я написала ситуацію, яка є в нас. Наразі аденоїди в нас не 3 степені, і можуть лікуватися. Тому я надіюсь, що переростемо. просто я знаю випадки, що батьки вирізають аденоїди, навіть не спробувавши хоч якесь мінімальне лікування. Такою "жертвою" була я) Мені їх вирізали, вони виросли знову...при чому їх навіть не пробували лікувати. І навіть зараз моя мама, переконує, що треб а малому вирізати ці беки, бо на її думку біднятко мучається.
    Зараз ми вже 2 місяць п"ємо Йов-малиш. Не знаю чи то мені здається, чи так є, але малий почав чистіше дихати носиком.
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    в мене малої були ті аденоїди збільшені, правда не знаю якого степеню.. мамі пропонували видаляти, вона не дала.. страждань не памятаю)))
    то я так собі жартую, бо вважаю, що якщо є шанс, то треба боротися
    бо дитинка навряд чи буде памятати, що їй було важко дихати, але оте вирізання точно не забуде
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    річ не в тім. Я ту операцію без жодного знеболювання памятаю чудово, звісно, але на подальше життя той спогад не впливає.
    Просто аденоїди є в організмі не просто так, тож і вирізати їх треба тільки при крайній потребі. НМСД, і на думку багатьох експертів.
    Якщо ситуація спірна - треба консультуватись в різних спеціалістів, зокрема і в лор-хірургів. І приймати зважене рішення.

    Вітрянка Дмитрика лишила по собі набряки в носі (і мигдаликів в т.ч.). Проходять потрошку... стараємось обходитись без судинозвужуючих.
     
  12. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    От і ми приєднуємось до аденоїдної компанії:sad::sad:
    Насторожило мене нічне похрюкування, часті соплі, а позавчора в доні вночі заболіло вушко.
    Поїхали до Юрочка, загалом лікар і підхід до проблеми мені сподобався. Аденоїди 1-2 ступеня, точніше скаже після отиту. Про вирізання зараз мова навіть не йшла, сказав, що треба спостерігати. Виписав ліків на місяць часу, потім показатись. Хтось лікує в нього аденоїди, який результат? Те що вони не зникнуть, я зрозуміла, лише б не росли дуже великі.
     
  13. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    якщо збільшені аденоїди не провокують погіршення слуху , неправильний прикус чи інші наслідки , то цілком можна обійтись без хірургічного втручання. Треба вчасно лікувати нежить , червоне горло і при потребі знімати набряки. Я в свій час спасалась поїздками з дитиною в Крим , особливо дуже відчутний був результат після лікування в санаторії відповідного напрямку , ми були 24 дні. Результат - цілий рік без насмарку.
     
  14. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    А яке він пропонує лікування аденоідів, якщо не секрет, бо якраз зібрались іти до нього на прийом :)
     
  15. Romanivna

    Romanivna New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    В синочка я помітила дуже збільшений лівий мигдалик, правий - в рази менший. І ще на лівому добре видно судинку. Були в Данілової, вона сказала, що це не проблема. Але дитина хропить, важко дихає носиком. Маю намір проконсультуватись ще в інших лікарів. Чула за збільшені миглалики.... але щоб тільки один був збільшений? Чи була в когось така проблема?
     
  16. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    в малої часто є набряк слизової оболонки носа, звідти похрюкує носом і є закладеність без соплів, вже не знаю чим капати щоб було легше дитині дихати, може порадите щось?
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Друзі, ми не можемо побачити аденоїди очима! тільки спеціалість при огляді з інструментами. Ви бачите *гланди*, а аденоїди по суті є одним мигдаликом, який захований вище мякого піднебіння.

    а також часті отити, синусити більше 7 разів на рік, порушення вимови - 5 абсолютних показів для операції. Так нам сказав Юрочко.
     
  18. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Вже писала колись про абсолютні покази до видалення.
    З того, що я чула від різних ЛОРів - абсолютні покази до операції це:
    - неможливість дихати носом.
    - нічні апное (раптова зупинка дихання) через сильне хропіння в сні.
    - більше трьох гнійних отитів протягом двох років.
    - поява неправильного прикусу (через постійно відкритий рот) і так званого високого "готичного" піднебіння.
    - погіршення слуху.
    Немає гарантії,що після операції аденоїди не збільшаться знову, і про це лікарі прямо кажуть на консультаціях. Консультувались ми напевно в десятьох ЛОРів, і в нас, і в Києві і жоден не наполягав на операції, лише рекомендували, всі кажуть щоб вирішували батьки.
    Після 10-12 років аденоїди взагалі зменшуються до нормальних розмірів.
    І ще один нюанс - аденоїдит загострюється взимку через сухість повітря - включені батарей,тому необхідно зволожувати повітря.
    В нас за тих пару років аденоїди збільшуються-зменшуються з перемінним успіхом - з 2 до 3 степені.
     
  19. Romanivna

    Romanivna New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Були ми в Охмадиті. Причина збільшеного мигдалика в збільшених аденоїдах 2 ст :girl_sad: Лікуємось.
     
  20. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Ха-ха-ха! Просто коли пишуть, що
    то мені стає цікаво, як можна робити такі далекоглядні прогнози.
    І я не кажу, що треба видаляти не спробувавши пролікувати.
    Просто коли дитина постійно з відкритим ротом, то потім і прикус міняється, і тоді і лице витягується - то є мінус на зовнішність полюбе, а мова яка - так як ніс рукою закритий, а це крім того, що дитина не може дихати, відповідно не висипається - поведінка в день, скажем так, капризна; чуть що - насмарк.
    Я просто знаю, коли лікування не буде давати результату, або настане погіршення, я готова видалити аденоїди дитині і не через роки, а ближчим часом. Поки лікуємось - результат є :)

    Ми консультувались в Юрочко, то він рекомендував в нашому випадку проконсультуватись в алерголога, а лікування таке: лімфоміозот 30 днів (перших 5 - 8 раз на день); назонекс 30 днив; гропринозин 5 днів
    Після огляду - полідекса 10 днів; назонекс ще місяць; бронхо ваксом по схемі 3 місяці