Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Kasia, 26 Червень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Солнушко

    Солнушко Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    Дівчата,як Вам таке платтячко на літо-льон/бавовна-я щось вагаюсь чи брати (фасон подобаєтся,але колір міг би бути іншим)?:girl_in_dreams:

    [​IMG] [​IMG]
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    Мрачноватенько як на літо, чисто офісний варіант.
     
  3. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    та чого ви так?ситуація поправима яскравими аксесуарами: голубий, або червоний, або канарковий ремінець, така ж квітка-брошечка або заколочка, або яскраві туфельки та сумочка :girl_yes:, якийсь один тандем вибрати, щоб і перебору яскравим не було :girl_wink:. фасон такої спіднички від сукні мені дуже-дуже вже давно подобається :girl_tender:
     
  4. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    А мені дуже подобається, вдалий базовий варіант, де знайшли таке? (правда мені, як для офісного спина відкрита)
     
  5. Солнушко

    Солнушко Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    та от власне замовила тільки чорні босоніжки-треба такі було (впринципі вони би до цього плаття підійшли,але це вже не яскравий акцент):

    [​IMG]

    може тоді просто ремінець і щось на шию чи браслет яскраве?



    от мені власне і подобається,що спина відкрита-можна сказати не суто офісний варіант!:girl_wink: а знайшла на ideeli (плаття коштує 50 $).
     
  6. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    звісно :girl_yes: підібрати в магазинчиках аксесуарки яскраві і вуаля - все по-літньому. і спинка дуже-дуже цікава, не така вже вона й відкрита - дихаюча :girl_wink:
     
  7. Солнушко

    Солнушко Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")



    ну от,називаєтся рано раділа-посередник написав,що на жаль мій розмір розкупили,лишилась без плаття:girl_cray:...
     
    Останнє редагування: 24 Квітень 2012
  8. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    В мене майже такі розміри, то беру 34. Правда тре дивитись на тканину і чи бедровки. Купляла з 5 пар було добре, послідній раз джинси без стрейчу і чуть вищі , то ледве влізла. А якість хороша і ціна також. .
     
  9. Sleeping_Sun

    Sleeping_Sun Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    Ой, так шкода....А я якраз надихнулась "маленьким сірим платтячком" і трішки пофантазувала на тему, правда я точно такого не знайшла, вибрала таке [​IMG] [​IMG] :girl_curtsey:
     
  10. Солнушко

    Солнушко Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

     
  11. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    Дівчата забрала я сьогодні свій купальничок...який він шикарний, а якість...ммм))) Тепер тільки на море.

    [​IMG]
     
  12. Солнушко

    Солнушко Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    приїхали мої речі з Америки,правда ще тиждень тому-не було часу викласти фото..:girl_blush2:
    Обновками задоволена,з розмірами вгадала-все брала S-розміру,речі якісно зроблені і матеріали дуже приємні!:girl_in_love:

    1. почну з пончо-в реалі колір трохи темніший,м"ягенький-не важкий,гарна в"язка,з зручним глибоким капюшоном,ще й збоку на великих гудзиках,що розстібаються:

    [​IMG]

    2. дві маечки-дуже ніжні,акуратно зроблені,досить гарний крій-гарно лягають по фігурі..одна темносиня,оздоблена по низу паетками,лишила собі-колір мені дуже личить!:girl_in_love: а друга мені здається цікавіша-колір ніжно вершковий-теплий віддіток (або світло-світло-жовтий),оздоблена по низу різними невеликими камінчиками та бісером (вони пришиті не на футболці,а на додатковій тканинці)-ну,дуже ніжна,але мені цей колір якось не дуже-краще думаю підійде блондинкам або ж дівчатам зі смуглою шкірою,тому продаю (кому цікаво пишіть в ПП)!:girl_in_love:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    3. і ще одну маю кофтину з капюшоном із мережива,свобідний крій-дуже цікаву,але фото з інету нажаль не зберігла,а реальне ще не зробила..:girl_in_dreams:
     
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    а який склад?
     
  14. Солнушко

    Солнушко Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    шопоголіки
    а підкажіть - обручки сваровскі скільки в нас коштують? отакого плану
    [​IMG]
     
  16. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    Обручки не знаю, але в нас, думаю, точно значно дорожче, ніж на офсайті ( і взагалі, у Львові продають Сваровскі?). Мені такого плану колечко дуже подобається, гарно б дивилося з сережками
    http://www.swarovski.com/Web_AA/en/1082412/product/Maeva_White_Ring.html?CatalogCategoryName=0112
    Але це на дуже віддалену перспективу :)
    Мені сподобалася така спідничка. Типу плісеровка+шифон, чи що?...Знаю, що та плісеровка вже, напевно, всіх забембала (цього літа буде кишіти), але дуже мені сподобалася така груба, як в Касі Туск
    [​IMG]
    Десь таке продається? Я б, може, і купила.. гарно виглядає, і колір благородний.
     
  17. Tamilla

    Tamilla New Member

  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    а хто то ?
     
  19. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    То дівчинка з Польщі, рахується модною блогершою. І по сумісництву дочка премєра Польщі :)
     
  20. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

     
Статус теми:
Закрита.