Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Mirabellka, 18 Лютий 2013.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    щоб так харчуватися, то певно треба на дієті сидіти, а то вже не є здорове харчування. Ну бо в нормальних продуктах будуть всі три, ну або принаймні два з трьох тих складників. Я зараз трохи нарешті втягуюся в аналізатор калорій для того, щоби побачити скільки білків, вуглеводів, жирів отримую щодня.
     
  2. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    Різні кольори в овочах і фруктах можуть вказати на вміст різних вітамінів і мінералів.
    Жовтий, червоний і оранжевий- мають в своєму складі бета-каротин і калій.
    Зелений- аскорбінову кислоту, хлорофіл і Віт. К
    Білий-селен і калій.
    Синій- флавоноїди.
    Аскорбінова кислота важлива для схуднення- з її допомогою вивільняється енергія з жирових клітин.
    В мене сьогодні був на сніданок смузі- полуничний:

    [​IMG]

    ---------- Додано в 23:43 ---------- Попередній допис був написаний в 23:38 ----------

    В зелених овочах багато віт. К, а він відіграє роль, як один з факторів згортання крові, тому не можна більш , як 40 мг віт. К.
    Але все одно рекомендують їх їсти, бо там багато фолієвої кислоти, якої в інших продуктах мало міститься.
     
  3. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    Цілий день на ті смузі заглядаюсь :)
    Famenlviv, а що у Ваш полуничний смузі входить?
     
  4. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    Заморожена полуниця , третя частинка банана і ложка вівсяних висівок. Взагалі-то люблю полуницю цілу, але в розмороженої не той вигляд..
     
  5. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    Цікаво, чи зелень сильно змінюе смак? Читала про смузі з листками салату, шпинатом, звучить заманчіво :)
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    я якраз бачила дуже вумного дядька який на пальцях пояснював звідки ті 2 л беруться, так що для мене, обгрунтована.

    там довго і трохи нудно, але береться маса людини, 80% з тої маси - вода, всі рідини оновлюються за скількись там часу, і от ті кг води діляться на той час і виходить приблизно 2 л води в день для середньостатистичної людини.
     
  7. Santi

    Santi Member

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    Класна тема, напишу я про своє раціональне харчування.

    Колись давно (років з 16-17 назад) я важила 60 кг при зрості 165 см, не так вже й багато, але почувала себе трохи такою "моцною", хоча бабусям дуже подобалось :) Я їла все підряд, не парячись вуглевдами, жирами і всяким іншим. Улюблена справа - зробити велику тарілку канапок і піти залягти на диван з книжкою і тою тарілкою :girl_in_love:
    Але якось як всі дівчата усвідомила, що пора братись за фігуру. Почала в піст перед Паскою з дієти на два тижні (день кефір, день курка і т.д.) Протрималась мужньо. На Паску їла так, ніби не їла рік . Такі качелі тривали десь два роки, я то їла листочок салату, то обжиралась до стану "встати не можу".
    Коли поступила в Політех поруч якраз відкрився фітнес-клуб "Елада" на Спартаку і я з подругою були чи не першими їх клієнтками. З цього почалось моє захоплення фітнесом. Я почала з силових тренувань під керівництвом тренера Уляни (дуже вдячна їй за навчання), людей тоді ще було не багато і Уляна була майже персональним тренером. Потім приєднала групові тренування - степ, боді-шейп.
    Тоді ж я почала купувати журнал "Шейп" (там такі гарні дівчата на обкладинці, що аж хочеться стати такою ж спортивною), читала про харчування, режим занять, взагалі про здоровий спосіб життя. Паралельно з тренуваннями я почала міняти харчування. Їла варену курячу грудку з потертим вареним буряком, вівсянку на воді, ніяких канапок, горіхи і т.д. Почала готувати собі окремо (я тоді жила з батьками). Коли йшла в гості - їла лише салати з олією (тобто майже нічого не їла :)))), мясо без гарніра, овочі, не дай Боже канапку! Тобто повне роздільне харчування.
    Десь за рік я вже важила 52 кг, фігура стала надзвичайно гарна, окреслена, руки так гарно окреслені, прес, стегна - просто моя мрія. Я тільки слухала компліменти від всіх. А ще я могла порахувати калорії будь-якої страви за секунду :) І я продовжувала займатись тричі на тиждень
    Ще десь з рік я продовжувала так само, а потім почала задумуватись, що я втрачаю великий класний шмат життя, бо я дуже люблю поїсти :) І дуже люблю пекти. І я потрохи почала придумувати свою систему раціонального харчування.
    Отже, моє раціональне харчування.
    Сніданок: або вівсянка запарена водою з медом, горіхами і сухофруктами, або сирнички, сир з варенням, солодка випічка з величезною чашкою капучіно. (Я страшенно люблю солодку випічку і це обмеження давалось мені найважче, але ось вже дуже багато років я їм солодке лише у першій половині дня, але майже кожен день :))) Виключення роблю для гостей, кафе і т.д. - ніколи не відмовлюсь від солодкого).
    Майже не їм хліба зі стравами, ніколи не їм майонез (раз в рік з маминим олівє не рахується). Чай і каву не п'ю з цукром ніколи, лише з чимось солоденьким.
    П'ю багато чистої води (без пляшки води навіть не вихожу на вулицю і в машині завжди дві запасних), ще можу пити узвар лише без цукру і фреш. Куповані соки, солодка вода і таке всяке забула смак просто. І це вже давно не обмеження, а просто будь-який солодкий напій для мене - феееее... Просто не сприймаю смак. А молочний коктейль чи фруктовий для мене страва на сніданок, а не напій.
    Страшенно люблю пасту, готую дуже часто, але ніколи не їм макарони як гарнір до мяса, хіба тільки болоньєзе. На гарнір до мяса можу їсти кашу, але стараюсь овочі.
    Взагалі не вживаю жодних штучних приправ, не їм кетчупів, купованого печива, тортів (хіба як з "Цукерні" чи з "Вероніки").
    І всі ці роки завжди займалась фітнесом, міняла зали, заняття, але займалась завжди (в останні роки каланетикою). І вага була стабільна всі ці роки - 51-52 кг, лише один раз після Туреччини стала 54, але я то швидко поправила.
    І ще забула дописати, я ще колись давно помітила, що "заїдаю" поганий настрій, втому, і т.п. З цим було найважче боротися. Але спочатку, коли в поганий день хотілося зїсти кг печива казала собі "Стоп, а чим тобі це допоможе ?". Зараз, коли настрій не дуже і т.п. я з чистою совістю зїдаю великий шмат пляцка з капучіно, але прекрасно розуміючи, що це просто, щоб потішити себе, але проблем не вирішить і на цьому майже завжди зупиняюсь, абсолютно не обмежуючи.
    І ще забула написати, що більше ніколи не їм під книжку, телевізор і т.п (виключення для сирної тарілки з вином під фільм), бо так реально губиться кайф від їжі.
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2013
    • Подобається Подобається x 1
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    Та он в тому то і суть, що я це все онтаково їм. Жуваюваю зубами. Щодня з’їдаю 300 грам зелені, на вагу. А це в об’ємі виходить файна така мидниця.

