Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Mirabellka, 18 Лютий 2013.

  1. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    сметана була 10%. а робив тренер той салатик не памятаю з якою метою, прослухала:girl_haha:. чи то коли солодкого хочеться, чи то вітамінна бомба якась))).
    але факт той, що сира морква якась мені дуже важка, і поклялась, що говядини їсти не буду. бо живіт так здуло...
    я знаю,що книжка пише їсти шоколад ДО обіду,але я думала,що втримаюсь. але мінус солодке, мінус кава - то просто я в депресії нині. це нереально виключити все зразу. настрою нема. руки опускаються.зриваєшся потім на їдлі
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Так радять, щоб запрацював метаболізм, бо при вашому рості і вазі ця річ швидш за все сповільнена, а треба обдурити мозок і заставити його працювати на вас а не проти вас.
    Якщо організм хоче кави, то дайте йому. Без цукру бажано.

    Можна на грами, можна на ложки, але у вас нема проблем з білком і кількістю. Ви їсьте його достатньо. Жінці більше і не треба, як 150 грам на один раз. Особисто я б забрала перекус об 11, додала пів склянки йоґурту до сніданку, або й цілу, ну і ще б додала якийсь білок до сніданку. Може яйко?

    І ще, я б порадила робити більшу перерву між прийомами їжі. Ну і де вода? Її має бути принаймі 2 літри.

    ---------- Додано в 22:18 ---------- Попередній допис був написаний в 22:17 ----------

    від м’яса і фруктів здуло. Це так як кинути цукру на дріжджі - починають бродити. Те саме й ви зробили з тим м’ясом і фруктами.
     
  3. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Марусю, дякую. за воду я забула написати. п"ю її достатньо, навіть більше 2 літрів, маю в офісі диспенсер, вода там холодна і смачна))).без води не можу.
    Щодо сніданку, тобто радите і кашу, і йогурт, і яйко.
    А як я маю робити більші інтервали між прийомами їжі, якщо їх має бути 5?
    то може не робити перекусів ні об 11, ні о 4 дня?
    І що ви робите, коли теотерично прийшов час для переккусу, а ви не хочете? пхати через силу зле, не їсти,то не сповільниться метаболізм?
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Я б сніданок зробила більш ситним, тоді перекус в 11 годині відпаде сам собою, або захочеться тільки пожувати звичайну моркву без нічого.
    Я особисто їм 4 рази на день. Два рази на день їм кашу гречану або вівсяну, або іншу якусь. І коли їм каші тоді їм фрукти і кисломолочні продукти. А деколи беру кашу до вечері. А он кисломолочні з м’ясом не мішаю. Мій організм не сприймає.

    А он коли їм обід чи вечерю, то їм білок у вигляді м’яса або риби, або сиру і до нього обов’язково салата або овочі на парі. Салату заправляю звичайною оливковою олією, хіба би дуже м хотіла тоді роблю заправку з олії і бальзамічного уксусу, але назагал мені вистарчає оливкової олії.

    Я їм тоді, коли я відчуваю, що голодна (я вже за пів року навчилась це розрізняти). На годинник не дивлюсь, але мій організм привик вже, що снідаю о 8:00 ранку, обідаю о 12:30, вечеряю о 17:00, а перекус маю десь в районі 21:00, але перекус у мене не завжди є. Часами він присутній, а часами його нема. Якщо вечеря мені випадає пізніше, тоді десь коло 16:30 маю перекус у вигляді фруктів і йоґурту.

    Забула додати. П’ю багато і те, що мені смакує. Вода, чай, кава. Люблю каву, тому п’ю її обов’язково зранку і ввечері.

    Пхати через силу, чи силувати себе до будь-чого це погано. Метаболізм сповільниться якщо ви будете їсти недостатньо і дуже рідко, тобто падатиме рівень цукру в крові. Організм змучується і починається бажання їсти все солодке, бо ж треба якось той цукор поновити.
     
