Домашня економіка.

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем AilataN, 16 Жовтень 2011.

  1. AilataN

    AilataN жива

    В мене є знайома, яка веде домашню бухгалтерію. Тобто- витрати, доходи, окремо по графам- що з відки прийшло і по яким статтям був розхід.
    Давно замислююсь сама про таку систему домашньої економіки( не економії, бо що тратимо- те тратимо).
    Чи доцільно вести такий облік, щоб якось контролювати витрати, зменшувати їх, наприклад в яких магазинах краще закуплятись, в кого яка графа розходів більша в процентному співвідношенні до з/п?
    В мене так- чим більший дохід , тим більший розхід. Що мене й нервує найбільше. Бо маючи , допустим 50 тугриків- живемо на них, ще й лишається, під"язуєм пояски))), маємо 200 тугриків- і не вистачає!


    Це тема для того щоб ділитися способами ведення домашнього господарства, бухгалтерії і різними фокусами, які дають змогу економити. Де які ціни на продукти - у відповідній темі. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах і т.д.
     
    Останнє редагування модератором: 23 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    На Левандівському базарі є цілий магазин того виробника
     
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Домашня економіка.

    В КК на лотку з італійськими товарами є оливкова олія 5 літрів в металевій банці за 195 грн (виходить по 39 грн за літр, ніби не зле).
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Домашня економіка.

    дуже не зле)
    а що за олія?
     
  5. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    воно то не зле, але ж невідомо, яка та олія на смак і по якості. теж ледь не спокусилась, але краще купити перевірену літрову в склі, ніж зекономити і потім викинути. треба щоб хтось спробував і сказав :) продавець навряд чи правду скаже.
     
  6. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    Біля Нового Цуму сьогодні купила капусту по 1.50, кабачки по 3 грн... Не зле?
     
  7. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    Круто))) я тиждень тому купувала ще по 7 кабачки

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Домашня економіка.

    :eek: В Ашані і те і те по 5.99.
    я не дивилася, зупинилася, порахувала, що в мене є ще 3 літрових і одна 0.75, подумала, шо мабуть не треба мені зараз і пішла далі:girl_smile: А потім "почав точити мене хробачок", може то взяти, розлити і понасипати спецій, трав різних, перцю і нехай стоїть, настоюється. Як "дозрію" назавтра, то скажу яка на смак.
     
  9. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    Читаю і прозріваю- то тільки у нас так? Сьогоднішні ціни- огірки по 13-15 грн ( а були по 10), капуста 6-7, кабачок 7 грн, помідори 18-20. Оце як під свято, то ціни знімають дах(( я вже сьогодні казала, що свій свого оббере.
     
  10. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Домашня економіка.

    самі перші рази свекруха передавала такими 5л в металевій банці, олія була добра, назви не скажу бо не звернула увагу. Цього разу літрова в металеві була такасобі, в склі краща. Обіцла свекруха знову передати 5 л, як попробую все напишу
     
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Домашня економіка.

    таки доточив:connie_pull-pigtail. Між іншим забрала останню. Через кілька днів знову буде, але по 225грн. Як на мій смак - добра, не люблю гірчинки, яку часом має така олія. На банці написано:оливкова олія вищого категорії (Екстра Віржин) отримана безпосередньо з оливок і виключно механічними способом Виглядає так
    Зробила 3 літрових банки ароматизованої з перцем і : базиліком, чебрецем і розмарин з лавром, і одну маленьку з сушеними італійськими травами.. За 40 грн\л буду мати супер "СМАЧНІССІМО":girl_dance:
     
  12. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    Я купувала таку саму минулого року на кінцевій трамваю №6 по вул. Миколайчука в продуктовому магазині за 200 грн - це ще був старий курс євро. Як на мою думку, то так гірчинки не було, але й вираженого аромату оливкової олії також не було. Ну і через 2 міс. вона почала пахнути не продуктовим маслом, чимось старим - я не додумалась з травами закрити, ви молодець.
    Ще купувала якусь іншу фірму олив. олії в залізній банці 5л-200 грн на базарі Галицьке Перехрестя - там є магазинчик з італійськими продуктами.
    Я колись кілька років користувалася такою олією для смаження. А тепер через отой не продуктовий запах старої олії (ну дійсно як щось технічне) знову перейшла на соняшникову (можливо треба було в холодильнику тримати). Оливкова олія у склі однозначно краща, але й дорожча набагато (не даремно).
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Домашня економіка.

    Я вже десь писала, що олію з жестянки, після відкривання, треба переливати в скляну тару
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Домашня економіка.

    мене колись мама навчила всі консерви після відкривання з металевої тари перекладати в скляну. Завжди так роблю.
     
  15. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    хто останніми днями був на гуртовому шуварі, яка ціна на вишні? на привокзальному в середньому 15 грн. за кг, такі гарні грубенькі, кажуть, що закарпатські
    хочу на зиму у власному соці зробити, бо домашніх багато нема, а ті що є то шкірка і кістка, і на базарі домашні такі самі
     
  16. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    і мене то цікавить, бо в нас на Іскрі файні брала по 13грн
     
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    А коли найдешевше можна буде купити чорниці? хочу їх трохи заморозити і шось не в курсі, коли там сезон починається і закінчується
     
  18. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    Я щось підозрюю, що цього року неврожай чи що і дешевші вони не будуть. Загалом на чорниці вже сезон. Але в нас на базарі далі ціни 29-30 за літр, на Добробуті чоловік вчора брав по 25 літр.
     
  19. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Домашня економіка.

    Знайома бачила на привокзальній по 20-19грн
     
  20. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    вчора вже були по 23 грн., може це через погоду, бо багато не було
     
  21. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    Напевно день на день не попадає, бо мені позавчора розповідали, що по 35 там були! 20 грн як на мене дуже хороша ціна. в нас в Винниках завжди все так дорого :sad: