Тимчасово +15, або вагітність і вага

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ірена, 28 Серпень 2009.

  1. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Не думала,що повернусь в цю тему, але таки я тут. 11т. +0кг. Та поки токсикозить, мушу постійно щось незнатищо жувати. Дуже не хочеться набирати багато, бо вже стаю широкою і стартувала з зайвою вагою. Надіюсь, скоро пройде тошнота і зможу якось упорядкувати харчування.
     
    • мімімі мімімі x 1
  2. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    поки ще не стерлось з памяті))
    Йшла в пологовий з +11кг ( третя вагітність)
    набір практично зупинився на 34-35 тижні, потім навіть трохи "схудла", бо був період набору +13-14.:girl_claping: