Все про плаценту, відхилення від норми

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Зорянівонька, 11 Травень 2018.

  1. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Була я на узд ,кажуть плід на 16 неділь,а в мене по рахунку 12, і швидше ніяк не могло так бути, бо нічого не було ...я про шури мури:girl_blush2: А ще сказали ,що у мене товста плацента 27 мм як для мого терміну...Хто таке мав ,може щось порадите чи поділіться як у вас все склалось ,бо вже начиталась я інтернету...
     
  2. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Gorbywka а перорибити узд в іншого лікаря?
     
  3. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Дівчата сьогодні зранку я зрозуміла в чому причина ,я лікарю сказала дату 3 січня ,а мій телефон рахував 12 тижнів,в календарі простому я не перераховувала ,бо ж електроний сам рахує...,а ні....Лікарка не перераховувала за мною від вказаної дати,а повірила мені ,що 12 тижнів .Хоча є насправді 16 тижнів.Тому є таке неспівідношення .Тепер цікаво чи товщина хоріона 27 мм ,на 16 неділі то норма чи таки забагато.Вирішила ,що піду на ще одне узд,але незнаю вже до кого йти..
     
  4. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Gorbywka добре хоч з терміном вияснили. а за товщину то може вашого лікаря гінеколога перепитати, може то і не страшне відхилення.
    Я робила в ехомеді. Там Кородаш, Прокопчук хороші узд спеціалісти.
     
  5. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Та я вже начиталась відгуків і вперший раз пішла до Рібун ,хороша лікарка ,приємна ,але мабуть термінів не рахує.Тепер піду до Прокопчук ,хай вона подивиться,і що скаже про плаценту і її товщину.
     
  6. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Прийшла я від Скляр ,була ще в неї ,та наміряла 16 мм плаценту товщину ,ступінь зрілості нуль,і поставила мені 14 тижнів .Зауважень до розвитку нема ,каже все добре. От питання як таке може бути ? В одної все зле ,в іншої все ок.Тому порада одна ,якщо щось є не ок,треба йти до кількох спеціалістів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Бо треба ще щоби лікар вмів добре розшифрувати і все добре побачити на екрані. Та і апарати є різні. Якщо є хоч тінь сумніву - треба йти до іншого спеціаліста, щоби впевнитися. Я рада, що у Вас все гаразд і лялька добре розвивається :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Gorbywka рада що у вас все добре. Скляр хороший спеціаліст.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. endimiona

    endimiona New Member

    Низько розташована плацента на 13 тижні вагітності. У когось був позитивний досвід її підняття ближче до дна матки?
     
  10. Єва

    Єва Well-Known Member

    було взагалі передлежання на такому терміні (хоча підозрюю, що на УЗД могли помилитись), ще й розташування по передній стінці, на останніх тижнях аж піднялась до норми, родила сама. Не накручуйте себе передчасно, бо все ще з високою ймовірністю зміниться. В кого УЗД робили?
     
  11. endimiona

    endimiona New Member

    Робила УЗД в Параскеви у Андрія Пелика. Нещодавно ходила на 2ге УЗД, то плацента піднялась. Тому за неї я вже спокійна.:girl_dance: Та намагаюсь позитивно мислити, просто з тими візитами, аналізами ніби все добре, але завжди знайдуть щось не так.:girl_blush2: