Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Ksani, 29 Квітень 2008.

?

Відзначте вірні твердення:

  1. Знаю таксу, по ній +- плачУ

    24,1%
  2. Навіть не цікавлюся таксами, даю, скільки вважаю за потрібне

    49,6%
  3. Знаю, не дам, бо злочин, гріх

    6,0%
  4. Хабарництво ліквідує Начальник

    0,4%
  5. Хабарництво подолаємо МИ

    24,6%
  6. Хабарництво - наше всьо!

    1,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    250 i не гривнями а валютою

    тобто 250 уо??
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Моя коліжанка 3 тижні тому ходила на Меч домовлятися про роди, їй лікарка назвала суму 600 у.о.( туди входили її послуги, послуги акушерки і дитячого лікаря), Коли коліжанка сказала щоб та сказала у гривнях, адже її батьки зарплату в доларах не получають, то лікарка відповіла "... по курсу на день пологів...". От так!!!!!!!
     
  3. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Так, акушeр-гiнeколог (чи як правильно) просила 250 у.о. У мeд.iнститутi.
     
  4. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    0_0....чесно, я б напевно більше до тієї лікарки не йшла б...Взагалі не розумію от того називання цін.До речі, знаю випадок, коли лікар взяв гроші "для всіх", а потім виявилось, що всі забрав собі. Чи може, то планове кесарське?
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Ого, усі акушери просять 500-600грн, і то добре якщо дадуть а ця 250 у.е:8:
     
  6. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Дана, акушерка і акушер-гінеколог- це різні речі, бо А- це помічник лікаря (медсестра), а А-Г це лікар :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    ой, все пора мені додому :o:o:o
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    До речі зі мною такий випадок був - 4,6 років тому в медінституті, але пологи тоді коштували 100 $, читаю теперішні ціни і волосся дибки стає... Криза, панімаєш,в них...
     
  9. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Юстинка моя "коштувала " :xaxa:-100 $,а Мартин вже 400$ :8:.
    Інфляція :cowboy:...
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Та, своїх діток купляєм, як ковбасу на базарі- все дорожче і дорожче, і навіть не по курсу, а в геометричній прогресії... :'(
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Ні це не кесарське, це звичайні пологи. Коліжанка з нею домовляється вдруге так як перші пологи вона прийняла добре і зі всіма поділилася, це точно знаю.
     
  12. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    якщо не секрет, з яким лікарем коліжанка домовлялася?
    Моя сестра за 3 тижні має народжувати на Мечнікова, але її лікар про ціну не говорить-"скільки дасте".Та й я вперше стикнулася у вашому дописі , що лікар назвав ціну наперед пологів.Щось аж страшно стає...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Етері

    Етері New Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    знайома (сусідка) казала, що особисто бачила як у сьомій ранку виносили кілька діток в машину...

    і повідомила правоохоронні органи?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    ого, А це звідки їх виносили?
     
  15. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Я особисто 4 дитинку народила 28 грудня 2007 року на батальній, то лікар казав в межах 300 долларів - це за 2 години перебування мого в лікарні з урахуванням пологів. Це без ускладнень і всякіх різностей, навіть лікарняний на тиждень не продовжив, а міг би...... А тиждень тому знайомі розповідали , що в медінституті - пологи 1000 дол. - причому в грн. не беруть( засмерділась їм наша валюта, за добре наші лікарі живуть)новоспеченого татка коли він 3000грн. давав в обмінник вислали ще й посміялись, мовляв що ти нам даєш....., а крім того 4 міс тому кесарево на Мечніка було 1000 дол., але все залежить від людини маєш- даєш скільки маєш, однак домовленості щодо суми варто обумовлювати заздалегідь.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Таких діток дуже часто з пологового везуть на кансультації до інших спеціалістів в інші лікарні. Хлопчика сусідки по палаті везли на консультацію в чорнобильську лікарню, для мам дуже часто не вистарчає місця в машині:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Позавчора в обласній лікарні народжувала моя коліжанка, за пологи платила 450 у.о. і розрахунок проводився в гривнях:)
    Пліткам не дуже довіряйте:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    я народжувала не так давно, але неонтологом задоволена дуже!!! Дуже приємна жіночка, нейросонограми не робили, хвороб не придумували, грошей не вимагала. Взяла, що дали 20 евро(140грн) і подякувала, залишила свій телефон. Звати Ліля Петрівна, то на Мечнікова
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Для Irus'ka - недостовірну інформацію я б не зазначала, це не плітки- це народжувала донька сусідки ( я не перший день її знаю). Я вважаю, що багато залежить від лікаря. Якщо нормальна людина , то з розумінням ставиться , не вимагає. Я ,наприклад , коли другу дитинку родила в Медінституті - мало того, що вони щось напартачили ( викликали пологи, а потім дитину просто витискали,а наступні 2 години не могли кровотечу зупинити то ще й відразу чоловікові передзвонили - так мовляв, так, несіть 100 долларів - 2002р., і терміново, а квіти дружині краще нам лишіть, їй в палаті не треба---Вибачте за відвертість.; а ось третю дитинку народжувала заплатила мало, а лікарка ще частково повернула гроші, це при тому що вона один із найкращих лікарів на Мечнікова (Імшинецька Альбіна Бекерівна)- дуже приємна і розумна, понад 20 рок. пропрацювала зав. патологією.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    цього тижня родила моя подружка, то пішло всього десь 7-8000 грн. Лікарці дала 350 $. Каже, що лікар хороша - Ач Соломія, в медінституті. Причому роди не були складними. Вдома відійшли води, приїхали в медінститут, то її стимулювали якимось сильним стимулюючим (з її слів), бо казали, що дитина без середовища може не витримати. Роди не були складними, лише одна тріщинка.
    Хто знає, якщо відходять води, то скільки дитина може так знаходитись всередині? Десь про це уже писали, але я не можу знайти.