Аналогічно, але мої дві кріо не вирішили проблеми, довелось робити електроконізацію. Крововилив був досить сильний. Хоч після тої процедури можна йти додому, мене лікаркалишила на добу в лікарні, щоб поспостерігати. А не підкажете в ПП хто робив і скільки коштує?
Мені теж один гінеколог пропонує кріо робити, а інша, та яка приймала пологи, каже, що не робити, бо буде важко в наступних пологах. Чи так це? І не знаю , що робити
Тут вже не знаю,що порадити,бо я особисто ще не чула про реальні наслідки з життя так би мовити,але більше схиляюся до думки,що лікарю,який приймає пологи видніше --- дописи об"єднано, Feb 16, 2016 --- принаймі з кимось третім ще проконсультуйтесь,залежить яка у вас ситуація
не думаю що кріо якось вплина на пологи (тобто на матку) мені кріо робив лікар з роддому, і нічого такого не казав.... --- дописи об"єднано, Feb 16, 2016 --- підіть обовязково до лікаря...але я також сама пила дуф 5 днів при затримці, бо не мала можливості піти до гінеколога, при затримці призначають прогестеронові препарати в таблетках чи уколах....думаю що це відносно безобідний препарат)))
дівчатка напишіть будь-ласка про відчуття після кріо....я тут прочитала шо вода має сильно йти, дівчата прокладки нічні міняли....а в мене сильно не йде, іноді відчуваю яйники і низ живота...чи це нормально, а ще пишуть про струп? що має відійти на 7 день....напишіть будь-ласка в кого як було, можна в пп...в мене діагноз хронічний цервіцит і невеличка ерозія
Дівучатка, не знаю в яку мені йти тему. Дитині вже 4.5 роки, були ми на ГВ недвго відносно. Фактично вже 4 роки я не годую. Але при надавлювані на соски виділяється крапля-дві молока. Мамолог сказала шо до пяти років то норма. Але після того в мене були нюанси по гінекології і гінеколог мені назначила Достінекс по пів таблетки, 2 рази в тиждень двічі. Випила їх, були побічні, але молоко пропало і я себе почала значно краще пропала втомлюванять, перестала вічно хотіти спати. Але десь за місяць відновилося все назад. Молоко знову в грудях. Шо мені робити? чекати поки пройде тих 5 років? чи йти до лікаря і знову пити ті таблетки? я шось розгубилася. Бо побічні від тих таблеток жахливі, кртилася голова і сильно тошнило. Шо вважається нормою а що паталогією?
А гормони, зокрема пролактин, Вас не скеровували здавати? Просто пити таблетки немає сенсу і річ навіть не в побічних діях. Як не вияснено і не усунено причину, то проблема повертатиметься, адже Достінексом Ви лиш усунули симптом. Тому звертайтесь до нормального лікаря.
Скеровували, в межах верхньої норми. Але УЗД показало мастопатію. До лікаря я сама піду в будь якому випадку. чекаю КД, шоб зробити УЗД знову. Але мені потрібно самій в процесі розібратися. Бо я чесно кажучи не розумію шо треба лікувати а шо не треба.
Та всі ліки на пролактин мають досить відчутні побічні дії (на собі перевірила поки понижаю). Найлегше було з Норпролаком. Але якщо пропили і все вертається, то мабуть треба суттєвіше взятись за гормони, чого вони так скачуть. Бо просто себе мучити такими таблетками неварто.
Підкажіть коли краще робити узд грудей, після місячних? Бо я щось забула що лікарка казала і чи вона взагалі за це казала....
Дівчата, підкажіть будь ласка. мені сьогодні гінеколог (Склярова) виписила приймати протизаплідні таблетки Клайра, для лікування ендометріозу. Приймати сказала від завтрішнього дня, але завтра в мене 5 день циклу. То мені починати пити 5 таблетку, чи 1? Бо в інструкції пише, що першу треба пити у перший день циклу. З такими таблетками ніколи справи не мала, то не знаю як правильно. А вже дзвонити до лікарки пробувала, щоб уточнити, але вона напевно відключає телефон у неробочий час, а завтра вихідні, то теж навряд чи додзвонюся
@Thebestnata, пити першу і далі в порядку черги. --- дописи об"єднано, Mar 4, 2016 --- @Happy Fiancee, на 6-7-8 день від початку місячних! без прив*язки закінчились вони чи ні.
@nibysh, там просто в інструкції так розписано, що на кожен день циклу своя таблетка має бути, навіть календарик намальований то не зіб'ється мій цикл, якщо в 5 день вип'ю, ту яку мала би пити в 1-й день?
я знаю, що так пише в інструкції. Але ще жодного разу(бааагато їх випила і з різними цілями) моя Г. не казала починати з 5 табл. пити з №1. я все собі на пачці писала дату з котрої починала пити, бо не всі мають градацію по днях тижня, і перевіряла час до часу- чи не пропустила часом якоїсь.
починайте обовязково з 1 таблетки, я ще такого не чула, щоб з 5( а гінеколог канешно молодець, що телефон виключила. мені теж колись приписали протизаплідні Ярину, то в мене така тошнота почалася і погане самопочуття, серед ночі вставала не знала що зі мною робиться( аа чула, що курс протизаплідних бажано не переривати і пити в один і той самий час, бо гормональний збій може бути і інше..) звоню до своєї гінеколошки, а вона трубку не бере, короче звонила 3 дні,аж поки не дізналася що вона в києві на конференції...отак пхаєш їм гроші, а вона навіть трубку не вважає за потрібне брати, а не дай боженька гіршого!!!! це ж гормони і всяка хрень незнати, що там в тих таблетках в середині і чим нас качають(
@lika anhelika, вже сьогодні гінеколог взяла трубку, я аж не сподівалася такшо все вияснила з нею хоч вона ще казала, що трубку бере рідко, і до неї додзвонитися важко. напевно в неї декілька номерів, і той шо робочий виключає після 6 вечора
Дівчата, може хтось стикався з таким? Місячні після пологів почалися, як дитині було 1 рік і міс., поки було ГВ, то все було добре можна було годинник звіряти! закінчили ГВ і почались проблеми. перші місячні після закінчення ГВ почались з затримкою 3 дні, після того як я думала, що вже все закінчилось, то мені ще мазалось десь три чотири дні, так і всі наступні цикли, а от цього разу, ще й до місячних почало мазатись мало не за тиждень. виділення не значні, я б навіть сказала мізерні, але все ж вони мене непокоять, такого раніше не було ніколи! Була в гінеколога, здала мазки - результат - все в нормі! сказала попити ременс, от думаю чи допоможе чи налагодиться все? в чому причина збою?