Щеплення необхідні? (2)

Discussion in 'Дитяче здоров'я' started by algo, Jun 30, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Я просто думаю, пройшло все-таки 20 років, медицина йде вперед, нові технології і препарати. Тому дифтерія має лікуватись значно легше, ніж раніше.
     
  2. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Ви забуваєте що віруси та бактерії мутують. Сильніші ліки, сильніші хвороби, і так по колу.
     
  3. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Може хто знає чи є лікарсько-консультативні комісії в кожній поліклініці чи тільки в обласних, щоб мене не футболили? Ми теж будемо оформлятися в садок без щеплень і можливо прийдеться проходити цю комісію (якщо завідуюча впреться) - що це взагалі за комісія і з якими складностями можна стикнутися?
     
  4. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Мають бути в усіх районних поліклініках міста. Комісія складається з імунолога, невролога, педіатра (буває по-різному).
    Труднощі - можуть вимагати максимум показів для відмови від щеплень (алергія, слабкий імунітет), агітувати щепитись.
    Головне тут - вимагати позитивного рішення комісії "Дозволяється відвідувати дитячий колектив", але тут ще постає остаточне рішення керівника садка - чи погодиться вона взяти вас без щеплень.
    Ще тут поради.
     
  5. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)


    Я закінчила у Львові в 1992. За всі 6 років жодного дифтерійного хворого нам на кафедрі інфекційних захворювань не показали, бо не було. І викладачі страшилок типу :"ось був такий, але не встигли показати, бо помер" - не розповідали.
     
  6. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    От таку маю дилему: з вересня плануємо в садочок, завідуючу при записі попередила, що ми без щеплень (крім одного БЦЖ роддомівського), нічого не казала, тільки манту мусить бути обов"язково. Тепер от думаю то манту записати, бо якось робити не тойво, а з завідуючою на штики ставати теж не хочеться. Думаю, той запис особливо не вплине ні на що.
    Ще читала одну статтю в журналі про алергію, там одна лікар казала, що вакцини в дитячому віці найбільше впливають на розвиток алергії або псевдоалергії, оскільки організм дитини є не готовий сприймати усі хімікати, які є у вакцинах. Вакцинацію дорослих вона допускає в окремих випадках. Найкращим захистом для новонароджених дітей є мамине молочко, і доки дитина на ГВ, ніякого додаткового захисту вона не потребує.
    Переконалась я сама на цьому, коли малому був рочок а ми з сестрою почергово перехворіли вітрянкою, мій синочок був здоровий, і, як припустила лікар, уже отримав свої антитіла через ГВ.
     
  7. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Угу, тоже так думала. Поки мій малий в 1 міс. не заразився грипом від чоловіка. Малий переніс то дуже легко. Із зовнішніх проявів був лише нежить, але дуже сильний... Перебрала в той час купу лікарів, одні казали, що то взагалі в дитини молоко в ніс попало))))), бо мамине молоко захищає, короче всяке наслухалась. Але знайшла доброго педіатра, яка є ще і лікарем імунологом, яка казала, що на її практиці в грудних дітей буває всяке різне і те, чим хворіла мама, і чим не хворіла. І розказала мені купу різних прикладів власне з її практики. За щеплення вона мене ніколи не агітувала. А ось не відвідувати людних місць з дитиною (магазини, супермаркети і т.д.) дуже радила.
    Щойно дивилась інтерв’ю з лікарем. Згадала власне про ваш допис, дуже цікаво розказує власне про мутацію, і чому деякі хвороби стало лікувати важче, а не легше.
    http://postnauka.ru/video/11630

    ---------- Додано в 15:57 ---------- Попередній допис був написаний в 15:41 ----------

    Зараз є вакцини, в яких є тільки один хімікат/консервант. І не таких страшний, і в такій дозі, яка є і у нашому організмі. Я думаю не потрібно згадувати хімію шкільну, чи анатомію, і нагадувати, що в людському організмі є певно добра половина таблиці Мендєлєєва. Інше питання про дози. Он в мене почалася алергія на білок, хоч все життя їла білок))
    Я не про користь/шкоду щеплень, а про актуальність інформації і спекулювання на застарілих даних.
    А найкраще знайдіть перелік вакцин, їх склад, і почитайте, що то за речовини.
     
  8. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Або я щось не так зрозуміла, але нащо організму подвійна доза того чи іншого хімікату?
    От власне, для маленької дитини кінську дозу хімії.
    Про що й мова, в такої маленької дитини навіть без ГВ імунітет ще від мами передався, тому й легко переніс хворобу.
     
  9. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Дівчата, які проблеми мене чекають при записуванні в школу дитини без щеплень?
    І.. Якщо є декілька щеплень, чи мають право відмовити в видачі справки для школи в полікілініці і прийняти в школу?
     
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    ну чекайте. грипом людина може кожен рік хворіти, бо кожного разу інший вірус. тобто від того конкретного вірусу, який вчепився до вашого синочка, у вас антитіл не було, бо ви ним не хворіли ще.
    я, наприклад, після народження доні частіше хворіла, ніж вона.
     
