От прочитала статтю Китайские производители обуви увеличивают объемы производства В то время как кризис испытывает рынки и компании по всему миру, китайские производители обуви увеличивают объемы производства..... Напомним, титул крупнейших в мире обувных производителей и экспортеров закрепился за Китаем в начале 90-х. В Китае, как отмечает ChinaPRO, обувь шьют более 4 млн рабочих на 20 000 предприятий. Средняя месячная зарплата китайского обувщика составляет $150. ... Основными импортерами китайской обуви сегодня являются США, страны ЕС и Африки. При этом на фоне снижения поставок обуви в США, страны Евросоюза и Россию наметился рост экспорта в страны Африки, АСЕАН и Ближнего Востока. Известно, что за пять месяцев 2009 г., как сообщает ChinaPRO, Китай экспортировал 750 млн пар обуви в США (на 15,2% меньше, чем за такой же период 2008 года) – это 23,4% от общего объема экспорта китайской обуви. В страны Евросоюза – 570 млн пар обуви (на 9,9% меньше) – 18% от общего объема экспорта, в Африку – 420 млн пар (доля в общих поставках – 13. Объем экспорта в последнем направлении увеличился по сравнению с первыми месяцами прошлого года на 30,5%. В африканские страны из Китая поставляется в основном недорогая резиновая и пластиковая обувь. Средняя экспортная цена за одну пару составила всего $1, что на 16,5% меньше, чем в 2008 http://pro-consulting.com.ua/news/2010/04/15/kitajskie_proizvodit_30822.htmlду ..... Китай наступає))) як ви ставитесь до такого явища , що китайська продукція заполонює всі ринки, чи дійсно вона вже така погана по якості?
Відповідь: Китайські виробники Ну в китайскої продукціі є свої категорії,нам завозять дійсно неякісний,дешевий ,а от в євросоюзні країни дорожчи тож і якість добра.Нічого тут непоробиш:dance:
Відповідь: Китайські виробники Та вона вже навіть на нашому форумі теми має . А що зробиш?.. Китай є різний.
Відповідь: Китайські виробники Виходить що в нас невигідно щось виробляти.... вигідніше привезти з Китаю і продавати...
Відповідь: Китайські виробники саме так воно і є! подивитись навіть на одяг із секонд-хенду, більшість речей made in china! але ж яка якість!!! а той товар що в нас продають на ринках - то просто жах, розлазиться після першого ж прання! з іншими товарами подібне! отож, я зробила висновок що китай виготовляє більшість того що є на нашій планеті, але для різних країн - різна якість... мабуть нас і вони вважають країною третього світу...
Відповідь: Китайські виробники Думаю, не так. Їм всерівно до нас. Як хто їм платить, так вони і роблять. Що в них беруть для реалізації у певній країні, те вони і продають. Ринок і наші невеселі реалії.
Відповідь: Китайські виробники просто наші хочуть заробити 500-1000%, беруть в Китаї тільки "дішовку", яка навіть з такою націнкою буде дешевою. Чому магазини "Товари по 2 грн." ростуть як гриби? Бо це супер рентабельний бізнес. За 2грн. навіть пенсіонер чи студент може собі дозволити якусь цяцьку, яку завтра викине і прийде за новою.
Відповідь: Китайські виробники Китайська продукція є різних категорій, до нас завозять також товари різних категорій залежно від попиту. Є товари дуже високої якості, є низької. Не можна казати, що до нас завозять лише товари найнижчої якості, бо ми країна третього світу.
Відповідь: Китайські виробники Я б ще додала, в нас навіть нема альтернативи тому китаю (деякі товари є тільки в китайському виконанні), а якщо і є, то куда гіршої якості, а як якість хороша, то ціна зашкалює...
Відповідь: Китайські виробники Завдяки китайській продукції ви маєте можливість сидіти на форумі і писати такі повідомлення. Вся наша комп. техніка або з Китаю, або від його сусідів завезена. Я впевнена, що деякі ваші речі китайського виробництва служать вам вже багато років. Не зовсім так. Якість і ціна китайського товару залежать від кількох факторів: 1. Виробник: є різні виробники орієнтовані на різні верстви населення, відповідно ціна-якість товару різна. Відомі світові бренди і то мають заводи в Китаї, бо там для них дешевше виробництво. 2. Клас продукту (топ, середній клас, бюджетний варіант): само собою що найдорожча китайська продукція проходить більш ретельний відбір, до неї більше вимог, там великий % відбракованного товару і відповідно вона якісніше на відміну від самої дешевої продукції, яка взагалі може вироблятись "на колінах" або ж бути відбракованною від більш дорожчої. 3. Продавець: він сам обирає, яку продукцію продавати, які націнки ставити, чи продавати бракований товар чи ні. Не варто всіх під один гребінку.