Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Ksani, 29 Квітень 2008.

?

Відзначте вірні твердення:

  1. Знаю таксу, по ній +- плачУ

    24,1%
  2. Навіть не цікавлюся таксами, даю, скільки вважаю за потрібне

    49,6%
  3. Знаю, не дам, бо злочин, гріх

    6,0%
  4. Хабарництво ліквідує Начальник

    0,4%
  5. Хабарництво подолаємо МИ

    24,6%
  6. Хабарництво - наше всьо!

    1,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    а решта куди пішло??
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Боже, читаю про оці 7-8 тисячі не віриться, що всього вісім місяців тому я обійшлася неповними 2 тисячами грн! Це ще з ризиком із моїм ревматизмом, а так і взагалі в тисячу з маленьким хвостиком вмістилася б! Жах якийсь і і, як на мене ПРОСТО ВЕЛИЧЕЗНЕ ЛІКАРСЬКЕ НАХАБСТВО!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    мій лікар з батальної казав, що потрібно вкластися у 18 годин;
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    ну я детально не знаю, але всяким там санітаркам, і т.д., за масажі, різні проуедури і всяке таке..
     
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    не може бути аби 600 уо пішло на такі видатки!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    не знаю, я коли поїду її навідати, то запитаю. Але по телефону вона мені таке сказала. Одна моя знайома казала, що 350 $ лікарці це мало, що тепер дають 500.
     
  7. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Дівчатка, може бути!!! Моя дуже хороша знайома народила дівчинку три тижні тому. На Батальній в Поврозника. Лікарем дуже задоволена. Взяв 400у.о,бо роди були не дуже прості, а так бере 300-350, хоч як на мене складності не було- тіко артеріальна гіпертензія! Але в сумі вийшло 7600! Вона детально розповідала, на що: акушерці, неонатологу, педіатру, медсестри, санітарки, масажі, і т.д., виносить дуже багато! Так що родити, як, вибачте,і вмирати, тепер дороге задоволення:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    В мене ніхто не "вимагав" грошей-(лікарка сказала-кесарське в 2 рази більше як звичайні пологи(а ,так як ми знали,що вона не багато "бере",то дали 400$)..............АЛЕ ......я була в такому важкому стані,знесилена і безпомічна+2 дні в інтенсивній терапії, що,як то кажуть "пхала всім підряд в кишеню", бо надіялась на людське ставлення.......за 6 днів на Батальній лише одна санітарка(старша жіночка) відмовилась від 5 гривен і просто помогла-пожаліла............я знаю,що Я винувата в тому,що "на право й на ліво" роздала 500гр. дрібними (100$ на той час).................10міс. тому перебування на Батальній (разом з КР) мені "винесло" 800$
     
    Останнє редагування: 8 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 4
  9. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Жах! В нас в Луцьку однозначно дешевше, і, судячи з фоток, які дехто виставляє з родзалів ще із кріслами( що для мене ще один жах), умови теж однозначно кращі!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Може в ту суму входила і оплата родзалу? Це той новий, з тим м'ячом, і т. д. І чоловік був присутній. Казала, що помагав їй тужитися, а потім його на другий день прес болів :)) Ну і в палаті сама була, чоловік з нею ночував. Чи ті родзали платні?
     
