Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Vukhastyk

    Vukhastyk Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    А може дійсно допоможе. Дякую за пораду:girl_yes2:
     
  2. stargirl

    stargirl New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    цей аналіз ввели здавати тільки цього року. Тому така нерозбериха з тим, хтось назначає, а хтось ні... Це через те, що дуже зараз поширений діабед, от і перевіряють
     
  3. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Не підкажете скльки коштує аналіз на гемоглобін у приватній лаболаторії? І куди варто піти? Бо в поліклініці вже замучилася перездавати, а результати космічні, перший раз 140 (лікар сказала перездати, бо щось виглядає нереально) перездала другий раз -86 Щось слабо віриться при нормальному самопочутті:)
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Я в Ескулабі доці здавала, то 35 грн - Загальний аналіз крові (розгорнутий)
     
  5. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Здавала толерантність на глюкозу:2 години сиділа біля туалету думала що не втримаю в собі. Обідно що не всім призначають а я так відмучилась. Нікому б не радила таке щастя. Другий раз би відмовилась
     
  6. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    На глюкозу написала відмову, але тоді лікар попросила ще раз здати просто кров на цукор.
     
  7. annf14

    annf14 New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Скажіть будь ласка, а як правильно писати відмову?
    Треба йти до головного, завіряти...?
     
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    В обмінній карті є сторінка де жінка підписує що ознайомлена з веденням її вагітності, що ознайомлена з заходами безпеки під час вагітності, з тим як її можливо лікуватимуть в разі чого, що не заперечує медичного втручання, що зобовьязується здавати всі потрібні аналізи і т.д. щось такого плану. І от там я наприклад написала що від аналізу на глюкозу відмовляюсь. І ніяких проблем.
     
  9. murawka

    murawka New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    А хто знає, де розміщений перелік обов'язкових аналізів, які потрібно здавати. Здається, тось з дівчат на форумі згадував, що з 1 січня мазок з горла і носа не є обов'язковим. Хочу знайти відповідь і тикнути її своїй участковій.
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    так, мазок на стафілокок вже не потрібен, про це мені в ЖК сказали, але де че чітко написано не знаю.
     
  11. valisneryja

    valisneryja New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Не знаю чи в цю тему , але все ж таки. Дівчата, хто знає чи обов"язково здавати чоловіку донорську кров. Бо для оформлення декретного сказали пройти чоловіку флюрографію і здати кров. Чи можна відмовитись?
     
  12. Vukhastyk

    Vukhastyk Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Дівчатка! На рахунок тесту толерантності до глюкози - все виявилося значно простіше: написала відмову і все. Лікарка мене проінформувала, а я сама вирішила. Так що знайте на майбутнє: цей аналіз не обов"язковий.

    ---------- Додано в 15:08 ---------- Попередній допис був написаний в 15:05 ----------

    Тільки от ще одного моменту я так і не зрозуміла: хтось з вас писав, що на даний момент ви не працюєте? Моя мені сама надиктувала подібного змісту. А я хоч убий не розумію, що це має до діла:girl_sad:
     
  13. Analgina

    Analgina New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    це я писала, що не працюю. а ви теж не працюєте? то може вона надиктувала на те, щоб отримати дородові лікарняні? бо ті хто працює, отримують на роботі.

    ---------- Додано в 15:17 ---------- Попередній допис був написаний в 15:16 ----------

    чудова новина! а в якій ЖК ви на обліку?
     
  14. Vukhastyk

    Vukhastyk Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Я дійсно не працюю. Але справа в тому, що писала я це в індивідуальному плані введення вагітної, який потім залишився в неї.
    А на обліку я стою в 5 МКП у Терлецької М.Я. - завідуючої відділенням.
     
  15. KitiKet

    KitiKet Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Мне недавно врач в ЖК сказала что им увеличили список обязательных анализов в этом году. Я сдавала и глюкозу и какой-то гематокрит. Я так поняла что они и сами не особо рады. Потому что вроде как все изменения направлены на то чтобы беременная меньше шастала в ЖК, а в итоге тоже самое получается...

    ---------- Додано в 16:57 ---------- Попередній допис був написаний в 16:52 ----------

    Первый раз слышу чтоб на донорскую кровь мужу надо было сдавать. Флюрографию он делал еще когда на учет вставала в 9-10 недель. Ну и еще кровь на ВИЧ сдавал. Ушла в декрет на прошлой неделе. А вы где на учете стоите?
     
  16. valisneryja

    valisneryja New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Я стою на обліку в м.Новояворівську. І без донорської крові в нас не хочуть підписувати декретного. Мені здається, що донорство це добровільна справа і заставити когось піти здати кров не можу. Та не знаю як я їм маю це правильно пояснити.
     
  17. Analgina

    Analgina New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    а відмову з релігійних переконань не пробували написати? Знаю що Свідки Єгови проти переливання крові, от і мотивуючи цим можна відмовитись.
     
  18. maty

    maty Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    А сказати,що чоловік у відрядженні ,у від"їзді-типу "пізніше здасть".А що,у Львові не вимагають донорської довідки? Бо в нас,як не в ЖК,то потім в пологовому-довідка про склад сім"ї,флюорографія всіх дорослих членів,для дітей-довідка про Манту,ну і донорська .Мені чомусь здається,що ця вимога не зовсім законна ,хоч , до певного моменту, мій чоловік здавав.
     
  19. valisneryja

    valisneryja New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Варіант, сьогодні іду подивимось що з того буде... хоча мій спокій мені дорожчий, на мене там і так як на скандалістку дивляться, вже мала з ними гострі теми...
     
  20. pony

    pony New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Чи можна відмовитися від огляду на кріслі, собливо при постановці на облік? Чи можна не здавати мазок на флору?