Відповідь: Перукар у Львові Олька, Sherryчи хто небудь...підкажіть де знаходиться Сергій з Турандоту(а то тут вже є кілька версій де він працює)... я з ним втратила звязок...а він ТАК класно мене фарбував!!!!! хочу до нього на прийом)))
Відповідь: Перукар у Львові Порадьте, будь-ласка, хорошого перукаря на Левандівці. Мамі хочу помогти, бо стрижеться весь час в однієї, а вона нічого не міняє вже декілька років. Хочеться чогось нового. Ну а мама готова на зміни, лише щоб поруч було. Дякую!!!
Відповідь: Перукар у Львові А я переїхала до Іскри на Сихові, підкажіть хорошого перукаря тут в районі.
Відповідь: Перукар у Львові А вдруг кто-то знает кого-нибудь, кто занимается дредами SE/DE ? Подскажите )
Відповідь: Перукар у Львові На сиховi "я+ти"салон непоганий,з левандiвки маму перетягуйте потихеньку на привокзальну,"Вiкторiя"непоганого майстра мае,"Рiзон"на киiвськiй,"Моне"на японськiй взагалi суперсалони,майстри дуже хорошi ---------- Додано в 01:15 ---------- Попередній допис був написаний в 01:13 ---------- На сиховi "я+ти"салон непоганий,з левандiвки маму перетягуйте потихеньку на привокзальну,"Вiкторiя"непоганого майстра мае,"Рiзон"на киiвськiй,"Моне"на японськiй взагалi суперсалони,майстри дуже хорошi... ---------- Додано в 01:21 ---------- Попередній допис був написаний в 01:15 ---------- Менi здаеться я знаю контакт Сергiя,але подзвоню йому,запитаю чи це дiйсно вiн))) i скину вам номер.
Відповідь: Перукар у Львові Дівчата, допоможіть. Я переїхала в новий район жити і тепер шукаю перукаря, бо їздити надто далеко до старого. В райні центру хто може порадити щось путнє, бо експерементувати не дуже хочу. Буду вдячна за поради.
Відповідь: Перукар у Львові Можу порадити Романа з салону "Лель" на Друкарській, особливо мені подобається в нього фарбуватися. Прихильник природного вигляду, тож зробити завивку і перефарбуватися кардинально в блондинку його треба ще вломати.
Відповідь: Перукар у Львові Маю номер тф Сергія з Турандоту,пишіть-відповім. В центрі ,біля Магнусу салон Фреш,дуже непогано там дівчатка працюють,і ціни радують,якщо треба пишіть дам номер майстра...
Відповідь: Перукар у Львові Салон "Модна лінія" (за готелем "Джордж"). Директор Ірина Петрівна -професіонал своєї справи!Раджу, не будете розчаровані однозначно. Є ще там Вовчик-стриже гарно, але я не була у нього (може хтось з форумчанок напише про нього, бо людей у нього багато!).Маряна-уважна. Про ціни дзвоніть питайте, чи підходять( там стрижка 70 гривень)
Відповідь: Перукар у Львові Дівчата привіт!!! може хтось знає перукаря який би міг приїхати до мене додому і зробити міліровку???, дайте пліззз № телефону, бо дуже треба! в мене маленька дитина і лишити ні на кого не можу... до пологів останні місяці не фарбувалась і зараз вже дуже страшно...
Відповідь: Перукар у Львові Дівчатка, потрібно сьогодні, завтра пофарбуватися. Біля мене на Дорошенка в салонах вартість 200-300 грн. Це для мене задорого. Підкажіть перукарню де б вартість фарбування була до 100 грн. Дякую )))
Відповідь: Перукар у Львові Привіт! Чи може хтось порадити хорошого майстра для укладки довгого волосся , а то у мене завжди проблема .
Відповідь: Перукар у Львові Знайшла я перукарню на Менцинського "Віва", можна з власною фарбою, робота 30 грн. Але вже розписано на весь день. Прийдеться власними силами наводити красоту)))
Відповідь: Перукар у Львові А мені треба знайти якусь путню перукарню в районі перехрестя Стрийська-Наукуова - Автовокзал. Сумніваюсь, що там така є, але все ж , може хтось знає. Йду на весілля і треба замовити зачіску і манекюр.
Відповідь: Перукар у Львові Є перкукарня навпроти вопаку (район автовокзалу), за якість послуг не чула, не знаю. Ще є в самому вопаку на 2 поверсі, біля барвінку (не вищої категорії), і ще є в будинку № 99 з протилежної сторони (тільки не знаю чи вона працює, бо інколи відкрита, інколи закрита).
Відповідь: Перукар у Львові Стриглась там у Вовчика. Не поганий перукар, помив голову i каже тепер скажiть що ви хочете))) так i постриг . Цiна абсолютно доступна.
Відповідь: Перукар у Львові Вікторія - це та, що на Тургенєва. О, мені там було б дуже зручно стригтися, так як це біля моєї роботи. А хто там хороший майстер?
Відповідь: Перукар у Львові наскільки я знаю, відгуки про ці перукарні не найкращі..зачіску - то ще півбіди, а манікюр я б побоялась там робити.. якщо хочете щось справді путнє, краще від*їхати десь дальше)) можу порадити в районі стрийського ринку..їхати від автовокзалу 15 хв..але принаймі салон хороший!
Відповідь: Перукар у Львові А скільки коштує зачіска+ макіяж в Токої? Манікюр певно піду в ФК робити, за порадою Ольги, бо то якраз навпроти мого дому.