Відповідь: Що читаємо? (2) Дочитую "Теплі історії про дива коханих і рідних". Така позитивна і "тепла" книжка. Саме те що потрібно прочитати у осінній вечір.
Відповідь: Що читаємо? (2) З останнього прочитаного: Элизабет Гилберт "Законный брак" - не вразило. Чекала художності, романтики, тепла, а не сухих історичних фактів. Кілька мудрих думок на всю книгу було, але в моєму рейтингу це роман особливо не підняло. Ники Пеллегрино "Итальянская свадьба" - смачне, романтичне, італійське. Спочатку мені книга видалась дуже простою, недоречно детальною і відповідно затягнутою. Але потім сюжет класно розкрутився, Італія зачарувала і я відірватись не могла. Як підсумок - легкий сучасний жіночий роман з позитивними емоціями. Хочеться бігти за італійськими продуктами і готувати лазанью.
Відповідь: Що читаємо? (2) Почала читати книгу Ієн Макюен "Искупление", повідгуках цікава. А мені нудна.
Відповідь: Що читаємо? (2) Я читала Макьюена "Амстердам". Дуже сподобалась мова автора і сама книга. Добре що нагадали про цього письменника, треба ще щось його прочитати. Хм-м на Флібусті доступ до цього автора обмежено на вимогу власника авторських прав. Дівчата, звідки ще книги скачуєте?
Відповідь: Що читаємо? (2) переважно все на флібусті, а ще тут іноді http://www.litmir.net/ . Тільки зараз сайт чомусь висить
Відповідь: Що читаємо? (2) на днях проковтнула давніший роман Дністрового "Дрозофіла над томом Канта". майже без діалогів, суцільний філософський монолог. мені страшенно сподобалось. хочу ше такого п.с..останнім часом дуже мало читаю, бо маю дофіга роботи і ввечері на 2-3 сторінці книжки просто вирубуюсь(
Відповідь: Що читаємо? (2) Трішки давніше вже прочитала "Узорный покров" Сомерсета Моема, дуже раджу до прочитання, сюжет незвичний + екранізація - дуже красивий фільм, пейзажі неймовірні, і точно переданий сюжет, правда з одним нюансом наприкінці. А "Ночь нежна" Фіцжеральда, прочитана давно, але таке враження у мене залишила...!!!! Я читала - наче музику слухала. Його "Великий Гетсбі" порівняно з нею, на мою думку, якась нерозкрита, укорочена... Зовсім недавно прочитала "Енн із Ейвонлі", то так само було приємно читати як і першу книгу з серії, мабуть буду читати і наступні.
Відповідь: Що читаємо? (2) Закінчила читати "Бойня номер п"ять" К.Вонненгут. Досить цікава і серйозна книжка. Актуальна тема для України в теперішній час: про війну, її відбиток на психіці солдатів та вплив війни на долю головного героя. Сподобалася також післямова про автора від імені Л.Дереша.
Відповідь: Що читаємо? (2) "Спокута". Чудова його книга. Історія англійської дівчинки Брайоні, яка одним своїм вчинком змінює життя двох людей і свою власну долю. Вона думала, що легко стати дорослою, – варто лише захотіти. І сама того не помітила, як перенесла свої фантазії у реальність. Книга мене вразила. Дуже живі образи, гарно передані емоції та думки героїв. Я ніби прожила сама цю історію. Кінцівка шокуюча. Я не могла повірити і двічі перечитувала останні 10 сторінок із сльозами на очах.
Відповідь: Що читаємо? (2) А я читаю, і наразі нудно. Забагато описів будинку, одягу......, це як на мене. Але знов візьмуся читати. Ви заінтригували.
Відповідь: Що читаємо? (2) Для зовсім початківців може і варто, але якесь воно там все дуже ружове, єдинорогів і райдуги не хватає)))) Мені позитива бракло її "догнати")))) Хоча, може настрій в мене тоді такий скептичний був, не знаю.
Відповідь: Що читаємо? (2) Дочитую останні сторінки "Гробівця капуцинів" Йозефа Рота. Дуже мені сподобалося, художня книжка про Відень перед першою світовою війною і після війни, як люди пристосовувалися до життя в довоєнний і післявоєнний час, знову ж таки про занепад імперії. Аж не віриться, що війна може повторитися знову...
Відповідь: Що читаємо? (2) Перечитала "Айвенго". Так дивно, в школі здавався мені таким серйозним і важким твором, а зараз пішло, як казка наніч Як то сильно змінюється світогляд за надцять років Далі читаю Ремарка, тепер "Тріумфальна арка". Так тяжко якось від нього, якась така безнадія від тих міжвоєнних людей, від їх зневіри, від їх способу життя. Шокувало ставлення до аборту, справді, ніби зуб вирвати, та й взагалі ставлення до життя, ніби воно таке ніщо на фоні тих світових розборок.
Відповідь: Що читаємо? (2) за останні півроку прочитала багато найкращі враження від Драйзера "Американська трагедія" - чудово, глибоко, вражаюче. Автобіографія Чарлі Чапліна - шикарно, всім читати, це просто насолода! "Бабин Яр" Анатолія Кузнецова - справив надзвичайне враження, опис окупації Києва німцями від імені маленького хлопчика - автора в дитинстві. Шокуючі цифри кількості вбитих, масштаби знищення людей - євреїв, росіян, українців. Це роман-документ, тобто абсолютно все правда. Читається як художня книжка, тільки треба час від часу собі нагадувати, що все це справді було.. бо важко в таке повірити. Перечитала російських класиків - Достоєвського, Толстого, Чехова. Чого не заперечиш - це справді талановиті люди. Особливо Толстой, такий людинолюб, гуманіст... і москалі ж так його поважають, а абсолютно нічого не засвоїли з того, що він намагався донести. Живіть і дайте жити іншим, не лізьте до нас!.. це так, крик душі... Дуже гарні враження від творчості Стейнбека, багато його книжок прочитала - талановито, трохи іронічно. "Сага про Форсайтів" Голсуорі - теж гарні враження, хоч на початку здалося банальщиною. Ну і просто гарна розповідь про любов!