Жіночі парфуми та головні тонкощі вибору
Published by adbot in the blog Блог adbot. Перегляди: 654
Ніжні пахощі — це візитівка жіночого образу. Правильно підібрані парфуми жіночі свіжі аромати підкреслюють індивідуальність особистості, наділяючи її неповторним шармом. Шлейф вишуканих пахощів не просто підніматиме настрій, а й змінить сприйняття вашої особи оточуючими.
Парфумована й туалетна вода: як підібрати правильну нотку?
Особливістю продукції такого плану є наявність певної кількості ароматизованої олії, яка зумовлює термін утримання пахощів на шкірі. Так, наприклад, у парфумованій воді вона присутня в об’ємі 20%, що дає змогу триматися запаху протягом 8 годин. У туалетну воду додають до 7-10% олії, а тому термін «дії» пахощів зменшується вдвічі.
При цьому будь-які парфуми незалежно від складу розкриваються повільно, в три етапи. А тому парфумери визначають три базові акценти:
Варто зазначити, що така схема притаманна практично всім пахощам. Проте окремо можна згадати про так звані панорамні парфуми — вони «звучать» однаково на шкірі протягом всього часу.
- Верхні — рослинні, цитрусово-фруктові, із зеленими акордами, проявляються моментально й зникають через пів години. Саме вони формують найперше враження.
- Головні — пряні, амброві, мускусні, фруктові, починають відчуватися через 4-5 годин після нанесення на шкіру. Вони є «серцем» парфумів.
- Базові, вони ж шлейфові — шавлія, амбра, сандал, східні прянощі, вносять завершальний акорд мелодії парфумів. Ці ноти вважаються найбільш стійкими та «довгограючими».
Цікаві факти про жіночі парфуми
Саме це слово має латинське походження й означає «дим». Насправді найпершими парфумами можна вважати пахощі, які отримували від спалювання різних трав, щоб просякнути димом від вогнища. А найстарішій пляшечці з парфумами близько 4 тисяч років. Її було знайдено на острові Крит під час археологічних розкопок.
Найдорожчими пахощами за всю історію вважають Clive Christian's Imperial Majesty та Joy від Patou. Що ж стосується вартості сировини, то найбільше в парфумерній справі просять за олію троянди. Її ціна складає більше 5 тисяч американських доларів за один кілограм, при цьому вартість постійно зростає. А для того, щоб отримати кілограм такої олії, треба переробити тонну пелюсток.
Ті, хто любить подорожувати цікавими місцями, мають змогу відвідати заповідник парфумів. Його було створено у Версалі в 1990 році.
You need to be logged in to comment