Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року У мене так само було,і казала,коли ж я вже висплюсь.!!!Дуже полюбляла доця біля циці цілу ніч спати,а тепер ми смокчем 1,2 рази за ніч. Кладем спатки від 10 до 11год.,як коли,я лягаю з нею на ліжко в окремій кімнаті(в нас широке ліжко),даю цицю вона засинає,потім йду в іншу кімнату до чоловіка спати. Вона може встати година четверта ночі,пів п"ятої,я чую,як вона плаче(вона голосно плаче,я аж у ві сні чую і прокидаюсь),йду до неї,вона гамцяє цицю і я вже біля неї засинаю,спимо до годинки восьмої! Бажаю вам натхнення і витримки,як кажуть все так не буде!
Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року а чи непростіше зразу класти біля себе спати, і Вам легше краще виспитесь, ми наприклад як коли, можемо в ліжечку звечора заснути і просипається в 2-3 то беру до себе,або з вечора спить зразу зі мною і до 11 год, я висипаюсь і маля під боком так файненько сопе, любо помилуватись)))
Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року Дівчатка, я на форумі недавно зареєструвалась тому, можливо, не знаю всіх правил, але ця тема мене зацікавила. Діти-однолітки – це класно. Мені прикро, але я не можу щось порадити мамам-годувальницям. Хоч, коли мій син був на ГВ, то до 3-х місяців вставав 2 рази на ніч їсти груди. Після 6-ти місяців дитина спить цілу ніч без їди. І зараз синок лягає 0 10-10.30 і встає 7-8 годині, тому проблем зі спанням у мене немає. Мені здається краще, коли дитина спить сама у своєму ліжечку, а ви як і треба біля чололвіка. І якщо треба вставати 2-5 разів це треба робити. Звичка спати дитині одній виробляється саме зараз.
Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року А в мене вже самої виробився рефлекс....я не можу, коли малечі нема поряд на ліжечку...і вночі люблю його потримати і погладити за ручку, і просто полюбуватись як інколи смішно він спить
Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року Я розумію це, бо дитина росте, і розуміння того, що вона такою файною не буде вічно додає песимізму. Звісно, ми мами мусимо пестити малечу і робити такі вийнятки. Але мені здається, що повинен бути порядок-режим до певної міри, щоб можна було щось планувати, відпочити.
Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року Так,то воно,так але,якщо я з нею сплю вона частіше встає за ніч,тому,що я то повернусь,поворухнусь,зразу будиться! Я рахую,вона повинна по-маленьку вже сама привикати спати!
Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року я так не вважаю По-перше, дитині до року дуже важливо перебувати з матір’ю в тісному фізичному контакті , що дає йому можливість відчувати себе захищеним. Це дуже важливо для розвитку дитини, помічено, що діти, які впродовж перших місяців життя знаходяться в тісному контакті з мамою, значно випереджають своїх однолітків в розвитку. по - друге, дитина легше засинає і міцніше спить. По-третє, це зручно для нічного годування, якщо, звичайно, мама годує дитину грудьми. Не потрібно вставати і брати дитину з ліжечка. Іноді навіть буває, що дитина сама уві сні знаходить материнські груди і, небагато “перекусивши”, продовжує спати.
Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року Напевно ви праві, бо я зараз грудьми не годую, а дитина спить усю ніч спокійно. Заради спокою маляти треба робити все. Ясно, що воно найбільше любить маму, до неї тягнеться. Я нагамагаюсь завжди бути поруч з малим, тягаю його по хаті. Коли на кухні, він сидить на підлозі або у ходулях, і бавиться. Любить брати до рук нові предмети, відкриваї шафки і шуфляди, але коли втомиться, просить, взяти його на ручки, пригорнути. Контакт дитини з мамою потрібний завжди і не тільки, коли дитина маленька.
Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року Ми спимо всі разом і я годую малого як тільки він починає рухатись, смокче не просинаючись. Ваша дитинка спочатку шукає цицю, не прокидаючись, не знаходить, відкриває очка і бачить, що мами нема поряд і в кімнаті вона сама, тому починає спочатку канючити, Ви того не чуєте, тоді вона починає кликати Вас все голосніше і голосніше... Так дитинка приходить до думки, що може задовільнити свої потреби тільки якщо голосно буде їх вимагати... Вибачте, не хочу нікого образити, всі діти різні і кожна мама робить так, як вважає за потрібне, але думку свою захотілося висловити. Я - за спільний сон, якщо не в одному ліжку, то хоча б в присунотому впритул ліжечку зі знятою боковинкою.
Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року Так, дитяче ліжечко впритул біля мене. І коли я прокидаюсь, я чую як моя дитина рухається, дихає. Це приємно і додає спокою. Скажіть, чи ви гуляєте зимою з малятком? Ну ясно, що не у -20? Чи ви вже робили щеплення дитині (крім пологового будинку)? Поділіться досвідом?
Відповідь: проблеми зі спанням А я думаю,що дитина має спати з мамою найдовше до 9-10 місяців, навіть на ГВ.Просто в такому віці маля не повинно вже часто їсти. Достатньо ліжечка біля себе,щоб бачило маму. Але саме свого ліжечка. Просто в мене ВСІ ,кого я знаю,що діти довго спали з мамою,починаються проблеми з "переселенням" на власну територію. Таке триває до 4-5 класу! У віці 2-3 роки зазвичай, відповідно психології цього віку,у дітей з"являється "закоханість" в маму + інстинкт власника , і я знаю випадки,коли дитина з криком виганяла навіть тата з ліжка,мотивуючи тим,що це його мама і його ліжко.
