Дієта П'єра Дюкана

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем ЦУКЕРКА, 3 Травень 2011.

  1. UTA

    UTA New Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Худаю по Дюкана за 5 днів -3кг.вівсяні висівки купила в сімейній аптеці на сихові санта-барбара напроти ватсонс біля секонд-хенду.хочу купити замінник цукру природній який нешкодить здоровю стевія там 300 таб 45 грн трохи дорого чекаю зарплату))) їм більше риби в пароварці сир презедент 0% молоко на здоровя0.5% знього роблю йогурт
    купилв ще пшеничні висівки на Драгана в промені 400-500грн коштують1 грн(купмла бо хочу пекти хліб) дівчата хочу з вами худати,


    берете до себе в команду?
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    але ж дієта не розрахована на 14 днів. Це ціла система харчування, яка складається з кількох етапів. Розповім про результат своїх родичів ( систему спробувала сімейна пара- чоловік та жінка , але з дотриманням усіх рекомендацій і усіх етапів). Почали систему у грудні. За 2, 5 міс. дружина схудла на 7кг, чоловік- на 14. Вже три місяці не на системі , але в принципі дотримуються її приписів уже на підсвідомому рівні ( тобто за 2,5 міс. пропало усяке бажання їсти не рекомендовані продукти і з явилася правильна система харчування). За цих три місяці після системи жоден з них не набрав ні кг із скинутої ваги
     
  3. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Мені не потрібно розповідати на скільки днів дієта- в мене була по моєму плану на пів року.Але , як я написала вище, я не можу харчуватися виключно м"ясом , яйцями і молочкою 5 днів підряд,крім висівок зранку, а потім ще 5 днів такого самого харчування тільки з овочами. Мій шлунок і жовчний такого не витримав.

    ---------- Додано в 16:16 ---------- Попередній допис був написаний в 16:10 ----------

    Зараз у моєму харчуванні є достатньо білка, але є і скибка чорного хліба, і 2 фрукти на день, і 3 рази на день овочі- і я не мушу кожен день напихатися м" ясом - не знаю чому, але після дуканівської дієти я не можу їсти курку і телятину, а свинину я і раніше не дуже їла, бо вона жирна.Добре, що риба не надоїла.:girl_wink:
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА


     
  5. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Цю дієту мені якраз лікар і порадив, бо в мене інсулінорезистентність, тобто я не схудну ніколи в житті, якщо буду вживати багато вуглеводів. а шлунок ніби здоровий був, по перевірялася через жовчний, а на жовчний нежирне м"ясо не мало б впливати.Але в мене виявилося індивідуальне несприйняття цієї дієти- все таки назву дієтою, а не способом харчування, бо дуже багато продуктів не дозволяється.
    План мені розробляли працівника доктора Дукана.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  6. danusyk

    danusyk Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    вирішила присісти на дюканівську дієту, бо вже півроку і ніби на правильному харчуванні: (без мучного і солодкого), каші тільки вранці (і то не все і без молока), картопля і бобові хіба в супі, 4 год до сну нічого не їм, п'ю 2,5 л води за день..... шейпінги, пробіжки, крутіння колеса щоденне по 30 хв, гуляння з 1,5-річною дитною))))) результату не дали. потім була на яєчній дієті: за 4 тижні з 71 кг скинула до 64 кг, але на неї частіше ніж раз на півроку сідати не можна, та і я від такої кількості яєць, вже кукурікати починала))))). коліжанка (дієтолог-початківець) порадила Дюканку.
    Ото я перший день!!!! Теж як і всі шукаю вівсяні висівки, хто знає де в Рясному вони є, або деінде - відпишіться.
    Ще питання до "просунутих": ікру рибну можна істи?
     
  7. Сана

    Сана Active Member

  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    у мережі аптек "Мега" ( наприклад навпроти ЦУМу на В.Великого), у відділі здорового харчування є.

    До речі, гостювала моя коліжанка 1, 5 міс . у сестри, яка притримується дієти вже півроку. За цей час коліжанка харчувалася так, як сестра вже на етапі "підтримки" ( тобто не проходячи білкової фази атаки і т.п.). Просто хліб замінила хлібцями, не їла макарон, червоного м яса, консерв і субпродуктів, щодня не забувала про висівки,льон і 2 л води ( одним словом- все, як рекомендовано вже на фазі "підтримки"). І то за місяць схудла на 4 кг . Це при тому, що коліжанці не 20 років, а 40, коли метаболізм повільний. Її сестра , пройшовши усі етапи Дюкана, за півроку скинула 20 кг.
     
  9. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    А я на емоціях від своїх зайвих кг вже також подумуваю про цю дієту, і що саме смішне зайшла в найблищу аптеку і купила ці висівки. Отже, висівки маю, тому вже мушу на дієту сідати))))
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    дієта Дюкана- це голосно сказано. Насправді це система харчування. Дієта там триває хіба кілька днів ( від 3 до 7) на фазі атаки. Далі- система харчування.Як і Міріманової. І для хороших результатів її бажано притримуватися і після закінчення усіх 3 фаз. Ви спочатку зайдіть на сайт і у калькуляторі, задавши потрібні ваші параметри, вам видасть інформацію про те, скільки часу на якій фазі потрібно бути конкретно вам і скільки потрібно скинути. А так- вона реально діє.
     
  11. Veselka alj

    Veselka alj New Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Я дівчата вже два рази "дюканилася" це все добри кілограми справді скидала, але тільки як переходила до третьої фази то незамітно зайві кілограми знов повернулися,систра теж сиділа і те саме і в неї, що правда в неї назад менше повернулося ніж було,і ще недолік від тої дієти неприємний запах з рота,тай запори і ще гловокружіння, брак повітря. Та ну його!!!
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    значить у вас є проблеми з ШКТ чи нирками. Бо коли йде високобілкове харчування, йде підвищене вироблення кетонових тіл. Якщо в організім є збої, ця дієта протипоказана, оскілки кетонові тіла- це токсини. І при проблемах з ШКТ чи нирками організм з цим навантаженням не може справитися.
    запарене насіння льону+ 3-4 ст. л. клітковини щодня- це обов язкова умова. Плюс обезжирений кефір.Якщо буде це порушено- будуть проблеми з випорожненнями. білкова дієта сприяє закрепам.
    третя фаза - це не означає звичне харчування як було до системи. Це-поверення на правильне харчування на все життя: мінімум вуглеводів, відсутність копченстей, смаженого і жирних продуктів для щоденного харчування. Я вже вище писала. що на цій системі у мене і коліжанка і ціла сім я її сестри ( 4 дорослих).Вже на третій фазі майже рік- тобто на фазі звичайного здорового харчування. Все чудово. Вага не повертається, все сімейство на здоровому повноцінному харчуванні- хліб печуть самі і не з білого борошна, ковбаски роблять самі, і не копчені, а запечені в духовці. з м яса- вживають лише біле м ясо птиці. Ну і ще ряд речей звичайного здорового харчування.
     
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    киньте лінк на той калькулятор. Посадила чоловіка на цю дієту, почала читати книжку Дюкана. Хочу знати, скільки на кожному етапі йому сидіти. Дякую.
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    він є на офіційному сайті Дюкана. Киньте в гугулі
     
  15. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    за час посту на вуглеводному харчуванні набрала 10 кг((( не підходить мені таке харчування, але піст дотримаю, незважаючи на такі наслідки. А от після Пасхи збираюсь на ДД.Раніше в мене було збалансовано-білкове харчування. Але тепер треба відновити форму і почну з Атаки.
     
  16. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Дієта просто супер! З легкістю скинула 15 кілограм за 2 місяці:girl_blum:, стала почувати себе прекрасно, пройшли головні болі, набагато покращилась самооцінка:girl_flirt: . Потім з легкістю завагітніла і буду знову дюканитись після закінчення ГВ, хоча Дюкан і має систему харчування для годуючих мам, але покищо в стані вагітності боюсь, що зіпсую дієтою майбутнє вдале ГВ, якого так хочеться досягнути.
     
  17. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Ой дякую, а я після пологів "посиджу" на тій системі для годуючих, бо ще таких жирненьких ніжок у житті не мала.
     
  18. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Поділіться хто як вживає висівки. Я от донедавна вживала сирими запиваючи великою кількістю води. Зараз спробувала заливати кип"ятком і мені чомусь так більше подобається.
     
  19. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    я нещодавно пережила тільки Атаку, далі зрив((( Найбільше мене насторожило загострення циститу під час цього етапу. Але ще може бути що це ерез ангіну, бо якраз в той час мала її з високою температурою.
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дієта П'єра ДЮКАНА

    Дюкан протипоказаний при наявності захворювань нирок чи сечовивідних шляхів.Білкова система , особливо на фазі атаки, дає підвищене навантаження на нирки, плюс зростає кількість кетонових тіл , які є токсинами. Якщо в організмі є джерело хронічної інфекції органів видільної системи- піде рецедив: вони просто не можуть справитися з виведенням токсинів

    п.с. навіть при звичних захворюваннях, таких як ангіна, в цей час не можна налягати почилено на білкові продукти: організм витрачає сили на боротьбу з хворобою, і не може "відволікатися" на перетравлювання надміру білкової їжі.