Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Ksani, 29 Квітень 2008.

?

Відзначте вірні твердення:

  1. Знаю таксу, по ній +- плачУ

    24,1%
  2. Навіть не цікавлюся таксами, даю, скільки вважаю за потрібне

    49,6%
  3. Знаю, не дам, бо злочин, гріх

    6,0%
  4. Хабарництво ліквідує Начальник

    0,4%
  5. Хабарництво подолаємо МИ

    24,6%
  6. Хабарництво - наше всьо!

    1,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    а мені наших лікарів шкода. і себе шкода. подумайте- який сенс людині, яка провчилася 6років +2 роки інтернатури в медінституті йти працювати доктором (за перші кілька років хабарів і так ніхто не дає) за 800 грн, якщо можна іти працювати в фармфірму, де на початку дають 2500 + служб. автомобіль. а ще останній глюк- міським двірникам зараз підвищили зарплату до 1000 грн. а лікарі так далі і мають свої 800. варто нагадати- лікарі- це не тільки гінекологи. це ще й ті, які працюють з асоціальними снідівськими наркоманами зеками і самі їм ліки іноді купують.
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Ну так, маю знайомго, мудрий хлопець, закінчив медінститут за свої гроші (брав академку і їздив на заробітки). Працював у дитячій лікарні, йому подобалося. А тепер відкрив салон тату. Чому? Тому що не може заглядати пацієнтам в кишею, а жити на копійки теж не може...
    З таким відношенням держави до нашої медицини скоро не буде в кого лікуватися.
     
    • Подобається Подобається x 13
  3. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    вже зараз майже так і є!!!! працюють одні фанати ( і гінекологи :) ).
    от я не можу зрозуміти- навіщо вкладати гроші в навчання в медінституті ( всіж знають ще з радянських часів. почтупання= вартості автомобіля), 8 років життя (6+2 інтернатура) а потім заробляти по 800 грн. мало того. рахуєм, що наш студент чемний і не попадає в 500 $ на деяких кафедрах за екзамен.
    недавно чула фразу в фільмі "Він- лікар, а це означає, що він вже багатий". мені в Канаді не йняли віри, що в нас доктор може отримувати 200$. дивилися як на хвору на голову...
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Даруйте, а коли подавали документи у ВНЗ, умови були інакші? Було б ще зрозуміло, якби мова йшла про раптовий обвал рівня з/п саме у лікарів.
    Ні, знали куди йдуть, які перспективи. То чого тепер на недостатню платню скаржитися..? Прикриватися?
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Скажу по собі усі мене відмовляли від медицини, але хто ж після закінчення школи думає скільки буде заробляти, я вірила у те що професія лікаря дуже гуманна і поступала туди саме через бажання допомагати іншим , а не тому , що сподівалася на якісь там хабарі, так безумовно серед медиків є й такі що чуть лі вже не з 1-го курсу хочуть щоб гроші в кишеню пхали , але це не всі. Скажу розчарування в українській медицині приходить на курсі 4-5 , але довчитися ж треба,особисто як на мене то страхова медицина цю ситуацію покращила б тоді б звісно вже боялися вимагати грошей це раз, а два коли б пацієнт офіційно платив, то і знав що може вимагати щось ! Так халатність і хабарництво зараз страшенні, але це проблема нації і суспільства , а не одної галузі!
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    А ви думаєте така маленька зарплата тільки у лікарів???
    У мене зарплата ще менша ;) (Тому мені приходиться працювати на 2-х, а один час і на 3-х роботах працювала.) Мала з/п не лише у лікарів, і окремо їх дуже жаліти немає чого.
    Я б ще сказала про "якість" більшості тих лікарів... Але то вже буде оффтоп і не в ту тему.
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    хі-хі! я теж у платній лежала і мене якскоріше випхали, хоч я ще не просилась, бо чоловік був у відрядженні і я сама-саменька не поспішала додому.
    щодо оплати, погоджуюсь з тими, хто каже, що собі дешевше заплатити.
    мені подруга сказала "тариф", що сама платила перед цим.
    ястільки ж дала лікарю в руки. а він вже розплатився із акушеркою та дитячим лікарем. я окремо тільки санітарці в пологовій кімнаті, мед.сестричкам та дитячим сестричкам давала.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    і стоматологи ...