Відповідь: проблеми зі спанням ого, аже так - до 9- 10 місяців???? та шо ж так довго? якшо спокійне перселення - то проблем не буде. зате я маю знайомих - які до 11 класу спали з мамою. бо в дитинстві того не доотримали
Відповідь: проблеми зі спанням Це вже діагноз-розвинута дівчина з місячними або ще краще -юнак з ранковимим ерекціями і поллюціями- біля мамці. Дійсно не доотримали вдитинстві,тільки питання чого саме? Думаю,риторичне запитання.
Відповідь: проблеми зі спанням А якщо -таки їсть часто? В мене мала ще дотепер вночі їсть 5 разів, може меньше, а може і більше. Вставати так часто дуууже важко. ТОму ми спимо разом. Хоча я так само не дуже прихильниця того, життя вносить свої корективи у ваші погляди
Відповідь: проблеми зі спанням Доня вранці, десь за 15-20 хвилин перед тим, як прокинутися, починає крутитися і хникати. Не знаю, чому. Ніби нічого не болить, бо коли прокидається, то все гаразд. Таке враження,що просто не хоче прокидатися. Але таке вже не вперше. Чого б це могло бути, не знаєте? Як на мене, то проблема вирішується не дуже складно...Це те саме, що піддаватися на вередульки дитини, коли вона лягає на підлогу і плаче в магазині, бо їй іграшку не купили. Так і з тим вигнання - піддалися один раз, дитина розуміє, що криком вона може чогось досягти і буде кричати далі. Наша доня спить з нами, і поки буде на ГВ, доти буде так спати. А потім поступово будемо перекладатися.
Відповідь: проблеми зі спанням Моливо хоче пісяти (спить ще в підгузнику?).Мої коли навчились всю ніч тримати сечу саме так робили(сечовий переповнений). Це як варіант.
Відповідь: проблеми зі спанням Спить ще в підгузники. Дякую. Завтра вранці прослідкую, можливо, справді пісяти хоче, тому прокидається.
Відповідь: проблеми зі спанням ви абсолютно праві. дитині потрібно спати з мамою. а рекомендувати такі речі я б не радила. на форумі багато консультантів по ГВ, які радіть інше. ІМНО
Відповідь: проблеми зі спанням Це ви так говорите (і всі так говорять!),поки не стикаються з цією проблемою особисто. Моя коліжанка перестала годувати сина в 9 міс. Догодовувала з пляшки 1(!) раз. Ліжечко зразу під боком. Казала-все,саме час,бо малий у сні переміщається по всьому дивану(і через неї перелазить),треба постійно пильнувати щоб не впав. Відповідно ,вона не висипається. А ліжечко ж захищене... Зараз дитині 1.7 року-думаєте,переселила? Не рівняйте денні вередульки і нічні істерики,бо по іншому не назвеш. В ночі всім спати хочеться,і набагато простіше покласти біля себе,ніж слухати це годинами.І шкода,бо сплачеться... А ще в багатьох є сусіди,що гримають в стінку або зранку питають- чого це ваше так репетує по ночам?- теж нічного настрою не додає. Інша моя подруга перетерпіла це все,пояснила. Дитина зрозуміла,вроді би. Але оцей інстинкт настільки сильно вкорінився,що дочка вже в 2-3 класі приходила до мами і скручувалась клубочком в неї в ногах! Від такої сцени зранку серце розривається. Але батьки теж заслуговують на особисте життя,тим більше,коли є де спати і дитина вже виросла. Я у жодному випадку не хочу згустити фарби,як є так є. Кожен робить свій вибір. Я теж обох дітей годувала грудьми,але в такому віці старалась зменшити частоту годувань. Шлунок в дитини в такому віці розвинутий настільки,що може обійтись без їжі 4-6 год. Я вважаю,що краще погодувати 2р. ефективно,ніж 5 -потрошки,для забавки. Це моя думка. І ще-ви ніколи не задумувались- чому закордоном,на який ми так рівняємось,що діагнозу "дизбактеріоз" не визнаємо так як там,-дитині в благополучних сім"ях з народження(!) відводиться окрема кімната,не те що ліжечко.! Ставлять бебіняню або відео нагляд...Зверніть увагу,бо я колись дивилась і думала-ну невже їм не ліньки бігати? Можливо,ці діти отримують достатньо уваги вдень,що не відчувають її браку вночі? Або вони змалку привчають дітей до самостійності. Як не крути -в них в 18р. є вже повністю готова до самостійного життя особистість,готова нести відповідальність за свої вчинки. А що маємо ми? Діток під боком в мамці,які потім плавно вручать нам наших внуків,не потурбувавшись навіть про їх забезпечення. Я не говорю про всіх,але ,погодьтесь,в дуже багатьох випадках так є.Багато дорослих свідомих людей чекають допомоги від батьків,замісь того,щоб думати чим допомогти їм-тим,що віддали нам своє життя. Мене трохи занесло,але це моя думка-все починається з дитинства...
Відповідь: проблеми зі спанням Нема ніяких проблем,моя мала спала з нами десь до 2,4 роки,а потім спокійненько перейшла спати в окрему кімнату в своє ліжко . А мій навпаки любить частіше прикластися і я абсолютно не бачу в тому ніякої проблеми.Все залежить від сприйняття мамою тої ситуації,і кожен сам вирішує як йому зручніше,краще.