Торти: переписи, поради, питання

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

  1. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    залити чоколядою і зверху прикрасити готовими квіточками, листочками... що вже готові продаються.
     
  2. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Та можна, я завжди так роблю. а тепер мені стукнуло, щось нове збацати, а сама незнаю що. З мене поганенький майстер прикрашання((
     
  3. Maryanka

    Maryanka New Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Дівчатка, недавно в гостях куштувала тортик Айсберг, з бісквіту. Можливо хтось має рецепт як приготувати його?
     
  4. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Дівчатка, підкажіть будь-ласка рецепт торта Кармеліта, але без чорносливу. Мама раз купляла Кармеліту з маком, то такий він смачнющий був. Хочу спекти на свята, а всюди рецепти тільки того, що з чорносливом(((
     
  5. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Дівчаточка-любі! Підкажіть будь-ласка початківцю, що спекти на свята? Маю макову масу, горіхи, вишні, згущене молоко і т.д. можете порадити якийсь провірений пляцок, щоб файним був :) Наперед дякую!!!
     
  6. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

     
  7. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

     
  8. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Дуже дякую, те, що треба, буду пекти)))
     
  9. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Рецепт мого фірмового сирника:
    1-1,2 кг.домашнього жирного сиру,8 яєць(обовязково домашніх),200-300 г.цукру,100-150 г.масла(залежно від того наскільки жирний у вас сир),2 ст.л.манки збити з білками,2 ст.л крохмалю(спочатку розчини в невеликій кількості холодної води)
    ізюм,курага,апельсин(за смаком)
     
  10. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Маю завдання - спекти татові торт з кремом на ДН. Але паоянички повинні бути бісквітними.
    Я раніше пекла їх з заварним кремом, робила сметанковий (але не люблю його), навіть з маскарпоне. Масляний не люблю - дуже жирний мені.
    Тепер хочу якогось цікавішого крему.. Може шоколадного.. або зі згущеним молоком. Палянички чомусь хочеться полити трішки лікером типу "Бейліз".. Який крем буде смачним із бісквітом, враховуючи оці витребеньки?\
    Чи той торт буде дуже солодкий і недобрий??
     
  11. rysaj

    rysaj New Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    шоколад з вершками то солодкий не буде,а

    дуже солодкий!

    Такий лікер не до кожного крему підійде.Не в плані смаку а тому плані,що крем може себе не дуже добре повести,тобто відслоїтися від лікеру,а не пристати до коржа.
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Я б той лікер розвела сильною свіжою кавою... тоді точно не буде проблем.
     
  13. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: З особистих рецептів

    обіцяний рецептик тортика
    Потрібно
    для тіста:
    згущене молоко - 1 банка;
    яйце - 1 шт;
    сода (погасити оцтом) -1 ч.л.;
    мука - 450-470 г;
    для крему (заварний):
    молоко - 500 мл;
    яйце - 2 шт;
    мука- 2 ст л;
    цукор- 1 стакан;
    ванільний цукор - 1 пакетик;
    масло вершкове -200 г;
    Приготування
    Оскільки коржі готуються дуже швидко краще спочатку зварити крем. В каструлю влити молоко, додати 2 яйця, 2 столові ложки муки, стакан цукру, пакетик ванільного цукру, добре збити вінчиком і поставити на маленький вогонь. Варити, помішуючи, поки крем не почне загустати. В гарячий крем додати масло, перемішати і накрити кришкою, нам треба щоб крем був гарячий. Тепер готуємо коржі. В глибоку миску вливаємо банку згущеного молока, додаєм яйце і добре перемішуємо. Потім додаєм соду погашену оцтом і поступово підсипаєм муку, коли ложкою перемішувати стане важко, перекладаємо тісто на робочу поверхню і домішуємо. Сильно забивати тісто не треба, воно має бути мягке і еластичне. Ділимо тісто на 8 одинакових частинок, розкачуємо кожний корж і проколюємо виделкою в кількох місцях. Сковорідку розігріваємо на середньому вогні і починаємо пекти. Коржі печуться дуже швидко буквально 1 хвилину і відразу перевертаємо. Таким чином випікаємо всі 8 коржів. Я пекла на сковорідці з керамічним покриттям, дуже гарно пеклися:girl_yes:. Потім берем тарілочку підходящого розміру і обрізаємо коржі щоб були одиного розміру. Обрізки пригодяться для обсипки торта. Кожен корж змазуємо кремом, крем ще гарячий і тортик пропитається дуже швидко. На завершення змазуємо верх і боки торта, посипаємо крихтами і тадам- тортик готовий:) смачного!
     
