Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Часом навіть треба.
    Моя близька родичка так дитину втратила на 6-ому місяці. Я тому проти тих всіх оглядів на кріслі під час вагітності.
     
  2. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

     
  3. KitiKet

    KitiKet Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Отказаться точно можно, и у меня смотрели только два раза но это при угрозе и то жалею (((. Когда пошла кровь на пятой неделе, то на Топольной только матку прощупывал врач, чтоб определить растет ли она и соответствует ли сроку. Но осмотра не делал. И в ЖК меня боялись трогать.
    А когда попала в больницу на 20 неделе - было очень больно ходить, то со страху согласилась на осмотр. Мне там теми зеркалами все так поцарапали что еще пару дней чувствовала... И сказали что капец угроза, короткая шейка... Потом врач ушла в опуск и передала меня другой, которая была "не в курсе", что у меня с шейкой страшные проблемы и пришлось смотреть еще раз ((((. Оказалось что все хорошо.
    Теперь я уже до родов никому не дам туда лазить "посмотреть".
    На днях сдавала мазок на флору - так это не страшно совсем. Они ничего не засовывают внутрь и не заставляют лезть на кресло. Я легла на кушетку и гинеколог аккуратно двумя зеркалами взяла немного выделений у самого входа. Я даже ничего не почувствовала. Поинтересуйтесь как они будут его брать, если тоже так - то смело соглашайтесь.
     
  4. valisneryja

    valisneryja New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Огляд на кріслі,наскільки мені відомо не є обов"язковим. А мазок на флору можуть у вас взяти на кушетці, або ви самі навіть можете взяти. При огляді на кріслі береться мазок з каналу шийки матки але дуже обережно. А на флору беруть два рази при постановці на облік та перед декретним. Якщо не захочете на крісло Вас заставити не можуть, відмова та й все.
     
  5. Marka

    Marka New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Дівчатка, скажіть будь-ласка, хтось здавав аналізи у лабораторному центрі "Меділайн" на PAPP-A і вільний b-ХГЛ?
     
  6. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Я здавала на12 тижні
     
  7. Marka

    Marka New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    І яка норма має бути цих аналізів?
     
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    залежно від терміну вагітності, від ваги вагітної, результати мають чуть різні межі.
    На готовому бланку з аналізом до речі написано межі норм аналізу і сам результат. Якщо він вписується в той діапазон - то все добре.
     
  9. nonstop

    nonstop New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Привіт! Здала вчора аналіз на ХГЛ в Синево, результат 7732. Від дня останніх М получається п"ятий тиждень, а по цьому показнику 6=7 тиждень. То нормально? Результат аналізу на ХГЛ взагалі рахується як акушерський тиждень?
     
  10. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Коли я прийшла ставати на облік, мене лікарка спитала, чи маю я рукавички. Сказала їй, що ні і запитала, чи цей огляд на кріслі є обов'язковий? Вона відповіла - пишіть відмову. Так само я вирішила писати відмову від аналізу на вади. Правда, нервів вона моїх трохи з'їла. Написала скерування на загальний аналіз крові і глюкозу у приватну лабораторію. Коли я її спитала: а що у нас в поліклініці вже загальний аналіз крові не беруть? То у відповідь вона почала щось крутити, сказала, що це розгорнутий аналіз, що щось там в них немає і тд. Про ТОРЧІ вона не згадувала, я й сама забула. Дала заповнювати цю інформаційну згоду. Як я зрозуміла, там від усього можна відмовитися. От зараз думаю, від чого це ще варто відмовитися?Може від тесту на толерантність до глюкози?Але до нього ще ніби далеко...На якому тижні його пропонують здавати? А ще цікавить, до окуліста, ЛОРа відправляють усіх вагітних перед декретом?Чи лише тих, у кого є на це покази?

