Пішла перевіряти чи ти ще на мене підписана. І квіточки якісь виставою про всяк випадок. Але ж халепа, я збиралась писати допис про Бореліоз, який я успішно зловила - обіцяю, що буде інформаційний і може трохи ниття.
Хм. Шо не так з постіллю? Когось дратують фото з ліжка в інстаграмі? Щось подумалося, що є такі фото, де автор майже голий/-а в ліжку не виглядає недоречно і вульгарно в стрічці, а а дехто напише два речення (без нецензурщини) і то вульгарно. Щось офтопчик пішов. А вас дратують люди, яких неможливо роздратувати?
@Haidee *важко бути перекладачем (насправді ні)* З постіллю все так. В певних обставинах я та людина, яку неможливо роздратувати. Неперевершене відчуття, я тобі скажу. Але дратують ))) Мене дратують люди, яких довго треба підводити до того щоб вони своїм ротом сказали те що вони мали на увазі, бо мені це треба як доказ (моєї правоти бгггг), а вони десь це підозрюють і всіляко уникають. А ще мене дуже часто дратують Воїни. Прокачують, я так розумію, бо маю в хаті дві штуки.
Аплодую стоячи! Я б ці слова в рамку взяла! Тепер розумію, чому оточуючим важко зі мною , якась складна я людина і як друг, і як родина .п.с. то мені ще ця фраза дуже в тему до допису @Rona у фб, про дружбу з своїм клоном. Ну й щоб не оф- дратують настанови й поради, коли я їх зовсім не питала й в д..пі мала. Але ж ніт.Порадниці й далі їх дають.
@Тетянка про порадниць згадала. Бісить страшно. Причому я прямим текстом кажу: не цікаво. У відповідь: нє, я всеодно скажу. От для чого? (Риторичне)
Фальшива турбота..от прямо шалено. Вчепитися якоїсь моєї міні-проблеми, бігати по всіх знайомих лікарях, просто знайомих чи родині і випитуватися, як то можна вирішити. Причому що то і не проблема зовсім і сто раз казали заспокоїтися з тим але зате коли реально треба помогти чи підтримати чи проявити розуміння - зразу людина зникає.
Дратують мене люди, які займаються скандинавською ходою в 6- 7 ранку гепаючи тими палицями по асфальту і будячи інших людей . Ну вийди на стадіон і оздоровлюйся там. Але ні, треба товктися під вікнами жилих будинків на світанку.
гг думала не писати, але ваш допис "надихнув" В мене зараз дика неприязнь до москалів. Одна мадама з Росії вже тиждень мене тероризує, бо бачте через мене в неї великі неприємності і її заставляють велику суму штрафу заплатити. От питання, а хто її заставляв порушувати правила? майже 2 місяці тому потрапила в аварію на велодоріжці, бо одна пані вилетіла не зрозуміло з якого дива на велодоріжку.Оскільки рух був досить інтенсивний, я влетіла в смітник, а в мене інший велосипедист. +цю всю ситуацію бачила поліція, відповідно протокол і штрафи. Лише ремонт мого велосипеда потягнув 400 євро ну і звернення до лікаря (на превелике щастя я була в шоломі), ну і відповідно страхова мені то все покрила, але всі витрати стягує з винуватця аварії. І зараз та мадама тероризує мене чому я зверталась в такий дорогий сервіс, чому пішла в лікарню і т.п. Пригрозилась що я ще маю повне право попросити моральну компенсацію то нехай тихо сидить. Підозрюю що австріцєь там також космічний рахунок виставив. Ну і дико дратують люди, які вважають що їм закони не писані, і якщо воно дич в рідній країні, то можна так само поводитися закордоном і їх ніхто не покарає.
А вони завжди так поводяться. Куди б не приїхали, вважають, що їм там всє далжни, а місцеве населення якесь недолуге. Тільки встигнуть опіритись в новій країні, вже незадоволені політикою, традиціями, правилами. Улюблена мулька, захоплено розповідати, як власне чадо, пішовши в місцеву школу/садок/літній табір, скооперувалося там ще з двома-трьома російськомовними і вони там всєх пастроїлі: представляєтє, через два месяца все дети гаварят па рускі,ахаха. Як агресивний бур'ян.
О, в мене в голові перше що пробігло - чого їх не забанили?! Але незнаю чи в правилах дп є щось про мову дописів Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
ггг одна мадама піднімала кіпіш, яка не справедливість, вчителька подарунків не бере, і взагалі "ужас" державний екзамен не можна здати російською я б хотіла подивитися, як здавати екзамен з німецької російською Але на жаль така проблема не тільки з москалями, багато національностей починають висловлюватися про узурпацію їх прав, коли заставляють вчити німецьку. В нас зараз збройні протести турків через те що в їхніх садочках ввели обов'язковий інтеграційний модуль (вивчення культури і мови). а я просто запитую, а чому не хочете поїхати додому? Там ж так класно. Одній навіть роботу знайшла, так вона більше зі мною не спілкується.