  5. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    розжували суперово!:girl_yes2:
    дуже дякую. зараз навіть собі випишу це в блокнотик:girl_claping:
    бо я вічно плуталась якраз щодо комбінування продуктів (білки-жири-вуглеводи). теж читала, що білок (мясо,рибу) треба їсти на обід і вечерю, але чомусь думала,що як напакуюсь мняса в другій половині, то ніц не схудну. дякую Вам!:girl_wink:
     
  6. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Не знаю, але вивчила вже свої реакції)
    Шпарагівку? Обожнюю)
    Ну, я не стверджую, що всі люди з 1гр однакові) Написала про свої нюанси.
    Сухофрукти - тільки узвар з них. Так не можу)
    Треба хіба? Яйця - раз на тиждень. Як книжка пише)) Рибу рідко. Соєві - в жодному випадку, відраза до них.

    ---------- Додано в 00:21 ---------- Попередній допис був написаний в 00:18 ----------

    от і мені так уявляється)) Їсти потроху 4-5 разів - то тільки і думати про їжу)))

    ---------- Додано в 00:24 ---------- Попередній допис був написаний в 00:21 ----------

    Краще капусту не вживати. Вона пригнічує засвоєння йоду.
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    конечно треба!!! тільки для кожного норми інші.

    ---------- Додано в 22:30 ---------- Попередній допис був написаний в 22:29 ----------

    у мене таке питання, ви писали , що харчуєтеся здорово, а можете описати, що ви їсте приблизно.
     
  8. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    На рахунок того, як часто харчуватися: одні кажуть 5 разів, бо це пришвидшує метаболізм, інші- 3 рази і робити перерву між прийомами їжі не менше 5 годин, бо тоді буде падати рівень інсуліну в крові, а інсулін перешкоджає розпаду жирів. Особливо це важливо для діабетиків або хто має інсулінорезистентність.
    Білки також дуже важливі, десь 0,8-1 грам на кілограм ваги.Ну і зранку рекомендують вуглеводи, вечером- білки.
    Я читаю тут на форумі негативне ставлення до кави- на Заході вона вже повністю реабілітована. За результатами останніх досліджень до 6 горнят кави на день зменшують ризик захворіти на діабет , а чорний чай ! - знижує тиск.Раніше говорили протилежне.
    За цукор навіть не хочу говорити, але бачу, що в Україні нібито здорово їсти продукти з штучною фруктозою.В Німеччині її навіть не рекомендують для діабетиків, бо вона призводить до руйнування печінки, майже так, як би її руйнував алкоголь.
    А до недавного часу фруктоза( штучна) була майже у всіх йогуртах, соках і т. д.І ще від штучної фруктози дуже поправляються, зокрема на животі.

    ---------- Додано в 00:40 ---------- Попередній допис був написаний в 00:34 ----------

    Вже так книжка давно не пише.Раніше писали, що яйця шкідливі через холестерин, зараз зрозуміли, що рівень холестерину від прийому яєць не збільшується

    Знаю, що капусту не можна вживати тим, хто має проблеми з щитовидкою, як і інші хрестоцвіти: редиску, ріпу..
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    ну взагалі не знаю, де тут негатив? Навіть в темі худнемо по системі -60 каву дозволено. Я каву п'ю щодня, але лиш зранку. 6 як на мене то таки багато...
    то просто мода дойшла, яка вже там у вас відійшла давно.

    бо треба їсти лиш натуральні йогурти, без всіляких добавок. Я навіть коли ще не думала про якість харчування, йогуртів з добавками терпіти не могла, ну от якісь недобрі вони мені всі.

    ---------- Додано в 22:44 ---------- Попередній допис був написаний в 22:40 ----------

    я навіть такого не чула ніколи. Я їм всіляку-біло- червонокачанну, брокколі, цвітну(при чому почала цю їсти сиру , раніше навіть не признавала). Там стільки корисного, що ігнорувати то просто не можна..
     
  10. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    через тиждень апетит зміниться... якщо звичано цей раз не буде останній.
    Як на мене складних вуглеводів мало. Замість гречаних пластівців радила б вівсяні, принаймні в день тренувань
    Щодо моркви з сметаною, то це спосіб засвоєння бетакератину. Я моркву тушкую з зеленим горошком і крапкою оливкової олії (бета-керотин жиророзчинний вітамін і без жиру зле засвоюється, а оливкова олія тут краще пасує бо рослинний жир с рослиною, а не тваринний)
    Все решта ніби гарно. Але наразі це все нічого не значить. Через 21 день зможете зробити висновок мінімальний, якщо звичайно тренувань не покинете.
     
