Мідії
Published by Tanita in the blog Блог Tanita. Перегляди: 781
Салат з маринованих мідій.
1. мариновані мідії
2. зелений салат (краще мікс салатів)
3. помідори (якщо є, то чері)
4. петрушка
5. оливкова олія
6. за бажанням будь-який твердий сир
7. сік половини лимона
викласти порваний салат в салатницю, далі викласти помідори, якщо маленькі, то на половинки, якщо великі то на четвертинки і злегка перемішати. Далі покласти декілька кусників сиру порізаного маленькими пластинами, далі викласти мідії. Все посолити і полити олією, зверху посипати порізаною петрушкою. Якщо мідії не дуже гострі, то полити соком половини лимона.
Салати і помідорів має бути багато. Краще все таки брати чері. Точно такий самий салат можна робити з тунцем, але тоді ще треба додати половину тонко порізаної цибулі.
Закуска з мідій
1. мариновані мідії
2. помідори 2 шт. (якщо чері, то 5-6)
3. 1 з. часнику
4. 50 гр. білого вина
5. декілька гілочок петрушки
6. оливкова олія
помідори збланшувати і зняти шкірку, почистити і витягнути насяння, порізати на кубики. На сковорідці підсмажити порізаний часник, влити вино і помідори. Смажити не більше 1 хвилини, щоб випарувалось вино. Вимішати з порізаними мідіями і викласти на підсмажений хліб.
You need to be logged in to comment