Схуднути за будь-яку ціну

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Alles, 24 Грудень 2009.

  1. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Голодування і низькокалорійні дієти або як угробити своє здоров'я

     
  2. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    сьогодні 5-ий день на кефірно-гречаній дієті + фіз вправи, а толку - максимум півкілограма :girl_cray:
     
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    А я починаю рахувати калорії...користуюсь ось таким сервісом http://calories.ru/cgi-bin/calc.pl?2 . Перед тим порахувала скільки мені тре калорій, щоб худнути. потім напишу чи був результат.
    Мордую себе знов і знов...
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    І я ся мордую... он вичитала вчора про вівсяну дієту, що їсти на сніданок, обід і вечерю лишень вівсянку. На сніданок мене вистарчило і було дуже круто, бо тримала вона мене довго, а он вже на обід вівсянка мені на пасувала, то я собі салату купила і жменю арахісу до салати схрумала. Щось мені дуже останньо горіхи засмакували, мо то зле?

    Вислухала пораду по-радіо що не можна запивати їжу холодною водою а треба тільки теплою. Перейшла на теплу, і справді мені так більше подобається ніж холодні води чи соки.
     
  5. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Я теж рахую калорії: часом дуже, а часом трошки. Але користувалася, разом з табличкою кількості калорій, ше от такою штукою http://edimka.ru/cgi-bin/gen.pl
    Часом була в шоці від того, шо містять в собі деякі продукти.
     
  6. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Голодування і низькокалорійні дієти або як угробити своє здоров'я

    Ну ви просто молодець(скидаю перед вами шляпу)мене стало рівно на день.Надіюсь після таких знущань над собою і результат буде швидкий,але пів.кг напочаток це дуже мало-особливо для стимулу.Бажаю вам успіхів!!!!!!!!!!!
     
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Дівчата, хто ще й досі себе мучить дієтами (такі, як я), я вже писала, що тепер ще й до всього почала підраховувати калорії. так от, в супчиках, навіть борщі, мало калорій! такщо я тепер налягаю на перше. так класно себе почуваю! але їсти треба порцію не більше 250-300 г кожні 3 години. не рідше!
     
  8. Raslanka

    Raslanka New Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    НА рахунок дієт. КАжу з власного досвіду. Спочатку треба очистити організм, а тоді... А тоді може й дієта не знадобитися і худати треба помірно в середньому 1 кг за неділю. Просто тоді менше шкоди і ймовірності повернути втрачені кг. Я за 5 місяців скинула 18 кг. й зараз так і тримаюсь без особливих зусиль.
     
  9. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    як?............
     
  10. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    і мені цікаво як??:eek:
     
  11. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    ну я теж від березня цього року схудла на 11,5 кг.
    Починалось все з гречаної діети - 4 дня і все. А потім я просто перестала харчуватись як раніше . І результат мене радував з кожним місяцем все більше. Відмовилась від хліба, канапок, цукру ( чай зелений і чорний, але без цукру , кави не п"ю ), від майонезних моїх улюблених салатів і гарнірів) , обмежила вживання їжі після 18/00 , тобто я не можу сказати що не їм нічого після 18/00 , але ввчері шось м"ясне і салат овочевий .
    Спочатку я перечитала Системи -60 , і відредагувала її під себе .Взяла з неї всі вправи , ну і дещо по харчуванню
    З часом порції стали набагато менші ніж завджи, насиченість приходить швидше . Борщик варимо питний кожен тиждень, можу його пити багато, багато їм туш капусти,завжди любила рис, гречку,фрукти, в жареному вигляді хіба відбивні їм, ніякої жареної картоплі , чи жарених яець, ніяких макарон навіть твердих сортів.За пів року я так звикла до такого способу життя ,+ результат як то кажуть " на ліцо" , що вертатись до старого способу харчування і не хочеться. Ну і велике значення , що купила електронну вагу з самого початку, бо на старій , аааааа + - кг, а тут бачиш позитивний результат - радуешся, бачиш трошки негативний ( вага піднім. ) , теж є плюсом, бо стараєшся її нормалізувати як було .Ніколи би не подумала що за такий період, я так швидко, а головне без мордувань діетами втрачу ненависні кг .
    Забула додати : що на св"ятах , днях народженнях , несподіваних походах до гостей - я їм і тіж майонезні салати, і гарніри, і після 18/00 .
    Тобто такого однозначного Табу, на цю їжу не має, і сприймається тоді мені це все легше .Зараз тільки жалію - чого не було зробити це швидше.
    Може це дуже в тему діет - але свою історію похудання я написала, якби сиділа на дієті- то однозначно би потім не стрималась і почала їсти все те шо не з"їла під час дієти , + поганий настрій в той період гарантований, принаймні для мене. А так , помалу , за то з ефектом.
     
