Продам Весняне взуття б/у для дівчинки 22-24 розм

Тема у розділі 'Дитяче взуття', створена користувачем sunnySvit, 24 Березень 2015.

  1. sunnySvit

    sunnySvit New Member

    1. Туфельки Naturino лаковані 22 розм, є маленькі подряпини на носках, на фото видно. Ціна 40грн.
    [​IMG]
    2. Кросівки Naturino 22 розм, склад - шкіра, замшеві, лаковані і текстильні вкладки. Стан на 4. На текстильних вкладках видно плями - це від прання розводи полишались, думаю, то можна відіпрати. Ціна 35 грн.
    [​IMG]
    3. Кеди LellyKelly текстильні, обклеєні блискітками і обшиті бісером, на сонці дуже гарно світяться і ефектно виглядають, 23 розм. Ціна 50 грн.
    [​IMG][​IMG]
    4. Кеди Naturino шкіряні з вставками тканини, такої типу плащовки, 24 розм. Є маленька плямка від фарби, доця зачепила помальвану качельку, на фото видно. Ціна 50 грн.
    [​IMG][​IMG]
    5. Кросівки Primigi, текстиль і шкіра, 24 розм, стан на 4+, колись світились при ходьбі, але батарейки сіли, ціна 50 грн.
    [​IMG][​IMG]
    Локація - Сихів, верхній шувар.
     
  2. sunnySvit

    sunnySvit New Member

    №4 і 5 продано. Нехай носяться на здоров'я!
     
  3. sunnySvit

    sunnySvit New Member

    №1 продано. Нехай носяться на здоров'я!
     
  4. sunnySvit

    sunnySvit New Member

    №3 продано. Носіть здоровенькі!
    Залишились №2, віддам за 2 барні дітям, бо шкода викидати, а комусь в пісочницю чи біля хати може згодяться.