Схуднути за будь-яку ціну

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Alles, 24 Грудень 2009.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Крута дієта. Стільки рослинного масла, це в розумінні марґарина чи спред?
     
  2. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

     
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

     
  4. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    мдя...... жиру там явно забагато!
     
  5. ysata

    ysata Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    рослинне масло це звичайна соняшникова олія )
     
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Якраз шукаю якусь дієту, бо хочу за 2 тиждні скинути максимум можливих кг. Перечитала вашу і ніби мені підходить.
    Виникло декілька запитань:
    1) рибу і мясо готувати зовсім без солі?
    2) що таке отой пастернак і де його купити?
    3) 500г риби чи курки на обід це не забагато (мається на увазі вага готового продукту чи сирого)?
    4) вода має бути газована чи ні?
     
  7. ysata

    ysata Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    1) так зовсім без солі, бо сіль затримує воду в організмі, а це ваша вага.
    2) Пастернак - коренеплід сімейства селерових. Гляньте в супермаркеті, а як на буде можна замінити селерою.
    3)500г це сирого продукту,але якщо для вас це забагато то можете попробувати менші порції.
    4)воду бажано пити не газовану.
     
  8. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    А може бути звичайна вода з джерела?
     
  9. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    ysata, та дієта, що ви описали дуже ефективна, звичайно. Але називається вона Японська, а не Китайська.

    ---------- Додано в 09:57 ---------- Попередній допис був написаний в 09:56 ----------

    Може бути.
     
  10. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Але в мене виходить тільки 11 днів, бо на 12-тий йду на зустріч з випускникаим і до того якраз намагаюся трохи підправити фігуру. Може хоть щось дасть.
     
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Ясно, що дасть, не переживайте. Пару кг точно скинете.
     
  12. ysata

    ysata Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Mazerati, Китайська дієта - це ще одна назва Японської дієти, в інтернеті її можна шукати і так-і так різниці не має ;)

    ---------- Додано в 11:15 ---------- Попередній допис був написаний в 11:05 ----------

    Деяким людям вистачає і тижня на цій дієті )
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    а я думала, що Китайська - це інше. Я сиджу на форумі дієт і там китайська - зовсім інше.
     
  14. ysata

    ysata Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Mazerati, так я бачила цю дієту, але в неті вона була під назвою Китайська дієта II, а є ще Китайська дієта III але вона розрахована тільки на 5 днів )
     
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Скажіть ще як смажити рибу? Просто на олії без муки і яйця?
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    я печу в духовці у фользі
     
  17. ysata

    ysata Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    я також надаю перевагу печеній рибі в духовці, але якщо ви таке не їсте то можна пожарити у невеликій кількості олії без муки і яйця :)
     
  18. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за всяку ціну

    Знаю одне точно- голодувати остання справа! Краще їсти часто по яблуку чи пити по 150 гр кефіру, вони містять мало ккал, на вагу не вплинуть а шлунок залишиться здоровим.
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за всяку ціну

    Я свого часу випробовувала дієти на собі - ефект не вартий старань. Все рівно після закінчення дієте помаленьку втягуєтесь в стандартний режим харчування і набираєте з надлишком. Для мене найефективнішою виявилась овочева дієта. Якщо пам'ять не зраджує - 6 тижнів сирі овочі в різному вигляді, без заправки,йогурт. потім якось вводила рибу, потім м'ясо. Але найкращого результату я досягла коли почала слідкувати що,коли, скільки і чому я їм. Тобто їла все,що смакувало,але певні продукти в дуже малих кількостях і в першій половині дня. Тоді я і почувалась прекрасно.
    Зараз я вагітна:girl_in_dreams:. В перші тижні нічого окрім хліба, макаронів і сметани їсти не могла. Бо до вагітності це були заборонені продукти і очевидно організм свого недоотримав. Ще один мінус - почала харчуватись "на вимогу", спочатку лише те,що лізло,тепер і те,що хочеться - вага стрімко прибула! А закінчився лише перший триместр!!! Після вагітності спробую бути мудрою і про дієти забуду на завжди.
    А ще читала колись,що коливання ваги, особливо різкі - найгірший руйнівник фігури. А дієта є основною причиною коливань.
     
  20. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за всяку ціну

    а мені подобається дієта " - 60 ". я на ній схудла на 7 кг за 1.5 місяці. потім завагітніла, але як народжу і відгодую грудьми ( а може зкомбіную гв з дієтою) обовязково знову на неї "сяду".