    ---------- Додано в 16:14 ---------- Попередній допис був написаний в 16:13 ----------

    Коли я прийшла ставати на облік, мене лікарка спитала, чи маю я рукавички. Сказала їй, що ні і запитала, чи цей огляд на кріслі є обов'язковий? Вона відповіла - пишіть відмову. Так само я вирішила писати відмову від аналізу на вади. Правда, нервів вона моїх трохи з'їла. Написала скерування на загальний аналіз крові і глюкозу у приватну лабораторію. Коли я її спитала: а що у нас в поліклініці вже загальний аналіз крові не беруть? То у відповідь вона почала щось крутити, сказала, що це розгорнутий аналіз, що щось там в них немає і тд. Про ТОРЧІ вона не згадувала, я й сама забула.
    Дала заповнювати цю інформаційну згоду. Як я зрозуміла, там від усього можна відмовитися. От зараз думаю, від чого це ще варто відмовитися?Може від тесту на толерантність до глюкози?Але до нього ще ніби далеко...На якому тижні його пропонують здавати? А ще цікавить, до окуліста, ЛОРа відправляють усіх вагітних перед декретом?Чи лише тих, у кого є на це покази?
     
  11. Karrizo

    Karrizo New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Я по тих всіх лікарях ходила тільки раз, коли ставала на облік, перед декретом тільки аналізи здавала, але знаю що дехто обходить лікарів двічі.
     
  12. Vukhastyk

    Vukhastyk Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Дівчатка, хто здавав кров в інституті патології крові по вул. Чупринки 45? Як там? До котрої години роблять аналіз?
     
  13. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Зранку на гемоглобін здавала(9 година), а в 11-12 вже мала результат
     
  14. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Сьогодні йду забирати результати аналізу на вади розвитку. А до лікаря піду аж в четвер. Може хтось підкаже які норми цього аналізу в 2-му триместрі, бо до четверга важко чекати
     
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    поруч з вашим результатом повинні бути норми на цей термін - можна порівняти
     
  16. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)


    Направили мене на здачу аналізу "Хорионический гонадотропин (бета-ХГЧ, для небер. и беременных до 4 недель )" .
    Як розібратись з їх результатами? Здавала аналіз в "Синево".
    Є норми 3-4 тижні один показник, 5-6 і т.д інший. Але ці показники пересікаються Роз"ясніть , якщо хтось в курсі
    І ще , направили на аналіз, оскільки по ультразвуку термін 3-4 тижні, а по місячних ставлять 5-6 тижнів. Мовляв, аналіз дасть змогу вияснити, чи все ок і лікар помилився, або таки викидень. Вже голова пухне. По результатах аналізу - плід 4-5 тижнів, але знову ж не співпадає з ультразвуком...
     
  17. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Хотіла я сьогодні стати на облік але не вийшло...прийшла в 5 поліклініку о 17.00, потрапила до лікарки Корпан в 17.30, то вона вже сказала, шо все до 19.00 вона мене не встигне оформити. Дала мені направлення на УЗД, яке за її словами, я маю здавати лише у Лотоцької, бо то так написано в наказі міністерства.
    Далі ще веселіше: почала я з нею говорити стосовно аналізів, то знову ж таки сказала мені, що за наказом міністерства всі аналізи є обов'язковоми і я мушу лізти на крісло. Дівчата, я мені акуратно пояснити їй, що я знаю, що нічого обов'язкового немає, на що можна посилатись?
     
  18. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Клас! Лотоцька відкати платить міністерству? Можете йти до кого хочете, а як нє, то нехай вам лікарка покаже той наказ міністерства.
     
  19. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Так і буду робити, але коли я сказала їй про це, почала мене страшити різними історіями, шо в нас всі узисти крім до "йного місця".
    А коли сказала, шо не буду оглядатись на кріслі, то почула фразу: " Нє, то мусите, а раптом в вас там молочниця є, а її без мазка лікувати не можна! Як не вірите мені, то подивіться скільки я веду вагітних....жоден з 17 лікарів стількох не веде!"
     
  20. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    я би задумалась над іншим лікарем.