    Додано через 30 секунд
    упс, не знала про це нововведення
     
  9. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    cтоматолога теж піди пошукай нормального, а не "штукатура".
    мені стільки зубів попсували! навіть коли стала фотополімер ставити, все одно через короткий час пломба відходить.
    тепер вийшла на хорошу лікарку (ТТТ), але боюсь знову розчаруватись.
    що ви маєте на увазі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    що платиш тільки дохтору, а він ділиться...на наших пологах чоловік акушерці сам віддячував. А дитяча лікар втікла скоро, то їй не встигли подяувати :)
     
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Поділюся останньою історією - два тижні тому коліжанці мусили робити кесарський розтин. Тобто вона прийшла на огляд до лікаря в мед-інститут, здала аналізи, які виявилися дуже поганими.
    В той ж день зробили операцію.
    Ціни такі:
    персоналу, який допомагав при операції 600 грн
    лікарю і неонатологу - 700-800 уо

    так відповів лікар при запитанні "скільки з нас"... крім того ще на ліки пішло 200 грн і на оренду кімнати 150 грн...

    отак, прийшла жінка народжувати і влетіла в 1000уо
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Дякуємо за інформацію, хоча вона звичайно вражає:crazy::scare: :shutup: :8: :suicide:
     
  13. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    так моя подруга зробила. і навіть сестричкам потім сама не платила.
    а я вже "по її стопам"...
     
  14. eva

    eva Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    а хто скаже скільки коштують пологи на батальній?
     
  15. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    питайте у того лікаря, з яким будете домовлятися.

    Додано через 25 хвилин
    о! або в afterstep'a запитайте, певно він краще знає ;p
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    особисто я щодо Батальної для себе давно все вирішила. Після скандалу з викраденням діток я туди ні ногою. головного поміняли а персонал лишився той самий.
    доречі, ліричний відступ, щодо головного. Ну був скандал, ну два роки його під слідством тримали (гроші брали) і що? тепер в нього свій приватний пологовий, де народжують за великі гроші.
    ми народжували в обласній. лікарка суму не назвала, на запитання "Скільки?" сказала "ми не на базарі, скільки можете стільки і буде", лише сказала скільки заплатити акушерці і педіатру. Щодо щеплень нас також ніхто не напрягав. друге піду народжувати до неї також ;)
     
  17. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Якщо можна про це трохи детальніше
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    мені здавалось що про це всі знають...
    не знайшла в неті вже інфи багацько, щоб не голослівно перерозповідати...

    ну ось одне, коротко: Останнім часом почастішали продаж та викрадення дітей і підлітків в Україні: вони продаються для усиновлення, утримання їх у домах розпусти, під заставу тощо. Одним із прикладів торгівлі дітьми в Україні є виявлені прокуратурою Львівської області факти вивезення за кордон новонароджених із пологових будинків. Під час розслідування цієї кримінальної справи було встановлено, що впродовж 1992–1994 рр. керівники ряду медичних закладів Львівської області займалися торгівлею немовлятами. За даними комісії Верховної Ради України з питань прав людини, громадянами інших країн (США, Швейцарії, Канади, Німеччини, Франції) було усиновлено і вивезено з порушенням чинного українського законодавства понад 800 немовлят

    Додано через 3 хвилини
    а мамам говорили що дитина народилась мертвою або з аномаліями і тіло не видавали.

    Додано через 9 хвилин
    а ось про Харків (всюди одне і те саме, сумно):
    Наступний «трансплантаційний скандал» розгорівся 2003 року і тривав до весни 2004-го. Почалося все з того, що правозахисна організація «Загальноукраїнська федерація багатодітних сімей — Сімейна мережа в Центральній і Східній Європі» публічно порушила питання про долю 300 немовлят, які за загадкових обставин зникли в Харкові та Харківській області в період з 2001 до 2003 року. Правозахисники звернули увагу на проблему після того, як до них надійшла інформація про нібито викрадення медперсоналом однієї з місцевих лікарень двох немовлят. За словами батьків немовлят, діти народилися абсолютно здоровими, однак невдовзі після пологів лікарі їх забрали від матерів, повідомивши, що немовлята померли. У наполегливих проханнях матерів показати їм тіла дітей було відмовлено. Через деякий час на «біологічному цвинтарі» однієї з місцевих клінік було знайдено безліч зародків та тіл новонароджених, в яких були видалено деякі внутрішні органи. Справа набула міжнародного розголосу, оскільки за розслідування взялися спочатку європейські мас-медіа, а згодом Європарламент.

    Додано через 11 хвилин
    вибачте, якщо можливо офтоплю, але ця інфа для тих хто ще сумнівається щодо партнерських пологів (щоб чоловік сам все бачив поки матуся відходить від пологів) і за сумісне перебування матері і дитини (від пологів до виписки) :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    це 10 років тому було...
    де?
     
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    наскільки я знаю, щось приватне на вулиці Дорошенка і пологи там навіть знімають на камеру (на згадку)

    а скандал був сильний.... знайома (сусідка) казала, що особисто бачила як у сьомій ранку виносили кілька діток в машину і поїхали. питання риторичне: о сьомій ранку виписують?