Вагітні забаганки (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Chica YB, 30 Жовтень 2015.

  1. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    А я хочу в Карпати, до природи, де гамачок, поганий інтернет і цікава книжка(бажано не про вагітність). А ще щоб смачно готували і під носа приносили))). Але в Карпати вже не ризикну, то прошу чоловіка хоч до когось на дачу мене вивезти. Обіцяв подумати на наступний тиждень. Наївний! Я на наступний тиждень вже можу в пологовому в "гамачку" вилежуватися. А так хочеться переключитися і розслабитися, зняти трохи ту напругу очікування... і то вже.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    чим то там багаті абрикоси? я їх товчу як бульбу. Чоловік ще минулого тижня так багато купив, і я ще хотіло його насварити нащо брав так багато на початок сезону за такі гроші, та і не дуже їх люблю... а потім як взяла перший так і понеслося все решта. Потім ще собі купувала, нині знов чоловік пару штук взяв - і я все виїдаю, навіть ті зеленуваті тверді і кислі...
     
  3. Shamna

    Shamna Мамуся

    З черешні плавно перейшла на чорницю:girl_smile:
    Вже чекаю своєї малинки, так і пахне вона мені вже
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Ми також живемо ягодами, після клубніки перейшли на черешні і чорницю, а зелений агрус і смородина як смакує, малинка вже потихенько достигає. Як говорить моя свекрухо в мене почався мій сезон.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    А я пішла в загул! Так тягне мене на солрдощі, що це завал! Якийсь нездоровий апетит на все солодке. Страшно щоб потім ломки не було.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  7. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Сьогодні вийшла в сад і побачила що з яблуні паперівки падають перші ще не стиглі яблучка такі маленькі і мені так запахло що я б віддала за них багато.... прийшлося обійтись смородиною і зеленим ягрусом.
     
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Якщо дуже хочеться солодкого, а вдома навіть варення і мед закінчилися, то з кількох кубиків цукру-рафінаду обваляних в какао виявляється нічо такі "шоколадні цукерки" виходять :girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Ще одна моя вагітна забаганка здійснилась, правда місяць після пологів. Страшно всю зиму-весну хотіла кавунів, на очі не бачила. Вчора чоловік приносить то щастя. Я думала-гадала-тряслась, але де там... з'їла шмат. Мала всю надію на свою травну систему, що малявочці не потраплять в молоко нітрати. Все ніби добре, о така я нестримна мама.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Освіжу трохи тему :)
    Про що ви думаєте зранку, в обід і особливо ввечері? Мандарини, печена риба, свіжий салат, мигдаль чи "тут вставити свій варіант"?
    Мої очі з самого ранку шукають ТЕ саме, найсмачніше, що тільки може бути зараз!:girl_in_love:
    Печені яблука. Багато печених яблук. Дуже багато печених яблук.
    То засіб від нудоти, помічник від неприємного смаку в роті (таке в мене буває часто), чудовий "лік" для кишківника та й взагалі - смачний пресмачний делікатес, від вигляду якого вже стає добре, не кажучи про те, коли куштуєш :girl_dance:
    Але тільки один сорт мені йде - Семеринка. Інші ні :girl_nea:
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Як мене тягне на всілякі експерименти кулінарні. Захотілось прошутто, з'їла шматочок мацюпунький, одразу хочеться з'їсти листям салату :)))
    Ще з останніх забаганок: чорнослив. І звичайний і особливо з горіхами всередині. А якщо разом з брюссельською капустою бланшированою то взагалі смачніше не буває :))) Хіба печені яблука :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Мене в цю вагітність тягне до риби і м'яса, а я себе вважала майже вегетаріанкою))))
    На початку дуже хотілось м'яса і то не фарш, і не страви з м'ясом, а просто саме м'ясо, печене і тушковане. Далі пішла риба, кожен день був салат з тунця і помідором. А зараз - оселедець і салат з буряка - моя вечеря на кожен день. Недавно так натовклась оселедця, що потім півночі воду хлебтала.
    І ще яйця, яких я все життя не їла, мене від них нудило. А тепер за один присіст 10 перепелиних яєць - смакота
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    А мені все лимонне подавай, кисле-кисле :nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    згадала, як я їла московську ковбасу з лимоном :) майже 8 років тому, коли була вагітна Сергійком.
    І грейпфрути, ммм
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  15. fillette

    fillette Well-Known Member

    Мене тягне на різну зелень, свіжі огірки і помідори. А ще шоколад і все з шоколадом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Заточити цілу апельсину на лавочці, прямо біля магазину, поки у візочку спить доця, ага, було, в другу вагітність
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мене на початку цієї в тянуло на печінку. булочки з печінкою з кримської перепічки спасали. і взагалі до 20 тижня м)ясо-м)ясо-м)ясо..
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    А мене в цю вагітність полонили свіжі сливи:) Ім кілограмами:) Зате на мандарини дивитись неможу, хоча в першу вагітність обожнювала іх.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    ого, а де ви їх берете?

    в мене цієї вагітності трохи проблеми з шлунки, загострився мій хронічний гастродуоденіт, неможу пити чай з лимоном та й взагалі чай, бо дуже кисло в роті після нього, також неможу їсти тюльки, оселедця, часника...
    а так захцянок особливих немає, хіба що так як із першою малою постійно хочу морозива:nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    В маркеті :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1