Готуємося до зимових свят: ідеї, вихвалялки тощо

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Ольга, 8 Листопад 2009.

  1. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    Тут на форумі, вже не памятаю хто з форумлянок, розповів ну дуже романтичну традицію на д.Миколая...писати листа один-одному (ти+він)...в якому описувати всі мегапозитивні емоції, переживання за рік, ділитися радістю....а також - побажання на наступний рік...прості-буденні (миття посуду) і глобальні-життєві....
    Тепер будемо мати нову Різдвяну традицію....:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
  2. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    Цього року маю зробити такі ялиночки, але напевно буду робити всі віточки в зеленому кольорі, а потім прикрашу їх маленькими камінчиками,
    [​IMG]
    [​IMG]
    Такі зірочки племінниця замовила
    [​IMG]
    і таку вазочку для себе
    [​IMG]
    Думаю що встигну до Нового року:girl_in_love:
     
  3. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    Дуже гарна вазочка ! наскільки розумію це кавальчики зеркала і ?... у мене теж бажання з"явилося таку зробити .
     
  4. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    Це не дзеркало, знизу зжата фолга, а зверху старі диски( можна порізати квадратиками і трикутниками, теж гарно виглядає. Прошлого року робила трикутниками, та на жаль та вазочка протрималася не довго:girl_crazy: ), от так все просто!
     
  5. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    Kalina, я ту вазочку теж вже давніше бачила в неті і хочу її зробити. Але як попробувала різати диски, то .......ужас............. Може у вас є якісь секрети для їх порізки?
     
  6. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    Цього року тато приніс мені ножниці на пару днів, якісь дуже гострі що ріжуть всяку пластмасу, от і попробую, правда треба ще диски всі перебрати. А прошлого року я б не робила, але купила на Провесні пачку дисків, а коли вдома почла на них записувати,то побачила що вони дуже тоненькі, і СD-RAM їх не бачив, та й подумала зробити вазочку щоб дисків не так жалко було.:girl_devil:
     
  7. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    А в мене зараз трохи проблема, не можу знайти такої тоненької фольги, ніхто ніде не бачив?
     
  8. Milashechka

    Milashechka New Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    а я хочу на новорічні свята казки, гарної та незабутньої!!! хочу сніга, романтики, сауну, камін, хочу в Карпати)):girl_cray:
     
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    Звітуюся - до свят я вперше в житті свідомо сіла вишивати (от що форум робить з людьми - я страшенно рада, що взялася за вишивку побачивши роботи форумчанок)ялинку, знайшла у Лілі схему :) Сподіваюся ту ялинку на екоторбу пришити :) буде різдвяна торба!

    Вже розіслала листівки друзям тим хто далеко живе! Неймовірне відчуття писати паперовий лист і закривати гарні коверти!! Спробуйте :)

    Планую ще якусь іграшку зробити на конкурс і додому на ялинку... а далі побачимо :)
     
  10. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    А ми з дівчатками нині робили гірлянду з кольорової фольги - просто і симпатично, як на мене.
    [​IMG]
     
  11. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося до зимових свят!

    а я б хотіла повісити на вхідні двері (добре, що зараз з.явилась така можливість і не треба боятись за крадіжку) віночок з гіллячок ялинкових
    можливо, хтось міг би викласти мануал
     
  12. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Готуємося до зимових свят!

    Я це роблю багато років підряд, тягну з базару одну-дві гілки з ялинки, потім обрізаю маленькі кінці і далі все плететься як у звичайному віночку. Прикрашаю бусами, шишками маленькими, дідами Морозами, на клей можна приклеїти кульки з пінопласту. ...на ваш смак. Фото нажаль немаю.
     
  13. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося до зимових свят!

    Купили нову ялиночку штучну, дуже гарну, вже руки сверблять поставити.
    Хотіла спитати - коли ви ставите ялинку?
    Я так думаю до Миколая почекати і вйо!
     
  14. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося до зимових свят!

    От і я так думаю - в нас теж штучна, чого чекати?
     
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося до зимових свят!

    ще одна мила ідея - спекти печиво новорічне у формі ялиночок наприклад і дарувати друзям в коробочках чи пакетиках саморобних ;)
     
  16. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося до зимових свят!

    Ми вже декілька років ставимо ялинку до Миколая. Ну люблю я ялинку вдома. І чоловік мене підтримує. А ще ялинка стоїть до лютого :) а то й цілий лютий :shy:
     
  17. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося до зимових свят!

    ми би вже ставили, бо також маємо штучну. але поки чекаємо меблі, які нам мали привезти ще минулого тижня...а їх всьо нема, бо багато замовлень і вони не встигають... отож, ялиночка мусить трошки зачекати, а я вже хочу!!!:girl_cray: коли була маленькою, то завжди ставили 31 грудня, тому для мене це так звично і, водночас, символічно:girl_smile: а от бабця в селі ставить на Святвечір.
    от написала, подумала, а може, тримати інтригу до 31, щоб як у дитинстві? (і в "Іроніх долі":girl_smile:)
     
  18. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося до зимових свят!

    loreniya, поділіться рецептом медівничків! І ще скажіть, вони не надто тверді?
    Я ТАК люблю медівнички з Світу Кави (купу грошей там залишаю за них!), але не можу знайти доброго рецепту. Минулого року спробувала спекти сама медівнички, але вийшли такі тверді, що не можливо було відгризти :haha:)
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2009
  19. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Готуємося до зимових свят!

    а я вже майже приготувалась до декорування новорічного столу, і так як наступний рік – рік металевого Тигра, роблю тематичне декорування - у срібно-білих тонах :)
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]


    Стіл буде застелений двома скатертинами – великою срібною та меншою білою вгорі, серветки – срібні з такої ж самої тканини; буду сервірувати білий посуд і використовувати деякі аксесуари у срібному кольорі - підставки під келихи, підставки під ножі, кільця для серветок, гірлянди - зірочки для прикрашання столу, свічники, кльош для фруктів або солодкого.

    декор нашого столу на Святвечір буде дуже традиційним - сіно, обрус з бабциної скрині, деревяний свічник, глиняний посуд - макітра, глечик для узвару, тарілки; також дуже хочу спробувати самостійно зробити міні-дідух, якщо потрафлю сіно з села привезти :)...
    вже дуже чекаю Нового Року та Різдва :girl_in_dreams:
     
  20. ZoloteSonechko

    ZoloteSonechko New Member

    Відповідь: Готуємося до зимових свят!

    не можу не похвалитися:girl_wink:
    мама з сестрою робили
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]