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Їм усе, тільки до 18. Пів року - 7 кг. Такий темп мене задовільняє. І відмовлятися від будь чого не збираюся.
     
  13. Raslanka

    Raslanka New Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Почала пити трав"яний збір для очищення організму. Перший місяц взагалі не помітила як скинула 4кг. Ну а потім я почала істи дієтичні кашки з кефірчиком, робити розвантажувальні дні. Сама собі визначила що їсти а що ні. Голодною не ходила. То горішки їм то фрукти. Зменшувала порції. Важко перший місяць. Потім втягуєшся. Головне не переборщити.

    ---------- Додано в 13:45 ---------- Попередній допис був написаний в 13:41 ----------

    Я так само, коли свято то я себе не мордую. Просто фішка в тому, що коли ти збалансовано харчуєшся 5-6 раз на день малими порціями, то коли ти на святкуванні то при всьму бажання ти з"їсиш в половину менше чим зазвичай!
     
  14. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    мене цікавить, що то за збір і чи ви самі придумали його пити, чи за рекомендацією лікаря?
    Я теж хочу очистити організм, але боюсь нашкодити. Чи є у тих трав якісь протипоказання, чи можна пити будь-кому?
     
  15. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    моя мама теж колись пила трав"яний збір. В основі було листя сени. І взагалі воно входить до складу дуже багатьох чаїв для схуднення. просто трава , яка має послаблюючий ефект. Ну але довго приймати не можна, бо є можливість нарушення функції кишечника.
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    В нас є спеціальна трав’яна аптека де ви можете придбати збір в залежності від того чого бажаєте добитись. Суміш для всіх однакова, он тільки приймати її треба лише так як сказав лікар-натуропат або лікар трав’яник. Тобто не більше і не менше, і лише стільки часу скільки треба, там не можна пити довше ніж 3 тижні, здається, бо в деякі суміші входить сена а вона свого роду «наркотик» і організм узалежнюється від неї.
     
  17. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

     
  18. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    а хто знає, у Львові є подібні магазини?
     
  19. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    - то зло, з привиканням і неможливістю привести травну систему до ладу...
    краще вже тоді попити шрот росторопші - то залишкова мука з насіння росторопшы, з якого попередньо видусили олію.
    чистить нирки,печінку, нормалізує травлення і виводить токсини... а ще шкіра потім чудова....
     
  20. ysata

    ysata Member

    Китайська дієта

    [U RL=http://www.radikal.ru][​IMG][/URL]
    Хочу з вами поділитись Китайською дієтою.
    Чула про неї дуже багато хорошого, в мене знайома перепробувала дуже багато дієт і дійшла до висновку що ця найкраща.
    Плюси дієти те що на ній сидять 2 тижні, комусь можна і тиждень. На ній можна сидіти до місяця, ще один плюс що після неї ви не набираєте вагу, тобто можете далі продовжувати їсти свої улюблені страви, якщо використовувати її раз в рік то можна себе весь час тримати в хорошій формі. Мінус те що все треба їсти не солоне і без хлібу.
    Для себе я її оформила у формі таблички, якою поділюсь з вами :girl_wink:
    [U RL=http://www.radikal.ru][​IMG][/URL]
    [U RL=http://www.radikal.ru][​IMG][/URL]