Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Ksani, 29 Квітень 2008.

?

Відзначте вірні твердення:

  1. Знаю таксу, по ній +- плачУ

    24,1%
  2. Навіть не цікавлюся таксами, даю, скільки вважаю за потрібне

    49,6%
  3. Знаю, не дам, бо злочин, гріх

    6,0%
  4. Хабарництво ліквідує Начальник

    0,4%
  5. Хабарництво подолаємо МИ

    24,6%
  6. Хабарництво - наше всьо!

    1,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    на початку 90-х скандалів було багато... часи такі були :)
    файно! на жаль ми не мали камери і фотоапарату в той день :sad:
     
  2. Татусь

    Татусь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Ми народжували у Полтаві, в першій міській лікарні, тій, що "доброзичлива до дитини". У Нових Санжарах просто боялись народжувати, бо там у 2007 померло дві породіллі і одне немовля:sad: Лікарі, звичайно, говорили, що зробили все необхідне, та... Так от народжували ми у Полтаві. Ні "тарифів", ні "цін" не знали. І не дізнались:) На другий день після пологів до Рози зайшов менеджер і оформив ОФІЦІЙНИЙ благодійний внесок у розмірі 350 грн. Все!!! Звичайно, коли забирав їх, то вручив дитячій медичній сестричці (дуже-дуже хорошій) шампанське і цукерки. Ну ще купив їм у дитячу десяток резових рукавичок. Все!!! При цьому всьому на пологах біля Рози бігали п'ятеро, ставились дуже уважно. Можливо, вони також "фанати", та факт є фактом. І взагалі - усі три дні перебування у пологовому можна підсумувати одним словом - ПРОФЕСІЙНІСТЬ! Не знаю, може це нам так пощастило, але до нас (породіллі і татуся, який весь час був поруч) ставились просто чудово - підтримували, радили, підказували. Ось так. То, може, не все так погано у нашому домі?:naci:
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    ТАК то у "вашому".
    А у Львові троха інакше. :)
     
  4. Татусь

    Татусь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    А я-то грішним ділом подумав, що Дім у нас спільний:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Дім - спільний!
    А квартири - різні: меблі, поверхи і тп.... ;)
     
  6. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Сусідка місяць тому родила на Батальній. розповідала, як жінку з дитиною, що лежали з нею в палаті, неонатолог не хотіла виписувати, все до чогось причіпалась - то ще раз дитину глянути, то в дитини щось "не так". а коли жінка розізлилась, то і лікарка заявила, що 50$ для неї - то замало...
    але не хочеться вірити, що все ТАК погано!!!
    моєї подруги мама - неонатолог - і ДУЖЕ хороша людина. можливо, звичайно, я так вважаю, бо знаю її сама. але дивлячись на те, як вона постійно працює над своєю кваліфікацією і судячи з відгуків моїх знайомих, що постійно возять до неї своїх діток, і лікарів з Батальної - вона справді ДОБРИЙ лікар!!! перш за все вона лікує, а далі може прийняти подяку...
    думаю, що крім того, щоб був хороший лікар, він ще повинен бути ХОРОШОЮ ЛЮДИНОЮ!!!
    шкода, що нечасто можна на такого натрапити...
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Ніка, якщо не важко, скиньте в пп координати. хочеться мати до кого звернутись за консультацією, якщо виникне сумнів в кваліфікованості і порядності неонатолога з роддому. ваш лікар працює на батальній чи десь в іншому місці?
     
  8. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Справді, мені дуже не сподобалася лікарка неонатолог в пологовому. Гроші мій чоловік їй дав ще в родзалі, а потім таке враження що вона "забула" за ту подяку...:beee: Все думала чи виписувати нас бо лялічка втратила більше 200 грам ваги, пропонувала дати суміш (я гордо відмовилася) і казала зробити узд голови дитинці бо тімячко по її словам "якесь замаленьке":ireful1: На що я теж гордо відмовилася. Доречі, на Батальній це практикують (то дурацке непотрібне нікому узд мозку дитини), але жінка має право відмовитися, що не завжди мами роблять.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    приблизно 90% знайомих матусь робили своїм діткам в перші дні життя нейросонограму. я звичайно не лікар, але на мій розсуд лікарі страхувались, бо з тих діток певно відсотків 5 дійсно мали проблеми такі як ВЧТ, решта були здоровими і даремно проходили таку процедуру на голові і мозку :sad:
     
  10. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Перепрошую, а що то є?
     
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    ВЧТ - внутрішньо-черепний тиск
    знайома мала дуже важкі пологи і вони з тою бякою мучились. Маленька дуже плакала, бо її голова боліла (тиск). Єдиною розрадою для них були прогулянки, тому і гуляли за будь-якої погоди, бо лише на свіжому повітрі дитинка спокійно спала, видно більше кисню надходило до голови.

    вибачте, якщо трішки офтоплю :ninja:
     
  12. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Так і мене залякували в пологовому на Джамбула, коли народила старшого. Але ми з чоловіком були ще зовсім в тих справах зелені і не розуміли, до чого це. А малого не виписували і страхали мене. Я ж просто ходила по пологовому і плакала днями, що в дитини проблеми. Поки "лікар" (лікарем якось язик не повертається назвати) не зрозумів, що без натяку ніц не буде і натякнув, що вартувало б йому ще 10$ додати до тих 10, що ми вже дали. Зразу дитинка виявилася здоровою і нас виписали. Отакі то справи. :-((

    Додано через 2 хвилини
    Недоношених діток часто з Батальної відвозять вранці у дитячі лікарні (на Орлика, наприклад). Буває, що по декілька дітей зразу.
     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    на приватній машині з темними вікнами? якщо вони недоношені може варта їх на швидкій обладнаній спецапаратурою...
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    дітей можна і в сумці вивезти :) і ніхто нічого не буде знати :)
    а з темними вікнами - ну круті теж мають десь народжувати :)
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    дівчата, я не буду з вами сперечатись. можна казати що завгодно, лиш би не опинитись на місці матері в якої таким підступним і підлим чином забрали дитину. а те що там такі злочини здійснювались - прокуратура розбиралась
     
  16. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    а могли поїхати в дитячий неонатологічний центр (біля ЛОКЛ), Чернігівська, здається. а не на швидкій просто через те, що скоріше приватною скористатися, аніж шукати швидку ітд. а дитячих реанімаційних машин у Львові одиниці і їх самі ж лікарі не смикають без ультранагальної потреби, бо комусь в ту мить може бути гірше
     
  17. Кішка

    Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Хто знає скільки зараз беруть за роди у гривнях,по курсу 7грн....
     
  18. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    скільки даєте - стільки і беруть :)
     
  19. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Ой, Ви знаєте, був у моїх знайомих 2міс.тому на Мечнікова випадок: лікарю(яким вони дуже задоволені) дали 300у.о.,то він їм того ж дня 100 вернув:-D, причому, наполіг, щоб взяли. Ну, але це в нашій, продажній на кожному кроці країні, парадокс.
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    В нас нiхто нiц не вимагав, просили, якщо можетe то 250 i не гривнями а валютою. Але просили :). Неонатолог нiц нe просила, а дитя було одразу здоровим, а коли подякували iй грошима то ще й свiй тeл.дала щоб в разi чого я дзвонила. Ось.