Можна, якщо принесете дозвіл на проживання, або водійське посвідчення, видане за кордоном, в Україні в закордонний паспорт впишуть саме так, як в цих документах. Дозвіл на проживання має страшну силу (то так по секрету). А взагалі інформація з гарячої лінії міграційної служби.
На жаль, водійські права ще видані на моє дівоче. А дозвіл на проживання в пластиковій карточці мусить мати таке ж прізвище, як і в закордонному паспорті. Там правда маленькими літерами написано внизу, що я за німецькими законами вже маю інше ім"я. Але... А медична карточка не заканає? І свідоцтво про шлюб- це не є достатньо вагомим документом?
Нє, медична картка нє. А що з дозволом на проживання - маєте старий, даєте і новий паспорт бути мати букву в букву. Чи ще щось інше є і я не зрозуміла?
Ну в дозволі на проживання мусить бути таке ж прізвище, як і в паспорті, а воно в мене ще дівоче. Бо інакше, як тоді розібратися на кордоні? Паспорт на одну особу, дозвіл на проживання- на іншу. В дозволі на проживання є така замітка внизу, маленькими буквами, що дана особа за німецькими законами називається так-то... Цього маленького запису вистачить? А права мені поміняти зможуть тільки з паспортом.
То робіть паспорт на нове прізвище і тоді всі інші документи будуть як в паспорті. Ми з чоловіком вже жартували, що йому треба тепер змінити ім'я, тоді всі проблеми зникнуть
Може візьміть свідоцтво про шлюб? ну але я не юрист, тому це лише припущення, що варто зробити. --- дописи об"єднано, Jul 11, 2017 --- І наскільки я знаю, то якщо змінюється прізвище, то паспорт стає недійсним, потрібно міняти.
Треба ще й чоловікові тоді прізвище змінити на таке, як буде в мене в паспорті, тоді будем мати однакове. Дякую, дівчата. --- дописи об"єднано, Jul 11, 2017 --- Попробую, щоб записали так, як в паперах, а не вийде, то вже так і буде.
Я б вийшла заміж за іноземця.От сайті знайомств багато часу провела і саме мусульмани мене вподобали і в мене з ними розмова клеїться.Як на мене менш нахабні і корисливі ніж наші.Принаймі мені такі попадались.З одним вже товаришуємо три роки.Він поважає мої цінності,а його віру не чіпаю.Стосунки повинні базуватись на повазі,якщо вона відсутня то все розвалиться рано чи пізно.
гггг... ну добре, що в вас так складається, але майте на увазі, що ставлення дуже відрізняється коли ви в якості подруги по переписці і коли ви заміж йдете за нього. Бо часто м'ягенько стелять, та твердо спати. І ще дуже залежить з якої країни родом він.
От 100% =) Я в часи зеленої юності спілкувалась у мережі надзвичайно багато. З ким тільки не товаришувала. Були й мусульмани - дагестанець, турок, з Кавказу пара екземплярів. Ой, як вони вміють заливати соловейками. Які компліменти, яке розуміння - прямо рідні душі. Один (дагестанець) навіть на війну пішов, щоб там загинути, бо я відмовилась стати його дружиною (ну принаймні він так мені написав, а як було насправді - хто його знає). Самурай, прости Господи, недороблений. Але моя мама мене одразу попередила. В неї все дитинство і юність на Кавказі пройшли, в Кабардино-Балкарії. І там ставлення до дівчини в період залицянь і в шлюбі - дві величезні різниці. У шлюбі жінка в них повністю підкоряється чоловікові. Суперечити права не має. Залицяються вони дуже гарно, романтика і все таке - аж через край. Дівчата просто мліють від такого. Але слід враховувати, що буде потім. Детально вивчити побут, особливості культури. А ще краще - поспілкуватись з дівчатами-мусульманками, які в шлюбі. Щоб нюанси дізнатись.
Я завжди банила. --- дописи об"єднано, Aug 4, 2017 --- Справді дуже відмінні,особливо харчування.Я можу в день з'їсти 120гр. печенька і води попити,а вони їдять як на убой.От це мене і напрягає.Жити на кухні чи що?
Відповім сама собі- може в когось буде подібна проблема. Є багато арабських чи скандинавських країн з цікавими буквами.) Треба було подати копію чоловікового паспорта, де умлаут написано англійськими літерами, хоч перше написання німецькими, знизу є ще колонка, де "розшфровується" англійською. Копія була вислана електронкою, тому навіть апостилів і всього іншого нотаріального затвердження не мала. Відповідь мені дали в Приміщенні ДМС, бо в ЦНАПі не знали, або вдавали, що не знають.
Дівчата!А що то за манія тепер на фейсбуці,що азербайжанці так українками зацікавились.Я все розумію але в перший день "ТИ БУДЕШ МОЙ ЖЕНА",то пісец.Навіть фото не бачив.То мабуть через "вікно в Європу" курча ляга.
Ця зацікавленість багаторічна =) Коли у мене тільки з"явився інтернет (здається, 2005 рік) і я поринула у світ спілкування, те саме було. Один дагестанець навіть погрожував, що якщо я не погоджусь, то він піде на війну, щоб його там вбили. При нагоді запитайте, яка саме - перша, кохана, та що борщі варить чи вдома прибирає? =)
Та я завжди нормально ладила з мусульманами.Жодних расистських нахилів не маю але вони тепер в усі групи лізуть.Колись одного знала з Азербайжану.Казав в Одесі в брата живе.В їх країні лише уряд добре живе,а народ бідує.Дуже хотів з українкою-блондинкою зустрічатись.В Карпати приїхав на курорт з другом.Звісно з ним відмовилась зустрітись.А потім пише,що повернувся в Баку до дружини.Ще один туристо обліко моралі .Во така петрушка.Будьте пильні дівчата!
ну насправді, цей пілотний проект звучить трохи інакше )))нещодавно, кабінет міністрів схвалив запуск пілотного проекту з реєстрації шлюбу протягом 24 годин на території всієї країни, який так і звучить "Шлюб за добу" а "не шлюб за добу з іноземцем". і це реально класна штука. я розписувалася саме так )) мій чоловік працює за межами України, в нього не було змоги приїхати, особисто подати заяву, місяць, чи скільки там, чекати, а потім аж розписуватися... в нього реально був тиждень, коли його відпустили додому. з тих 7 днів мінусуємо дві затрачених доби на дорогу. залишається всього лиш 5 днів. нашу розписку ми зорганізували за півтора дні. в п'ятницю взяли паспорти, заповнили анкету, вказали дату та час, коли хочемо розписатися (розписувалися ми на наступний день в суботу), день потратили на вибір колечка на заручини та на наші обручки, з'їздили в ресторан, замовили на пару годин стіл на на 8 осіб (були найближчі). в суботу зранку зачіска і макіяж.. і все, гайда на розписку! )))))) було файно. суть цього проекту полягає в тому, що ви платите за швидкість. і це норма в Європі) ! ніхто там не вичікує місяцями , захотіли, одружилися. така солдепія і бюрократична радянщина, на жаль, існує лише в нас ( і ще в декількох пострадянських країнах. і то, мені здається, що вони з солдепівського режиму виходять швидше ніж ми). вартість такої процедури обійшлася нам в 2500грн. (якщо так хоче побратися атошник, то реєстрація шлюбу для них взагалі копійкова - вони оплачують лише вартість держмита 85коп.). нам при реєстрації одразу дали свідоцтво про реєстрацію шлюбу. у Львові така реєстрація проводиться , поки що, лише в трьох місцях - на Арені Львів (навпроти Ашану в Сокільниках), в Шевченківському гаї, та в аеропорту. тому, дівоньки, не мучтеся, не чекайте місяцями з коханим на ту реєстрацію: хочете поєднати свої серця та долі в одну єдину - взялися за рученята, паспорти в кишеню поклали і шуруєте в кантору "шлюб за добу". ми лише зараз з чоловіком організовуємо весілля, бо знайшли час і можливість )) а розписалися то раніше, і все завдяки тому пілотному проекту. а інакше б голову ламали, як то нам бути : при подачі заяви треба бути особисто присутнім, а якщо заяву реєструєш через інтернет, то, коли вони її приймають через декілька днів , ти все рівно повинен сам особисто з'явитися.