У нас після щепення ( сьогодні 3-ій день) на попі в місці уколу набряклість і почервоніння, і від тої дирочки також все червоне, горить, і болить, теж набрякше, площа величенька, майже пів попки, є темп 37,4. Що з тим робити? жодного разу такого не було, темп перед щепленням була 37, але в нас активно лізуть зубки. Наразі мала погано спить, погано їсть, вяла. Дуже переживаю, порадьте щось. Чи це нормальна реакція?
Краще покажіться лікарю. Температура може бути трохи підвищена десь добу після щеплення, а у Вас пройшло вже багато часу + набряк. І погоджуюся з цим під час активного прорізування зубів імунітет дитини і так ослаблений, а тут ще й щеплення... Варто почекати "затишшя" між зубчиками, а тоді робити.
Йдіть негайно, покажіться лікарю, порадьтесь з декількома педіатрами. Що за щеплення? Що за лікар (прізвище напишіть і з якої поліклініки) вам дозволив робити щеплення при Т37? Аналізи перед щепленням здавали?
ах, з температурою і щеплення! Та це негайно до лікаря треба йти. Дитина має бути АБСОЛЮТНО здоровою для того, щоб робити щеплення
Лікар сказав, що нічого старшного нема ,темп до 37 норма. В нас вона постійна така. Принаймі коли не поміряю, завжди 37. Показувались. Казала, що може сеча попала ,волога в памперсі. Дати протиалергічне, прикласти капусту, і спостерігати 3-4 дні. інфанрікс-гекса Ніразу не здавали. Міряють темп, слухають ,дивляться горло. Наразі має темп 38,3, набряк збільшився, болючість теж. Дівчата, я дуже боюсь...
як на мене, викличте когось. можливо швидку, або перевіреного педіатра приватно. все ж таки ніч попереду. жартувати не варто. від сечі такого бути не може. може індивідуальна реакція, але варто перевірити.
Я би того педіатра задусила би власними руками! Не відповідальний лікар, некомпетентний, від сечі почервоніння аж такого не може бути! Не мають права давати дозвіл на щеплення без аналізів! Для тих хто цього не знає наголошую, щеплення лише після аналізів і після огляду нормального невропатолога! Не хвилюйтесь, я вам раджу поїхати в дитячу лікарню щоб на це глянув толковий лікар, бо не подобається мені це все.
На жодне щеплення такого не було. Поки спить, не чіпати? чи їхати десь на Орлика? --- дописи об"єднано, May 1, 2015 --- А почервоніння зменшилось, не знаю як на рахунок твердості, бо не дає нормально пощупати. Якщо буде спати вночі, то не рухати її? Чекати до ранку?
Це та сама лікарка, що приписувала постійно антибіотики вам на нежить? Я ще тоді казала, що давно б поміняла педіатра... Ну і як на мене, принаймні аналіз крові треба перед щепленням здати. То в поліклініці було? Бо знаю, що таке в поліклініці практикують, без аналізів.
не можна під час прорізування зубів! спостерігай! не хочеш в лікарню - чергуйте з чоловіком, міряйте темпу, спостерігайте весь час. погіршення - викликай швидку! наскільки я читала інструкцію, Інфанрікс-Гекса може дати реакцію на 1, 2 чи 3-ій день, тому, по ідеї, завтра би мало йти на спад --- дописи об"єднано, May 1, 2015 --- практикують і в нас теж мами, коли маєте хоча б найменший сумнів щодо зубів чи стану здоров*я - не робіть щеплення!
Так, педіатра поміняти треба, але того замало. Я влаштувала би тому педіатру таке, що за ту безвідповідальність і некомпетентність їй прийшлось би відповідати. --- дописи об"єднано, May 1, 2015 --- В нашій поліклініці на Парковій, 4 всі аналізи здаються і наша педіатр дуже прискіпливо дивилась на результати. Я взагалі після пентаксиму відмовилась від щеплень, тепер тільки і те роблю що кожного разу коли приходжу в поліклініку пишу ті відмови.
Щодо почервоніння і твердості, то в дочки таке було і не сходило десь до місяця часу. ну але без температури. --- дописи об"єднано, May 1, 2015 --- А хто ваш лікар, якщо не секрет
Не секрет, була Козак Наталія Петрівна, зараз вона не пенсії, замість неї Коць (звати не знаю) молода, як вона на рахунок щеплень не знаю, бо не роблю їх вже (в карточці купа відмов) Знаю, що Коць любить виписувати антибіотики, це із слів інших мамочок, але я ніяких антибіотиків малій не дам без результатів аналізів, навіть якщо і педіатр їх випише.
Ні не цей лікар. Ця була приватна, а щеплення робили в себе в поліклініці, в дільничого лікаря. Саме цікавіше, що починаючи з 6-ти місяців у нас зуби лізуть без перерви, єдина перерва була з 8-ми до 9-ти місяців. І я читала, цього разу так і зреагували. Спала цілу ніч, не рухали її ,постійно слухала дихання, пробувала лобик. Сьогодні темпи нема ,почервоніння майже зійшло, набряклість теж, ще трошки те місце гаряче. Бавиться, їсть Слава Богу. Дякую Вам дівчата!!! Дзвонила до приватного педіатра, казала, що найкраще таку прививку робити в ніжку ,найкраща переносимість, ну і казала, що за 2-3 дні все має пройти.
Привіт, дівчатка! Дитині 6,5 місяців, минулого тижня зробили перше щеплення в Чорнобильській лікарні,вакциною " Інфанрікс гекса". Перед щепленням здавали аналізи- все в нормі було.Після щеплення не було ні почервоніння, ні температури.Через три дні раптово почалась багаторазова рвота фонтаном та жовчю, темп- 37,4. Відразу викликали швидку...Забрали нас в інфекційну,почали капати. Рвота не повторювалась,температура нормалізувалась. Поставили діагноз - ротавірусна інфекція. Сеча в нормі, кров- завищені ШОЕ та паличкоядерні (аналізи взяли через добу,бо на вихідних лабораторія не працює- тут слів нема...)Пролежали в лікарні 3 дні, капали двічі на добу- це був жах- двічі міняли катетр,обидві ручки сколені по кілька раз,бо не могли вени знайти Какав по 5 разів на день ( кал жовтий кашкопродібний з домішками слизу). В лікарні дитина була млява,бліда і на вушках було помітно жовтизну).Зараз ведома,п ' єм пробіотики і чайочки, з лікарні не виписали, лякали повторенням. Вдома здали повторно кров- все в нормі. Щодня по кілька раз міряю температуру- коливається від 36,6- 37,3. Звідки ця температура? Животик не турбує,какання нормалізувалось. Може від зуба?- лізе 8 зубчик- раніше не було темп. при прорізуванні зубів. Лікарі в інфекційній стверджують,що прививка таке дати не може, педіатр теж такоі думки. Крім Чорнобильськоі ми ніде не були з дитиною,лише в парку гуляли. В педіатра підозра,що могли підчепити інфекцію в Чорнобильській, в черзі до педіатра чи в каб. щеплень. ...Досі не можу відійти від того, постійний страх повторення. І, головне,що робити з 2 прививкою за кілька тижнів?
Та лікарі так кажуть що то не від прививки. Насправді тут скоріш всього така реакція на багатокомпонентну вакцину у вигляді інтоксикації. Або на фоні прививки організм був ослаблений і вчепилась інфекція. Відкласти або відмовитись.
Нам казали, що до року роблять ТІЛЬКИ пентаксим ,а після року можна інфанрікс. А куди робили щеплення? --- дописи об"єднано, May 2, 2015 --- Те саме питання. Залишилась з того комплексу одна прививка Якщо відмовитись, то вийде що попередні робили даремно?