    Останнє редагування: 18 Січень 2013
  14. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання


    Шоколадний Балі-Бей
    (перепис адаптовано з віртуальних просторів)

    [​IMG]

    Коржі
    6 яєць
    0,5 скл. цукру
    3 ст.л. кип’ятку
    3 ст.л. какао
    6 ст.л. борошна
    3 ст.л. крохмалю
    1 ч.л. порошку до печива

    Сироп
    0,5 скл води, 2 ст.л. цукру, 2 ст.л. вершкового лікеру

    Крем
    200 г чорного шоколаду
    2 скл. вершків (раджу брати не менше ніж 30% жирності)

    Цукерки-трюфелі
    100 г молочного шоколаду
    50-100 мл. вершків
    2 ст.л. лікеру
    1-2 жмені горіхів (грецькі, мигдаль, фундук)

    Приготування:
    Коржі
    Какао залити кип’ятком, накрити кришкою та поставити настоюватись.
    Жовтки збити з половиною цукру, додати запарене какао. Білки збити з другою половиною цукру. Просіяти борошно та вимішати з крохмалом та порошком до печива. Додати до какао-жовткової маси і збити. Безпосередньо перед випіканням обережно ввести в тісто збиті білки.
    Випікати 7-8-9 хв при 180 градусах на прямокутних листах пергаменту, попередньо намалювавши там однакові кола (я відмальовую олівцем круглу велику тарілку). Тісто викладати по центру кола і розмальовувати по радіусу до країв. Мені на один корж виходить приблизно по 8 ст л тіста, але то залежить від розміру кола звісно. Ну і з тих продуктів в мене переважно виходить 7 коржів.
    Сироп
    Закип’ятити воду з цукром, додати лікер, остудити. Лікер я пробувала брати шоколадний, кавовий, Бейліз, ром та амаретто. Зі всіма смачно виходило.
    Крем
    Довести вершки до кипіння, додати шоколад, розчинити його повністю, помішуючи, як булькне, відставити на холод. Коли вистигне, взбити. Вершки не раджу заміняти нічим іншим, на смак це об’єктивно впливає дуже.
    Цукерки
    Довести вершки до кипіння, додати шоколад, розчинити його повністю, помішуючи, як булькне, відставити на холод. Коли вистигне, додати блендеровані горіхи, вимішати. Я ставлю на короткий час в морозилку, щоб краще схоплювалось, формую кульки, краплинки або конуси, обвалюю їх в какао...

    Збираємо тортик –
    Коржі просочуємо сиропом з обох боків, щедро промащуємо кремом і верх, і боки. Прикрашаємо цукерками-трюфелями, або тертим шоколадом, або какао...
    Балі-бей можна пекти у формі пляцка, тоді слід брати подвійну порцію продуктів і випікати на прямокутних шаблонах...
    Раджу, виходить дуже шоколадно, проте не надто солодко, і не приторно... Направду дуже панський смак, в наших цукернях таке ще треба пошукати
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Сметанний тортик(дуже-дуже ніжні коржі)
    тісто:3 яйця збити з 1 скл.цукру+1,5 скл.муки+200г.сметани+1 уп.порошку до печива+ванілін
    Пекти 2 коржі при температурі 180градусів
    Крем:
    згідно рецепту:1 скл.пудри,350г.сметани
    але я робила заварний з пудингом,і клала між коржі ананаси
    фото не має,так як дуже швидко все зїли....
     
  16. Kocja

    Kocja New Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Підкажіть будь ласка, як ви робите заварний крем з пудингом. Дуже Вам дякую)))
     
  17. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    0,5 -0.75скл.цукру,1 ст.л.крохмалю,1 уп.пудингу(можна брати будь-якого смаку,але я брала сметанковий)змішати разом.В каструльку вливаю 0,5л.молока,доводжу до кипіння і сиплю помаленько суміш,постійно помішуючи щоб не утворилися грудочки.Знімаю з вогню,охолоджую.Як остигне +200г.масла.
     
  18. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Пекла Фіянин Балі-Бей. Суперовий тортик, тане в роті. Маю кілька порад для тих, хто буде його пекти: 1. вершки можна (раджу!) брати і менш жирні, я брала 10%, і навіть не збивала крем, він все одно застиг і був чудовим. 2. того сиропу мені було трохи замало, я доробляла ще, просочила коржі так добряче, це також позитивно вплинуло на смак. 3. я коржі пекла трохи довше, ніж 10 хвилин. Можливо, тому що в нас напруга нижча. 4. Коржі добре просочувати-промащувати одразу після вистигання.
     
  19. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    а якого діаметру Ви брали форму, 26 чи більше? І ще, тісто виходить якої густини?
     
  20. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    там не треба форми -

    тарілку можете брати будь-яку, більше 26 см не варто, буде низький (хіба брати більші пропорції продуктів)
    можна взяти меншу, тоді тортик буде вищий.

    тісто виходить як сметана, але не густа, а повітряна за рахунок білків.