Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Mirabellka, 18 Лютий 2013.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Ну то нехай журнал собі тим і переймається. Але ж дивіться. Він каже, що два рази на тиждень м’ясо, а два рази рибу. Тобто вже маєте 4-ри дні коли ви вживаєте білок. Отже таки щодня є білок. А в один день той білок буде від домашнього сиру, який тепер чомусь почали називати твараґом.

    Я особисто знаю не одну жіночку яка їсть білок, читай м’ясо/риба/яйця, три рази на день і при тому має струнку фігуру і найважливіше ЩАСЛИВА!!!
    Я не вірю ні в які дієти. Я вірю в здорове харчування щодня, а воно не виключає мнєсо! Принаймі для мене. Я свій раціон харчування складала не з модним журналом, а з реальною особою (лікарем) базуючись на мому стилі життя.
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    ну це просто бред якийсь... Я без кисломолочки дня не проживу. Та й яйця їм частіше і ніц.
     
  3. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Білок можливо і руйнується в своїй структурі, але в нашому шлунку він також руйнується, бо інакше він не засвоїться. Білки складаються з багатьох амінокислот, які з´єднані в великі молекули, соляна кислота руйнує ці з´єднання( денатурує білок).Також варіння білка тільки сприяє його кращому засвоєнню.Холод( замороження)- на даний період найкращий спосіб довготривалого зберігання продуктів( вітаміни дуже добре зберігаються). часто свіжі овочі і фрукти в магазині мають менше віт. Ц ніж заморожені, бо цей вітамін руйнується при тривалому зберіганні при навіть кімнатних температурах .
    Засвоєння білків також справа індивідуальна, але загальна тенденція- тваринні білки засвоюються краше, рослинні гірше.

    ---------- Додано в 20:59 ---------- Попередній допис був написаний в 20:57 ----------

    В тваринних продуктах багато арахідонової кислоти, тому їх споживання треба обмежити людям з діабетом, хворим на подагру, ревматизм..

    ---------- Додано в 21:04 ---------- Попередній допис був написаний в 20:59 ----------

    Люблю читати статті Оксани Скиталінської, вони найбільше відповідають сучасним західним дослідженням:
    http://http://100rokiv.com/?p=1543
     
    Останнє редагування: 20 Березень 2013
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Я знаю людей які хворі на діабет і їдять білок три рази на день, і радше вилікувались з діабету ніж пошкодили собі на здоров’ї.
    Мій тато має подагру, то він всеодно їсть тваринний білок три рази на день. Єдине м’ясо яке не споживає, то свинина (я також від неї тримаюсь подальше), воловина і баранина. Ну в розумінні червоне м’ясо. Йому дієту також склав лікар, а не модний журнал.

    А в нас тут хтось хворий на такі хвороби як ви перерахували? Здається мені, що ні.

    Але кожен сам собі обирає, чи жити за модним журналом, чи пристосувати харчування до свого організму базуючись на результатах аналізів.
     
  5. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Марусю, а я нині за Вашою рекомендацією збільшила сніданок. Їла вівсянку, залиту молоком 0,5%, з покришеною туди половиною банана маленького, каву без цукру, 100 гр натурального йогурту і 1 стакан фрешу.
    на обід зїла варену курочку з зеленим салатом зі всього свіжого.
    на вечерю буде парена рибка+овочі, теж парені
    почуваюся - люкс!:girl_cool:
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Все дуже добре, тільки не виключайте з харчування жири, бо вони потрібні. Краще нехай то будуть жири рослинного походження, аля оливкова олія або соняшникова. Жири нам потрібні для того, щоб думати :girl_flirt: і для доброї роботи репродуктивної системи.
     
  7. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    жири є, не знаю, може мало? заправляю салатку олією і сьомгу посмажила на олії. а не забагато всього у мене на сніданок? і фрукти (фреш), і каша, і йогурт?
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Ні, не забагато. Ви ж самі зауважили, що воно вас досить довго протримало. Ви самі відчуєте, коли вам забагато. Подивіться не на кількість, в розумінні нумерну, а на кількість в розумінні об’ємну. Якщо пів літри молока, і відро каші, то напевне забагато. Але якщо його по 30-50 грам, чи 100-150, то в чому проблема?

    А жиру має бути принаймі 4 ст. л. на день
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    за сніданок потрбіно найменше переживати. Головне не почувати переїдження, а якщо добре йде, то точно не зашкодить.
     
  10. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Так і є.
    М"ясо-рибу-яйця - все в один день? І їй того хочеться?
    Так в статті, що я навела, про це і йдеться - здорове харчування. Чому ви називаєте це дієтою? Це ж загальні засади здорового харчування. І м*ясо, і риба - в повному об"ємі присутні.
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    ну, НМСД, то не є принципи здорового харчування, тому що має бути збалансоване харчування, а раз в тиждень щось там-то вже обмеження. Білки мають бути щодня, як і вуглеводи, як і жири :). Просто треба добре продумати , які саме вони мають бути і щоб то було в нормальному співвідношенні.
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Так. мені так хочеться. На сніданок яйко, на обід курочка на вечерю рибка, а на перекус склянка кефіру. :girl_dance:
     
  13. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    і ще домашній сир до того всього і хочеться не то слово (сніданок яйця, обід мясо, вечеря риба (рибу два рази на тиждень їм)).. але я тренуюся кожен день по годині, так шо.. білку в день має бути від 1г на кг ваги тіла. А якщо фізичні навантаження, ГВ то всі 2-3г на кілограм. При чому не тільки білки тваринні, але й рослинні, що є в вівсянці, ячневій, пшеничній, пшоняній каші... словом їдла за день не мало.

    ---------- Додано в 19:06 ---------- Попередній допис був написаний в 19:04 ----------

    а чо б не бути щасливою - в здоровому тілі щасливий дух!
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Так, я про те саме і тлумачу.:girl_dance:
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    може вже хто написав... але кожен день білок - так, а кожен день м"ясо - зовсім друге діло. Не побоюсь цього слова - шкідливе.

     
    Останнє редагування: 23 Березень 2013
  16. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    ну так.. розгрузочні дні теж мають бути - неділя наприклад, ну і з такою кількістю білка тре клітковини не мало, бо проблєми з шлунком не загорами..
     
  17. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Я тренуюся в окремі дні і тоді білок не вживаю.
    Що порадите, як раціонально харчуватись в дні тренування ?
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Мені не шкодить. Я їм кожного дня. Розгрузочних днів в мене нема. Є дні коли я їм рибу.
    А ти маш на увазі свинину за м’ясо, чи воловину? Бо я воловину їм хіба два рази до року, а свинину певно три рази на місяць. Але їнче тваринне мнєсо їм. Чи птиця то не мнєсо?
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    усьо мнєсо, те що ти їш в основному птицю трохи краще, але не дуже.

    не маю зараз дригу розсусолювати. Не шкодить, то й не шкодить.

    і в ці дні не їш м"ясо? *з надією в голосі*
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    В ті дні їм яйця і сир (той котрий твароґ). Тепер у мене таких три дні на тиждень, бо Піст. Тобто три дні на тиждень я не їм м’яса, навіть птиці. В ті дні їм тільки білий сир і рибу.

    Я не можу бути вегетаріанкою, і хліба я не можу їсти взагалі ніякого. Ні житнього, ні не житнього. Он сьогодні на обід у мене були овочі і рис, і дуже себе зле почуваю. Так якби каменів наїлась. А коли їм мнєсо і відро салати (читай листя), тоді як огурчик.
    Не знаю, чи має значення, але я варений рис також не можу їсти. З каш мій організм дружить тільки з вівсянкою і якщо муж зварить то і гречкою. Рис тільки дутий і також дуже рідко. Я в основному харчуюсь фруктами і "зеленим листям і білими каштанами", ну і мнєсом/рибкою/яйком і сиром домашнім. А з жирів рослинна олія, бо сметану не вживаю.
    Ага... і толтиків/пляцків також не їм.

    :d23: