Color
Фоновий колір
Фонове зображення
Border Color
Font Type
Font Size
  1. Швабський пляцок з порічок

    [​IMG]

    Перепис дуже простий та швидкий у приготуванні, дуже гарне смакове поєднання ніжного пісочного тіста, кислих ягід та солоденького білка.
    Перепис оригінально німецький, потрапив у мої кулінарні нотатки в часи мого проживання там.
    Часто печу зараз у "високий сезон" свіжих порічок та взимку із заморожених (з іншими ягодами смакує не так...)

    Тісто – 250 г борошна, 125 г маргарину, 100 г цукру, щіпка солі, 2 жовтки, терта цедра 1 цитрини
    З усіх складників замісити крихке тісто, поставити в холодильник на 0,5 год. Подані пропорції на невелику бритванку чи круглу форму (діаметр 26 см). Я завжди роблю подвійну порцію тіста (500 г борошна та пачка маргарину), з однієї половини печу пляцок, іншу заморожую у вигляді кульки.
    Тісто викласти на форму (я викладаю руками), пекти при 180 градусах 15-20 хв (я ставлю на нижній рівень духовки, виймаю коли верх стає золотистим).
    [​IMG]
    [​IMG]
    Начинка – 500 г порічок, 4 білки, 150 г цукру
    Білки збити міксером, додати цукор, продовжувати взбивати поки цукор не розчиниться.
    Ложкою обережно вмішати ягоди та викласти на припечене тісто та продовжити випікання у духовці при 130-140 градусах 30-40 хв (поки білок не стане вгорі золотисто-коричневим).
  2. На три литра питьевой воды используется один флакон закваски КВАС - VIVO, 1 стакан сахара или мёда и вкусовая основа: фрукты (любые фрукты или сухофрукты), овощи (свекла, селера, капуста, редька, имбирь...), любые соки или хлеб (ржаные сухари)
    Вкусовую основу и сахар (мёд) залить 1 литром кипятка. Добавить 2 литра холодной воды. Таким образом, готовая смесь должна быть температуры 30-35 градусов. После этого добавляется закваска КВАС VIVO, смесь перемешивается и ставляется для сквашивания при комнатной температуре на 20-24 часа. Емкость рекомендуется прикрыть, но не закрывать герметично. После завершения процесса брожения смесь процеживают, добавляют ещё 6 ст. ложек сахара или мёда, переливают в бутылки, закрывают пробками и ставят в холодильник. После охлаждения квас готов к употреблению.
  3. 200 мл вершків (35:wacko:
    100 мл молока (3,2:wacko:
    6 ст. л. цукру
    2 яйця
    Ванілін

    У мене морожениця об"ємом 1,5л, тому в кого менша – зважайте на кількість продуктів. Змішуємо молоко та вершки і збиваємо їх міксером з 1/3 цукру у стійку масу. В іншій ємності збиваємо жовтки з 1/3 цукру і ваніліном до білого кольору. І в третій ємності збиваємо білкі з залишками цукру у міцну піну. Обов"язково весь цукор повинен розчинитися. З"єднуємо три маси, ретельно перемішуємо і переливаємо у включену мороженицю на 20-25 хвилин. У морожениці маса гарно схоплюється, ніякої рідини на дні не залишається. Завершуємо заморожування у морозилці у іншій ємності з кришкою. Смачного!
  4. Потрібно:
    500г домашнього сиру
    3 яйця
    2-3 ст. л. маннної крупи
    2 ст. л. цукру
    щіпотка солі
    3 ст. л. сметани або домашн. йогурту
    родзинки
    Змішую всі інгрідієнти, за винятком родзинок. Розбиваю все блендером, щоб сир не був грудочками. Додаю родзинки. Виливаю у силіконову форму, якщо форма металева - треба її змастити вершковим маслом. Ставлю у розігріту духовку. Температура 180-200 градусів. Випікати 30-40 хвилин. Деколи, якщо верх запіканки швидко темніє - накриваю фольгою.
  5. На м"ясорубці перемелюємо 50/50 свинину і гов"ядину (телятину). Разом з м"ясом перемелюємо цибулю, моркву, часник і білий хліб (попередньо замочити в молоці) з розрахунку 2 цибулини, 2 морквини і десь 1/3 батона на 1 кг фаршу (хліб можна замінити манкою). Додаємо 2-3 яйця, все вимішуємо. Сіль, перець - за смаком, можна додати ще кмину. Формуємо "хлібець", зверху легенько мастимо водою або яйцем збитим і десь на 1 год. ставимо у духовку.
  6. На 500 мл конечного продукта понадобится:

    2 л молока (от 3:wacko:
    500 г сахара
    1 ч.л. соды
    Стручок ванили, ванильная эссенция или ванильный сахар.

    В идеале Dulce de leche варится в медной посуде, но за неимением можно использовать любую толстостенную емкость. Я варила в казане с антипригарным покрытием.

    Варить действительно можно в любой кастрюле, но чем площадь дна у кастрюли больше, тем процесс варки будет короче за счет более интенсивного испарения жидкости.
    Единственное, но важное - кастрюля должна быть достаточного объема, не менее чем в два раза больше, чем объем молока, иначе вы рискуете залить всю кухню "убежавшим" молоком.

    Молоко довести до кипения с разрезанным пополам стручком ванили. Ваниль вынуть, в кипящее молоко всыпать сахар и влить разведенную в небольшом количестве воды соду, варить, периодически помешивая деревянной ложкой и следя, чтобы не пригорело, на большом огне до момента, когда молоко начнет густеть (станет похожим на обычную сгущенку) и менять цвет.
    Это произойдет примерно через час. Здесь нужно вооружиться терпением, встать у плиты, слегка убавить огонь и начать мешать постоянно, до окончательного загустения еще примерно 30 минут.

    Сода нужна для более быстрой карамелизации молока, и в конечном продукте она не ощущается.
    Но! При добавлении соды в кипящее молоко происходит активная химическая реакция разложения соды, выделяется углекислый газ, и молоко начинает сильно пениться.
    Настоятельно рекомендую перед тем, как добавить соду в кипящее молоко, положить ее в чашку и залить небольшим количеством кипящего молока или воды - таким образом, реакция пройдет в чашке и молочной пены будет значительно меньше!

    И что касается интенсивности нагрева, то я бы посоветовала умеренный огонь - при слишком сильном нагреве риск того, что молоко пригорит, резко возрастает.
    Правда, это может замедлить процесс уваривания, но я, например, варила в широком сотейнике, из 1 литра - у меня ушло чуть больше 40 минут на все.

    Если все-таки момент пропустили и молоко чуть-чуть пригорело, не стоит отчаиваться, а лучше просто процедить все в другую посуду и продолжать варить.

    Когда молоко покоричневеет и приобретет консистенцию жидкого меда, снять с огня, переставить кастрюлю в емкость с холодной водой и активно мешать еще 5 минут. Переложить в банки, остудить."

    Вода должна быть холодная, но не ледяная - иначе от резкого охлаждения может произойти кристаллизация сахара, процент которого в увареном молоке очень высок.
    Отсюда
  7. Склад:
    500 г курячої грудинки
    200 грам твердого сиру
    1 яйце
    часник
    чорний перець
    Приготування:
    М'ясо (сире) прокрутити з сиром і 2 зубчики часнику разом.
    Додати чорний перець і трохи солі, тому що треба врахувати, що є сир твердий. Ретельно перемішати. Намочити руки олією і робити маленькі кульки які складаю на широку тарілку, змазану олією.
    Тарілку з кульками трохи струшувати в різні боки і відразу всі кульки кидати на розігріту олію в пательні. І весь час струшувати пательню з к ульками на всі боки, щоб вони прожарилися з усіх боків. Це займе 5-7 хв. ВСЕ! Страва готова.
  8. Склад:
    1 баночка кукурудзи
    6-8 шт. перепелиних яєць
    стакан дрібної вареної квасолі
    морква тушена з цибулею
    куряче філе
    майонез
    Приготування:
    Мясо нарізати дрібнесенькими полосочками і обжарити на олії до золотистого кольору. Окремо обжарити цибулю з морквою. Дати цьому остигнути. Змішати і додати до цього варені перепелині яйка, розрізані навпів, квасолю і кукурузду. Заправити майонезом.
  9. Цитата:
    змащену форму і виліпити руками основу для торта з бортиками.
    Потім проткнути тісто виделкою в декількох місцях і поставити форму в холодильник, на півгодини. Поки тісто холоне, приготовити начинку.
    Духовку нагріти до 180С.
    ананаси по всій площі форми, зверху виложити сирну масу.
    І випікати торт близько 50 хв. За цей час збити білки з цукром і викласти отриману масу на торт за 15 хв до готовності.
    Готовий торт залишити на всю ніч вистигати в закритій духовці. При зберіганні всіх інструкцій вранці на торті зявляться капельки - "сльози ангела"
    Цитата:
    Для теста понадобится:
    1 ст муки
    1 ч.л разрыхлителя
    80 г масла
    2 ст.л сахара
    1 яйцо
    Для творожной прослойки:
    500 г творога
    0,5 ст сахара
    3 желтка
    1 ст.л манки (я брала муку)
    100 г сметаны или густых сливок (не добавляла, т.к. творог не был сухим)
    ваниль
    Для суфле:
    3 белка
    5 ст.л сахарной пудры
    несколько капель лимонного сока

    Порубить масло с мукой, разрыхлителем и сахаром, добавить яйцо, быстро вымесить тесто и поставить на полчаса в холодильник. Тем временем смешать в блендере все ингредиенты для творожного слоя до получения однородной массы. Распределить охлажденное тесто по смазанной маслом форме, сверху выложить творожную массу и выпекать минут 30 в духовке, разогретой до t 180С. В это время взбить белки с лимонным соком и сахарной пудрой в крепкую пену, как на безе. Выложить белки сверху творожной массы и поставить в духовку еще на 10-15 минут. Достать пирог и дать ему хорошо остыть!
    Від Марусі-мами, звідси
    __________________
  10. 1скл=250ml

    2,5 скл. муки +1/2 для підсипання
    2 яйця
    1/3 скл молока
    2 ст.л. сметани
    120 гр розтопленого масла
    1/4 скл. цукру
    1 пакетик ванільного цукру або ванільна есенція
    20 гр свіжих або 1 ст. ложка сухих (~10гр)

    В міксері, можна хлібо-пічці, замісити тісто.
    Муку змішати з сухими дріжджами (якщо свіжі то розпустити в ложці молока і 2 ложках цукру), всипати в чашу міксера і вимісити з решту складників: яйця, сметана, цукор, молоко і ваніль. Тісто буде чуть липке.
    Витягти тісто з чаші міксера, обсипати легенько мукою і обгорнути в марлю або бавовняний рушник.
    В великий баняк, або глибоку миску набрати зимної води. Вкинути тісто в рушнику в холодну воду. Вода повинна покривати тісто. Залишити аж тісто підніметься на поверхню. У мене піднялось через 1,5 години.

    Витягти тісто на присипану мукою стільницю і розділити на 4-ри частини. Кожну частину розкачати в коло, яке поділити на 8-12 сеґментів/трикутників. Покласти на широку сторону густу мармоляду, ягоди з компоту або навіть сухі ягоди або шоколад і закрутити рогалики.
    Викласти на посмароване маслом деко і дати підрости 30 хвилин.

    Посмарувати рогалики збитим яйцем і випікати в нагрітій до 190 градусів духовці 20 хвилин. Вважати не перетримати бо будуть сухі.
    Від Марусі-мами, звідти
  11. Берется 1,5 стакана кефира, всыпается туда 0,5 чайной ложки соды, размешивается. Получится пенная масса - это погасилась сода. В пенную массы высыпается 1,5 стакана манки, перемешивается и оставляется на 15-20 минут, чтобы манка разошлась. 2 яйца взбивается с 0,7 стакана сахара. Яичная масса смешивается с манной и выкладывается в форму. Печется при средней температуре (в электрической духовке я ставлю 200 градусов) до золотистой корочки.

    Часто в тесто я вмешиваю то орехи, то изюм, то цукаты, иногда мак. Получившийся корж можно разрезать и смазать джемом или вареньем, пропитать сиропом. Подавать с мороженым, сливками. Моя мелкая дочь любит на завтрак кусочек манника с маслом. Вместо бутерброда. Старший любит сразу с мороженым и вареньем, а еще сверху присыпает ягодами и сахарной пудрой.
    Отсюда