Усім привіт. Новенька серед вас) Хотіла б поділитись з вами і подивитись хто що скаже.

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Viktoriyash, 10 Грудень 2022.

  1. Viktoriyash

    Viktoriyash New Member

    Усім привіт. Новенька серед вас)
    Хотіла б поділитись з вами і подивитись хто що скаже.
    Пробуємо з моїм молодим чоловіком зачати дитинку, намагаємось вже більше півроку. Нічого нажаль не виходить. Затримки дають надію, а зробивши тест, за декілька годин приїжають гості з Червонограду, ніби відчувають.
    Хто щось підскаже на рахунок цього?
    На рахунок звернутись до лікаря, думала за це, але маю страх до кожного лікаря, саме тому відкладаю це питаннячко.
    Вже і старалась закрити на це очі, бо кажуть коли не думаєш за це - стається чудо, але щось чудом ще навіть не пахне(
    Всім мирного неба❤️
     
  2. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт. Я пам'ятаю моя лікар мені говорила, що пів року це не показник. Почитайте тут десь було в групі, як визначити коли у Вас овуляція (температуру міряли дівчата). Підіть до вашого лікаря здайте мазки звичайні аналізи, узд, пийте вітаміни (є фолієва кислота та інші комплекси які приймають перед плануванням вагітності). Не переживайте наперед, якщо вже рік буде без вагітності тоді ідіть шукати репродуктолога і вже розбиратися будете разом з ним в чому/кому є проблема, і як її вирішити). Гарного Вам дня.