Підкажіть, будь ласка, який «протокол» при ацетоні? Малюк біля 17 год рясно вирвав, після того тричі водичкою покакав, поміряла ацетон - 4 ++++ Наша педіатр пішла в декрет, я ще не уклала декларацію ні з ким, тож прямо зараз не маю кого спитати. Знаю, здається, що бажано відпоювати солодким, але він ні цукру не хоче, ні соку, ні тим більше коли. Тільки груди і вода. Ще мене трохи підбентежує, що збільшились часові проміжки сечовипускання. З 18:09 дотепер (22.30) пісяв тільки один раз. Зазвичай значно частіше Температури немає, зразу після блювання був трохи вялий, потім бавився, зараз спить
@Kroshka Enot основне то підняти рівень глюкози. Як варіант спробувати вливати шприцом від нурофену солодку воду. Найкраще звичайно то ампулу глюкози розвести і дати випити. Але як вийде. Пропонуйте груди постійно.
@Kroshka Enot, спробуй купити електроліти в пакетиках: Регідрон, Іоніка, Хумана. Вони є з різними смаками. Нурофенівським шприцом кожні кілька хвилин. Компот з родзинок добре давати. Сорбенти якісь типу смекти, атоксилу, ентеросгелю. Але краще б таки порадитись з лікарем, що саме можна в віці малого.
Після блювання і поносу така перерва в пісянні абсолютно нормальна. Висаджувальні діти так пісяють при здоров‘ї. Заливати солодке насильно, за щоку маленькими дозами, щоб не плював. Зразу багато не лити, бо може з нудити від об‘єму просто. сподіваюсь ситуація вже вирішилась на краще. Але на майбутнє може пригодиться.
Малий висаджувальний, але пісяє часто, в тому числі і вночі. @raspberry @WinterDog Дякую, перепробували і солодкий сік (з глюкозно фруктозним сиропом), і колу, і препарат, який мені порадили при дзвінку в швидку, єдине, що він п‘є - це узвар, в якому я розвела глюкозу. Також скільки можу, вливаю електроліти. Блював тільки 1 раз ще, вранці. Але має діарею. Досить довго тримався рівень ++++, нині після денного сну був вже 1+, під вечір знову піднявся, зараз 3+++ Їсти відмовляється. Без криків тільки п‘є воду і грудне молоко. З криками заливаємо узвар з глюкозою, той препарат, що порадили на швидкій та електроліти. Поки ознак глибокого зневоднення ніби нема (мені казали, що червоні прапорці - якщо довго не пісяє, плаче без сліз або губи дуже сухі). Трохи менш енергійний, ніж завжди. Зробив собі ще 2 мікросни, крім основного денного. Не знаю, де межа, коли треба вже звертатися до медиків.
Медики будуть робити буквально те саме що й Ви - заливати глюкозу, тільки через вену. Так що заливайте далі. Під крапельницею тримати дворічну дитину важче, ніж заливати з шприца.
З власного досвіду - звертатися до медиків, коли не вдається напоїти самостійно (не просто не хоче, а не може). Так було у нас, звечора почалось, трохи напоїла, ліг спати, всю ніч спав, не пив, зранку проснувся - висока температура, організм рідину не сприймає, все назад, за ніч відбулось зневоднення чи що...дитина знесилена...викликали швидку, відкапували в інфекційній, плюс профілактично примусово поставили антибіотик, вони його всім прописують і капають. Ці дні в інфекційній - це був жах. Тому якщо вдається відпоювати вдома, краще так і робіть. Головне, тримайте все під контролем, слідкуйте за дитиною, Ви свою дитину краще знаєте. Те, що не їсть - не проблема, в лікарні теж їсти спершу не дають, мінімально і дієтичне (рис і манка на воді, суп з моркви і картоплі)
@Kroshka Enot головне від поїти і відпоїти солодким. І щоб те що випив не вертав. Потрібний час щоб баланс глюкози відновився
В сина далі 4++++ (вже 3 доби). Вчора були в лікаря, бо був млявий, я трохи запанікувала, але не на швидкій, на консультаціі. Малий активний, сьогодні вже навіть трохи їв (гречку і хлібці), п‘є досить, бавиться, на вулиці сьогодні 2 год провели. Блював останній раз ще вчора в обід. Діарея продовжується. По поведінці не скажеш, що хворий. Але мене напружують оті фіолетові - фіолетові смужки. Чи не може такий високий ацетон нанести непоправної шкоди органам?
Ні, нічого. З понеділка буду набирати лікарів, яких мені порадили, щоб укласти декларацію і в майбутньому мати на підхваті педіатра
не знаю, чи ще треба, я своїх дітей в ванній відмочую в випадках, коли пити не хотіли. Я тут вже 100 раз про це писала, шкіра також орган, найбільший при чому і через неї можна наводнювати організм
В мене опускаються вже руки... Що я роблю не так? Є менша, 11 місяців, пієлоектазія обох нирок і нейрогенний сечовий міхур. Двічі лікували інфекцію сечовивідних шляхів (лейкоцити в сечі були високі). Зробили Узд, цистографію. Нічого катастрофічного. Але от щойно долікували як знову лейкоцити пішли вгору. Консультувалися в двох лікарів. Роблю всі рекомендації. Ну чому так? Щей старша знову хвора, знову вірус, кашляє так, що аж мене легені болять(((
Оті інфекціі нирок- сечового лікуються довго і рецедиви дуже люблять повторятися. Курс антибіотиків, що ви пєте, бажано чим більший взяти, 10-14 днів, якщо повтор інфекціі - змінити на інший антибіотик і знову 10-14 днів. Тому хіба терпіння і ще раз терпіння.
@Ripka охо-хо.... що ж з тим кишечником буде від такого довгого вживання антибіотика(( Завтра перездамо аналіз.... та і бачу менша вже кашляє... Певно вже і вона бронхіт має... знову... --- дописи об"єднано, May 30, 2021 --- Задумуюся над небулайзером. Порадили в одній аптеці такий що має 3 рівні подачі ліків: верхні дихальні, нижні дихальні і третій забула. От думаю чи то добре такий мати. Скажімо трахеіт не потребує глибокого проникнення ліків аж в нижні дихальні шляхи. Завтра спитаю в лікаря її думку. А сьогодні спитаю тут. Може є тема про небулайзери. Підкажіть мені щось по них, бо бачу треба мати той девайс.
@Happy Fiancee в нас має три насадки. Маска, в ніс і в рот. Не знаю, як дитину заставити користуватись нащадками в ніс чи в рот, бо з маскою ще пів біди сидить. А загалом купила перший що був в аптеці, користуючись часто, як тільки якийсь на насмарк чи кашель, то з NaCl(ніби морська вода) за 2 дні проходить.
Особливості розвитку ніхто не відміняв. Якщо немає ніяких фізичних перепон нормальному руху сечі ( подвійна нирка, перегиби сечового) зверніть увагу на харчування своє і дитини ( харчовий щоденник) . Це не панацея, але за кілька місяців можна знизити рівні запалень. Також нирки повинні адекватно працювати і сечовий теж. Не повинно бути так, що дитина не пісяє протягом 2, макс 3 год. Не 8 раз на добу, а чіткі перерви, бо мають звичку напоїти дитину разок аж через вуха, або соком чим поскоріше, а потім пів дня воно бігає "всуху" там все, по факту по другому і третьому колу ганяє сечу на переробку. Крім того, має бути адекватне пиття. Як при високій температурі, тільки не кока-кола, а глюкоза і кислота, розведені у воді. Плюс підгузники створюють проблеми. Може не порівняльно, але в старшого на висаджуванні і багаторазових на підхваті не було запалень при всіх його нюансах, а в дітей в лікарні, які лікувалися перед операцією того ж типу, ті запалення йшли раз за разом. Сподіваюся, підбір антибіотиків йде по бакпосіву.
Нейрогенний - це взагалі в голові. У такої маленької дитини скоріш за все у голові батьків. @Happy Fiancee
Нам пульмонолог колись говорив, що небулайзери - це потрібна штука саме для нижніх дихальних шляхів, а оті всі рівні - то скоріше маркетинговий хід, щоб начебто розширити коло застосування. Насправді ми користувалися небулайзером тільки при обструктивних бронхітах (у свій час у малого це була часта проблема), тоді без нього ніяк. Менша тьху-тьху того небулайзера ще не бачила, тому що із вірусками справляємося без нього.