  11. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

     
  12. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Я не тільки про гілку - 60 писала, а часто читаю
    - " не п´ю кави, бо серце болить, не п´ю, бо тиск піднімається", а це трошки не так.

    ---------- Додано в 01:08 ---------- Попередній допис був написаний в 01:06 ----------

    В мене таке ж правило, бо маю каміння в жовчному, але книжки пишуть, що яйця- це добре
     
  13. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    )) Та по-різному. Книжки ж - різні)
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Книжки різні...

    На тім і порішили. Якщо ви вегетаріанка, то ви мусите знайти свій білок. Не всі вегетаріанці, тому ми їмо і рибу кілька раз на тиждень, і яйця, і м’ясо, і ще багато чого іншого. А і капусту також.
     
    Останнє редагування: 20 Березень 2013
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    так ібути. Але не так легко той білок донести до організму, при заморозці продукту втрачається 70% білку, при готуванні ще втрачається, білок краще засвоюється теплим, і навіть як його в ложці є достатньо то чогось з тої ложки не засвоється весь білок який є в ній... Найбільше білку є в креветках, але як правило вони морожені.
    дієтолог радила білки на протязі дня .. вони ж в різних продуктах є. зранку кашу обов"язково.
    Овочі я як правило їм майже сирі, купую або свіжі або заморожені, обдаю кипятком і трохи в ньому потримаю, вони обм"якнуть і все.
     
  16. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    в спортзал ходити буду однозначно, тут вже все вирішено, і дороги назад нема. треба ж десь спалювати ті калорії, якщо спосіб життя малорухливий.

    купила гречані пластівці з цікавості, бо ніколи їх не їла (люблю гречку), і вівсяні. думала буду чередувати, раз ті, раз інші, але гречані мені не дуже смачно. згідна,що замало в мене складних вуглеводів, тобто каш. нині на обід їла курячу котлету 170 гр (забагато)+122 гр вареної гречки+ салат зі свіжого огірка, зелені і листя салату, заправлений олією. заситний мені був обід. чесно. якщо я відмовлюсь від гречки в обід (власне від гарніру як такого), а їстиму тільки мясо/рибу+салат, тих складних вуглеводів буде мені замало? вранішня кашка того не компенсує? якщо так, то з чого тоді брати ще ці складні вуглеводи?

    і ще складне для мене питання компонування кисломолочних продуктів. з чим я наприклад можу на вечерю випити стакан кефіру? або з чим зїсти твердий сир?
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Вівсянка зранку компенсує цю нестачу. Якщо вам було забагато, то я б зменшила білок трохи, бо він таки ситний. А котлета з напевне з хлібом, чи просто чистий кусок м’яса? Якщо котлета вже має в собі хліб, то гречки вже не конче.
    Я взагалі не їм гарнір на обід чи на вечерю, і почуваю себе добре. Вівсанка на сніданок мені компенсує всі складні вуглеводи які мені треба.

    Твердий сир відноситься до розряду білків, а не кисломолочних або молочних. Кисломолочні краще компанувати з злаковими (каша, хліб (якого я не їм взагалі)) і фруктами або овочами. Дуже рідко який організм добре травить кусок курки запитий склянкою кефіру.
     
  18. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Я вегетаріанка??
    Ні, я на протилежному кінці. Люблю м"ясо, рибу дужеее. Просто знаю, що не можна продукти тваринного походження щодня їсти, хіба не всі так? Маю на увазі, при здоровому харчуванні.
    М"ясо і рибу - по 2 рази на тиждень, яйця раз..
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Я знаю навпаки.

    Я рахуванням калорій не страждаю. Їм достатньо для свого організму, не переїдаюсь, не обжираюсь. Білок у моєму харчуванні присутній три рази на день.

    Я так розумію, що ви неправильно зрозуміли. Два дні на тиждень треба обов’язково їсти рибу і краще уникати червоного м’яса, бо воно важко стравне і не всі можуть собі з ним дати раду. Я таких проблем не маю. Не перетравлюю лишень певні види бобових, яких і уникаю.
     
  20. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Відкрила журнал "Твоё здоровье" (від "Единственной"). Стаття "Три бажання стрункої фігури":
    І це тільки з останніх дописів на дану тему, читала про це і раніше.
    Молочне (і кисло і не) мені навряд чи вдасться не вживати, починається ломка)) Масло хіба, сметану виключити..