Лікарі і вимагання грошей: Довіддячувалися?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Ksani, 29 Квітень 2008.

?

Відзначте вірні твердення:

  1. Знаю таксу, по ній +- плачУ

    24,1%
  2. Навіть не цікавлюся таксами, даю, скільки вважаю за потрібне

    49,6%
  3. Знаю, не дам, бо злочин, гріх

    6,0%
  4. Хабарництво ліквідує Начальник

    0,4%
  5. Хабарництво подолаємо МИ

    24,6%
  6. Хабарництво - наше всьо!

    1,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Був випадок в одній Районній лікарні.
    Головний лікар чи навтіь в той час він був завідуючий лікарнею чи як там воно називаєтся вимагав гроші від чоловіка за операцію дружини.
    В чоловіка грошей таких не було, лікар сказав йому коли назбираєш приходь. Чоловік звісно розізлився і пішов в прокуратуру, йому дали мічені купюри все як має бути. Зловили лікаря на гарячому.
    Був суд. І десь за пів року цей лікар опинився в іншій районній лікарні.
    Ось таке страшне покарання призначили лікарю.
    А справа в тому що в суді також примають купюри мічені і не мічені, але там вже точно нікого не бояться.
    Давно пора в нас зробити платну медицину і ця система викоріниться сама собою, принаймі тоді ті гроші будуть іти не лише лікарю в кишеню, але і на обладнання і таке інше
     
    • Подобається Подобається x 10
  2. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Особисто я, коли знаю свої права, доведу до стресу і щезнення молока навіть чоловічу частину медперсоналу... та на це потрібен привід!

    Додано через 5 хвилин
    Таких садити треба! Чий то буде спокій, її? Не її пацієнтка, то хай заткнеться. Чи вона просто хтіла гроші зрубати, прокесарити на своїй зміні?!
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Сорі, що не в тему, але цитата бомбова!!!
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Ну так Карл Маркс сказав.
    Треба буде мовою оригіналу цю цитату переписати.
    Жаль правда що в німецькій не петраю
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Це помітно. І без особливих приводів. Ггг... :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    В такому випадку є можливість просто збільшити витрати батьків: і в бюджет лікарні і лікарю "подяку" доведеться платити.
    Всі ми хочемо, щоб наші крихітки появилися на світ з допомогою найкращих лікарів. Тому обираємо їх самі. Звичайно, такі подяки це недобре, але ми готові платити, щоб потім не псувати собі нервів з виписуванням, ставленням лікаря до себе, а потім, не дай Боже, проблем з молоком. Звичайно, можна ще попросити чоловіка, щоб він займався всіма питаннями, які можуть коштувати вам багато нервів, але не хочеться затьмарювати перші дні життя своєї дитини сваками. Зрештою, якщо ви задоволені лікарем і йому віддячуєте, то на наступний раз теж можна буде нього звернутися. А ваш спокій і впевненість в лікареві багато може допомогти вам і дитині.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому



    Ну так в тому справа, що коли поступаєш в роддом чи патологію так (не по домовленості вже з якимсь лікарем), то черговий лікар має право чинити так, як вважає за потрібне. Оскільки мене в роддом клав лікар, з яким я вже домовилась, що він буде приймати роди, то він і ніс відповідальність: лікарі чергові і медсестри відмічали в зошиті все, а коли в мене тиск за 200 скакав, то дзвонили йому і питали що робити.
    І ще.. Ця лікарка збрехала моєму лікарю, що серцебиття дитинки було нерівномірне. Тоді і він трохи "сполошився", але наступні дні все було гаразд, так що казав не зважати :)

    Я, чесно кажучи, не знаю чому ця лікарка так казала. Але то половина лікарів мене страшили, що пора кесарити з таким тиском і нема чого чекати. Так думаю, або місце займала я, або як ти кажеш: хотіла на своїй зміні прокесарити, але то навряд.
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    А що, тепер відповідальність зошитами носять? :)
    Забудьте про слова "відповідальність лікарів". В Україні ТАКого не існує.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Щось не зрозуміла до чого тут зошит :)
    На кожну пацієнтку ведетька карта (типу історії хвороби), де вносять кожного дня який тиск, яка температура і т.д. Відповідальність до цієї карти нічого не має.
    Відповідальний за мене був той лікар, оскільки я з ним домовлялась. Він зацікавлений в тому був :cowboy:
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Я теж не зрозумів, про коку "відповідальність" Ви пишете. Безвідповідальність лікаря - розумію, чув багато разів... :)
    "Суха вода"? "Маленький гігант"? Не вкладаються поруч ці слова в Україні.
     
  11. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    знов гілки плутаєте? Тут про хабарництво, про безвідповідальність лікарів у іншій гілці! Ггг

    Додано через 7 хвилин
    У вас молоко пропало? Я не хтіла!
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Та ні! Строго в тему! Фішка в тому, що, вимагаючи хабаря, жодної відповідальності лікарі не несуть. :)
    Варто розуміти, що хабар в цьому випадку жодних вигід не дає.
    ЗІ: молоко лише скисло. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Не несуть, бо відчувають свою безнаказаність. А що, хто хитріший той і викручується як може. В державі закони не працюють, злодії і вбивці по вулицях безкарно ходять, то чого лікарям полошитися?
    У мене от бабцю прооперували, скільки винесло навіть говорити не хочу. Сиджу і думаю, а якби грошей не було? Померла б і нікому б до того діла не було. Так само із немовлятами. Не заплатив - недоглянули. Вижило - тіштеся, померло - а ми не винні, ми зробили що могли. І нічого батьки не доведуть. Посадити лікаря не посадять, а от на вищу посаду у іншу лікарню - це у нас запросто.
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    От тому я і сповідую ДП :)
     
  15. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    А ми так дідуся і похоронили (навіть з грошима)... При чому платили то ми в касу!!! В руки не давали (так самі лікарі сказали, що оперували). Тобто претензій ніби(!) ніяких. Тільки от лікар, що його лікував останній місяць... Я йому чортів дала через НачМеда!!! Уявляєте, бігає вагітна тьотка заплакана і матом криє :shutup: мужика на чому світ стоїть :ireful1: .
    Таке життя... В мене інша ситуація - в мене хабарів брати не хочуть! Практично ніде. Як дільничій лікарці раз насильно запхала, то вона мені сама додому дзвонила і аналізи коментувала :cowboy:
    Будемо сподіватись, що така ж картина і з дитячими лікарями буде ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    "Місце роботи" заважає? В КРУ працюєте? :)
     
  17. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Толк говоріння в тому, щоб батьки знали, що дитина може бути зовсім і не хвора. Що це такий фокус-покус. Я, звичайно що дуже злякалася б. Але давати гроші теж не спішила б.
    Не залишити, а забирати і чимпошвидше. Ми ж не в'язні пологового. В будь-який момент можна піти під розписку.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Є такі лікарі, яким краще у шоковій терапії працювати, бо залякувати у них виходить у 100 разів ліпше, ніж лікувати. Доречі, роблять вони це дуже спокійним голосом і "загробним" тоном, що вибиває ще більше, ніж, якби вони репетували... Ось таким "Кашпіровським" можна всі гроші віддати і думати потім "І чого я так злякалась?!" Головний мінус усіх ситуацій - немає можливості перевірити діагноз.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Ну так, куди ж поднешся з підводного човна? Тому такі лікарі і переходять усі межі лікарської етики і звичайної людської пристойності. А батькам треба вміти не вестися на провокації і таким самим спокійним голосом вдповідати, що забирають дитину і лікувати будуть вдома із сімейним педіатром. А не пхати купюру у кишеню. Бо до доброго звикають швидко і апетит приходить під час їжі.
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі лікарі: вимагання грошей у пологовому

    Якби ж то!!! [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2