Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Mirabellka, 18 Лютий 2013.

  1. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    Мій чоловік тим бавиться. Настоює джерельну воду на шунгіті, а потім видає до вживання. Що реально зауважила, це- немає накипу взагалі, почали значно більше бігати в туалет, ну і вона реально смачна. Як там з приводу лікування не знаю, бо в інструкції прямо панацея)))

    А мені власне після кави дуже води хочеться. Мама колись мене навіть погнала здавати аналізи на цукор в крові, бо дуже багато п"ю води:girl_haha:
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    в мене з тим реально проблема. Я стараюся пити достатньо води, але то кошмар, я перший заїзд на роботі (година і 15хвилин) ледь досиджую, а в мене така робота, що вийти під час репетиції не пасує, може й в крайньому випадку я би побігла, але наразі терплю, бо не хочу в тишині вставати і йти. Але то мене так дістає, я цілий час тільки бігаю в туалет :girl_crazy:, а перед концертом 2 рази ходжу, аби не влипти на концерті :D
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    Я ніц не кажу, але мені здається, що якщо після кави хочеться води то це недобре. Тобто, кава дуже обезводнює організм тому Вам так хочеться пити після неї. То так само як після перепою, або соленої їжі - палить. :girl_haha:
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    "наші" кажуть через годину. "Гамериканські" (ті що я читала) кажуть запивати їжу і не паритись. Я не парюсь.

    ---------- Додано в 21:22 ---------- Попередній допис був написаний в 21:18 ----------

    чого ж недобре? Сама пишеш
    це нормальна реакція організму - після кави хотіти води.
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    Тобто може такій людині недобре пити каву взагалі. Мені після кави води не хочеться, але я п’ю воду просто так собі.

    А хто отакево пробував? Я маю такий сніданок, тобто з тих самих складників. З’їсти їх окремо можу, а як збити в смузю, то не зможу випити.
    [​IMG]
     
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    от як так можна написати по заграничному а ти собi зетточко сиди i думай шо то за смузi i складники.
     
  7. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    це мені нагадує отаку водичку http://fashiony.ru/page.php?id_n=90938
    тільки там ще кажуть, що вона кг за 4 дня зменшує :girl_haha:
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    Та там усьо просто:
    2 скл води
    1 скл вівсяних пластівців
    2 скл будь-якої зелені (шпинат, петрушка, кріп, салата, щавель, молочай, кропива, бурачинє)
    2 банани
    1/4 скл фіґів (фіґушкі вам)
    1/4 скл насіння ( будь-якого, аля соняшникове, горішки, гарбузяне)

    Одним словом, дєвушка каже, що якщо таке пити натще серце, то можна красиво схуднути. Каже, що такого коктейлю вистарчає на сніданок. Я можу сказати, що зимою такого сперименту над собою не робитиму, але літом попробую. Може якраз піде?:girl_cool: Тільки я он насіння не їм, то тре буде думати чим замінити. А і ще вона каже, що воду можна замінити молоком, а банани 3-4 скл ягід. Ото буде тобі вже відерко такого смузі.
     
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    Маруся-мама, я знаю про зелені коктейлі, напр. зелень (кріп/петрушка/шпинат) + фрукти (банан/грушка/ябко) + вода, то все в блендері збити і пити
    тут є
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    але та дєвушка ще додає протеїн до нього, у вигляді горіхів і клітковину (чи як там ви то називаєте) у вигляді вівсянки. Одним словом, то ніби повноцінний прийом піщі в рідкому вигляді.

    Доречі, мій вуйко, світлої пам’яті, казав, що зелені овочі не дуже можна людям в яких проблеми з розрідженням крові. Тобто він стабільно їв аспірину, бо було серце хворе, то йому казали поменше зеленини. Ще хтось таке чув?
     
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    тобто сам зелений коктейль вже має клітковину :)
    в чому фішка цих коктейлів: 1) важко з"їсти стільки зелені (хоча як кому, я можу пучок петрушки вкришити в миску борщу), 2)блендер перемеле дуже добре, краще засвоїться
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    знаю що баклажани не можна тим в кого густа кров. Все де є вітамін С навпаки розріджує кров. Чула недавно, нова американська мулька 2 ківі в день має бути ( в мене вже прижилось то))
    ну і от що до шпинату, в ньому багато заліза то певно його теж не добре багато тим в кого кров густа. Згадала мамі лікар теж казав що банани згущують кров.
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    а як так з"їсти, то ехвекту не буде?

    а зуби нашо дадені?

    чого я - мені здається, що коктейлі - це більше мода, а як те все їсти, то користь буде точно.

    яке дуууже важкозасвоюване з шпинату. я би не переймалась аж так дуже.

    і щоб віт С розрідив кров треба пити ту ж таку воду *я вже всім з водою набридла*
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    буде-буде :) то си називає, кому як смакує і пасує
    я лінтяйка , то їм просто ябко і зелень, а подрузі моїй подобається той процес, то й бавиться, єдине, що цікаве поєднання смаків виходить :)
     
  15. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    )) Є і інші версії. Що необов"язково їсти щодня і білкову, і вуглеводну їжу, жири - достатньо протягом певного проміжку часу отримувати.
    Мій батько, 70ти років, м"яса практично не їсть ( якщо порівнювати з тими, хто їсть щодня ) - на останньому медогляді лікар сказав "атлетичної статури":girl_dance:
    В мене подібна ситуація з кашами) От, здорове харчування вважається) А мені погано. Добре почуваюся суто, як Маруся: коли м"ясо і зелень. Або риба)
    Щодо кави: читала, що араби після неї завжди п"ють воду) І є цьому якесь наукове підгрунтя. Я дуже люблю каву, але діє, часами, вона на мене як мегазбудник. Тому вода "після", трохи імбіру або кардамону "під час" - і ніяких побічних ефектів)
     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    я п"ю каву з молоком або вершками, іноді одне горня іноді чотири, водою запиваю тільки коли п"ю каву без молока, ну і якщо подають каву і в склянці воду то теж її випиваю
    а щодо смузі з петрушки/листя буряка+банан і т. д. то якесь нове віяння, часто в моїй стрічці в соц мережі тепер таке бачу, кажуть люди, що смакує і що зелень щоб добре засвоювалась треба дуже-дуже пережовувати, а зблендероване то вже справа зроблена, якось так
    а про воду, то неоднозначно, одні кажуть 2 літри то мінімум, інші що така к-сть води не є обгрунтована і що то індивідуально, я намагаюсь пити більше, планую поставити кувшин і за день випивати, ну так щоб точно було видно
    ще чула що чай /кава "забирають воду" тому горня кави=-горня води
    зараз ще якісь модні програмки на телефон є щоб рахувати той водний баланс, але я собі придумала поставити кувшин,во
     
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    куди вони її забирають?
     
  18. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    то ж я в лапках написала, це малось на увазі
     
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    думаю, Віка мала на увазі, виводять
     
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    абсолютно згідна, після кави спостерігаю такий ефект , і ще вона виводить кальцій.
    Дівчата а колір овоча має якесь значення для організму, похудіння?