  11. Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Скажіть мені будь-ласка, а якщо не пхати ті гроші так сильно, наліво направо, то що буде? Я розумію віддячити лікарю, а тим решта защо платити такі великі гроші:ireful1:?
    Може тось народжував у Жінчина Ігора Юрійовича, він дорогий лікар, як він оцінює свою роботу?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Кому мало той хай дає більше:aggressive:. Не розумію, як жінка іде до лікаря домовлятися і він каже "скільки дасте", то як тоді виникає оте "350 лікарці то мало", як на мене, скільки маю - стільки даю!!!А якщо судити тільки по тому що хтось давав більше......вибачте....ми що на аукціоні:bad: - хто дасть більше???
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Та бо кожен думає, що самий розумний: думає: всі дають 350, а я дам 400, і мені уваги більше буде! Але то, вибачте, дурість! Потім наступна дасть 450, і пішло-поїхало. Лікар зажреться, і до жінки, яка може дати тільки 200-300(нормально!) буде ставитись зверхньо, по-хамськи, вона ж недоплатила:sad:! А на джамбула неонатолог взагалі обнагліла- 400-600 грн(не так як всюди-100), інакше з роддому не виписує! Тварина, шо тут скажеш...
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Люди, я в шоці від ваших львівських цін. Ну ще 250-300 баксят - це нормально, але все що далі:8::8::8:! Та так, якщо добре прикинути, скільки ті лікарі мають за місяць, то могли б вже якісь острівки собі покупляти в Тихому океані.
    До речі, а скільки у вас прийнято платити акушерці? Бо всі їм дають порівняно копійки, а акушерка виконує дуже навіть немалий шматок роботи:confused:.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Акушерці- по різному. Те що я чула- від 200грн до 100у.о. Особисто за себе можу сказати: хоч я і далеко не багата, і напевно не сама бідна- народжувати збираюсь в хорошого, але порядного лікаря, який ціни не називає, і бере, скільки дадуть! Такій людині з задоволенням віддячусь, але в межах розумного(якщо все добре буде:)), бо багато немаю, та і якби мала- гроші не малюю. А якби казав, ск.платити- пішла б до іншого.Вважаю, що кожна хороша робота має оплачуватись, але, вибачте, 500-600у.о.- та я сама себе, перепрошую, поважати не буду! Не забувайте- що забагато- то нездорово!
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    незнаю хто зараз на джамбула гол.неанатолог,але 2,5роки тому справді була жахлива(галина....прізвища не памьятаю).Я народила в четвер, в той же день розрахувалась з нею(100грн.,тоді така такса була),в суботу мене мали виписувати.ця прідурошна зранку прийшла,каже не випишу,ще треба аналіз на білірубін зробити...питаю а коли він буде готовий...вона так мнется і каже ну завтра напевно,я їй 20грн в кишеню,кажу робіть вже щоб після обіду я виписалась.вона погодилась,а сама через пігодини утікла з лікарні.......і взагалі дуже нагла жіночка....неприємна
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Хм-м ще й як може! Сам була свідком, бо мамочка яка була зі мною в палаті щоразу дитячій медсестрі сунула 20 грн., щоб дитину перебрала. Тепер рахуйте: перебирань за день назбирується десь з 8-10 доплюсуєте щоденні зціджування та інші нікому не потрібні бздури.:confused: Чоловік що разу по 10 грн. внизу вахтеру видавав (поки я не "просвітила" що в ПБ відвідування вільне:xaxa:) Потім якась дуже "мудра" чергова неонатолог нараяла купити силіконові накладки і молоковідсмоктувач Avent, бо "плоскі пипки і дитині молока замало",купили, хоча за 3 дні вона дитину вже нормально прикладала, потім все розкаювалась де би то добро куплене збути.Повірте, що за 3 дні перебування в пологовому їй грубі гроші пішли (лиш встигала чоловікові надзвонювати - "привези ще":xaxa:)
    Для повноти інформації: жінка з району, не дуже заможна, роди були другі дуже легкі, старшій дитині 2 роки. Навіть страшно уявити скільки вони в палаті для виписки залишили (нам тричі, Богу-дякувати вдалося обійти:xaxa:) От Вам і відповідь хто формує ціни в ПБ:8: Будьте мудрі! Не піддавайтеся на провокації!
     
    Останнє редагування: 9 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 6
  18. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Цікава жінка - вже має дитину і не може немовля переодягнути?!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    А от мені лікарка за ціну нічого не сказала, тобто сказала :"Все після пологів, там розберемось". Я бачу, що вона з тих лікарів, що чітко знають, скільки коштує її робота, тому, скоріш за все, прийдеться давати названу після пологів суму.:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Стосовно мeдпeрсоналу: я нiбито i не малeнька вже, а про грошi забула. коли відправили мeнe на масаж грудeй, то я наiвно так пiшла, мeнi зробила акушeрка, а я встала та пiшла собi, грошей не дала бо навіть про це не думала собi. Так от в наступний ii обхiд в мeнe вже був i лактостаз i висока тeмпeратура, а отжe i мастит. Я була в шоцi, але пiзнiшe прийшла моя лiкарка i каже, що в мeнe всe ок, йдем на узд i додому виписала. Ось так.
     
    • Подобається Подобається x 3