    Чому запитала про коктейлі, бо чула, що liquid diet се дуже добре для організму, мол засвоюється швидше, ітд, ітп. А ти шо знаш?

    Але он ти мінє трошки праіграніновала на рахунок м’яса, але я так зрозуміла, що так як у нас тут подають surf&turf (шримпи із стейком) се недобре для організму, тобто переварить воно його не надто правильно, бо два різні типи протеїну. Я правильно понімама? Окрім того, що воловина може травитись організмом до тижня часу.

    ---------- Додано в 17:46 ---------- Попередній допис був написаний в 17:44 ----------

    Знацця я неправильно його переклала. Я мала на увазі вівсянку, а вона належить до вуглеводів напевне.
     
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    до складних вуглеводів. корисних.

    шось я такого не чула, а от про те що шкіра так довго травиться то так.
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    В іншій темі Марійка вже один раз писала, що червоне м’ясо може залишатись в організмі на протязі тижня. Бо воно дуже складне до засвоєння. Мені здається, що свинина також з тих не надто позитивних звірят.

    Тепер стараюсь уникати поросятини і воловини. Навіть індюшатину не надто споживаю, бо у ній є якась така речовина (забула що) від якої людина робиться виснажена і хоче спати. Тож я тримаюсь за телятину, курятину і рибку. Пробувала їсти креветки, але нажаль не люблю їх. Може тому, що вони такі самі брудні як і свинина?:girl_cool:
     
  11. Santi

    Santi Member

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    знаю, що зуби нам дадені не просто так. Процес травлення починається ще в роті - поки ми жуємо - виділяється слина в якій є ферменти, і пропускати цей пункт так часто як це трапиться на liquid diet не варто. О.
    таки-да до 6 днів м"ясо не покидає тіло. Птиця і нещасні крілики трохи швидше.

    я в таке не вірю, бо яка різниця коли що з чим їсти як воно все одно днями тіло не покидає - вони зустрінуться там точно.

    ---------- Додано в 18:43 ---------- Попередній допис був написаний в 18:39 ----------

     
  13. Santi

    Santi Member

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    Раціональне харчування саме тому, що я можу притримуватись його все життя і не почуватись себе обмеженою в чомусь. Я люблю їжу, але все, що я люблю - вважаю корисною і здоровою їжею.
    Пасту їм лише з твердих сортів, випічку лише домашню, ніяких покупних соусів і т.д. Саме так на мою думку виглядає раціональне харчування
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    чому креветки бруднi?
     
  15. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    Що таке шримпи?
     
  16. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    креветки вродь
     
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    тойво... на шляху до нормального харчування я зрозуміла, що воно все рівно мусить бути смачним... яке б корисне не було, намагатись готувати (змішувати інги в т.ч.) собі страви таким чином, щоб то було "пальчики оближеш", бо мозги не обманиш... хоцця насолоджуватись, інакше зриви на всіляки шкідливі продукти
     
  18. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    Показували у нас в Німеччині минулого року фільм, як вирощують криветки, то мушу сказати, я в їх бік навіть не дивлюся.
    Нехай вони смачні і модні!
    Криветок з моря в магазинах майже не продають, а продають зі штучних ставків з Тайланду.
    Вода брудна, як гноївка, в неї сиплять каністрами пестициди, антибіотики і дезинфікуючі речовини, бо якщо тварини захворіють, власники зазнають фінансової шкоди.
    Ще не їм рибу панхазіус( не знаю чи правильнo українською), така ж історія.
    А якщо не доварити, то можна гепатитом А захворіти- хоч при тих антибіотиках...
     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    от бы кудись писати рецепти здорового харчування.

    ---------- Додано в 21:20 ---------- Попередній допис був написаний в 21:16 ----------

    ну талапiя теж така брудна.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    це до Марусі - вона там ґаздує.