  11. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Нащо нам оцет і сіль в консерваціях? Якби можна було без того обійтися, то було би класно. Але ті банки би повистрілювали. Тільки не кажіть, що мариновані овочі нам дуже корисні.
    Ніхто не каже, що то супер-пупер корисно. В мене алергія на пеніцилін. Але ж я не кричу: "Забороніть пеніцилін".
    От чесно, ви читали інструкції від вакцин? Порівнювали дози? Мені ліньки зараз то шукати і читати. Бо я не брала готові/підтасовані статті. Я брала інструкцію і склад кожної вакцини і читала, шукала, навіть шкільну хімію згадала.
    То класно начитатись статей за чи проти щеплень. Але інколи варто взяти інструкцію від ліків/вакцин, енциклопедію, підручник з хімії, і почитати. Ті ж солі алюмінію в лікарстві від печії є в значно більших концентраціях. І нічо, мені вагітній лікарка дозволила пити те лікарство)).
    Може передатись тільки та хвороба, на яку мама хворіла. В сучасній вакцині проти грипу є 150 штамів того грипу (то я не в неті прочитала, я дзвонила в Параскеву і питала які в них є вакцини і проти скількох штамів).
    Що вже казати, що щороку грип інший, він мутує. А я останнє хворіла на грип ще в школі. Тут не треба лікаря щоб зробити висновок, що своїй дитині я ніяких антитіл проти грипу не передала.
    Та і взагалі я коли складала список своїх хвороб, то там було їх так дууууже мало.
    Хвороба підтверджена і записана в картку. В чоловіка є особистий ЛОР, бо він у мене дуже хворобливий. Той грип чоловіка потім переріс в бактеріальну інфекцію. І "свинський" грип чоловік мав один із перших у Львові.. Так, я дуже добре знаю що пишу.
    А дитина моя легко перенесла то, бо я провітрювала кімнату декілька разів на день, мила підлогу чуть не щогодини, ми гуляли практично цілий день і т.д. і т.п.
    Навіщо цей екстремізм? Хочете щепіть дітей, хочете ні, але не варто робити рішення на основі статей з інету.
    Дитина на ГВ може бути і до 5-ти років, але імунітет від мами помагає дитині лише до 6-ти місячного віку (там якось вже з 2-го місяця мамині антитіла не такі сильні, забула, давно читала). Підручник з педіатрії.

    ---------- Додано в 19:31 ---------- Попередній допис був написаний в 19:30 ----------

    Ну так, про то і мова. І ті хвороби, на які хворіла я, і які антитіла передала дитині вже давно мутували. Тому чатати що :
    смішно, нє?
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    поправочка: сучасні вакцини від грипу не містять 150 штамів, бо стількох ( власне штамів грипу) не існує. Грип- це різновид вірусу. І саме різноманітних вірусів є понад 200, але не грипу. Грип ( вірніше, кілька різноманітних штаммів-варіацій трьох видів (А.В.С) вірусу грипу)входить у число оцих "200" загальних вірусів. Кожна щорічна вакцина від грипу містить три віруси , які щорічно змінюються залежно від того, які з них очікуються за прогнозами вчених саме у конкретний рік.Універсальної вакцини від усіх штамів грипу не існує. Тому і ефективність вакцинації саме від грипу- не така і висока .
    так,це стосується фактично лише найпоширеніших дитячих інфекцій ( паротиту, кору, вітрянки). І вроджений імунітет поступово справді знижується до 6 місяців. Якщо мама хворіла на ту ж скарлатину чи мононуклеоз ( від яких, зрештою не щеплять, але вони в той же час протікають важче тієї ж вітрянки чи паротиту), такі антитіла дитинці не передаються. Так само не передаються антитіла від тих хворіб, від яких мама щеплена, але сама на них не хворіла ( тобто передаються лише антитіла, сформовані природнім імунітетом)

    ---------- Додано в 16:58 ---------- Попередній допис був написаний в 16:55 ----------

    справді, діагноз "грип" може бути поставлений лише після взяття мазків і дослідження їх у вірусологічній лабораторії. Зазвичай це займає до тижня часу, після взяття такого аналізу. Якщо такого дослідження не проводилося, говорити про саме грип- не доцільно. Говориться про ГРЗ. Такий же діагноз записується у мед. картці пацієнта.
     
  13. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Може, я не медик. Тільки починаю читати про те все. Не було дитини, було якось все-рівно...
    Хм, читала протилежне. Якщо наприклад епідемія грипу, зокрема як був N1H1, то імовірність що в людини саме цей тип грипу дуже велика, тому немає сенсу робити аналізи в лабораторії. Ну типу якщо в 100 людей грип, то 101 з таким самим діагнозом також має грип. Ну і схема лікування тоді аналогічна.
    А експрес-тести?
    Направду незнаю. Читала тільки.
    Той єдиний рік, що мій чоловік мав щеплення від грипу, він не хворів. Цієї зими он ще не долікувався. Має список ліків на 2 місяці...
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    саме для того, щоб офіцйно був поставлений діагноз "грип" експрес-тести "не йдуть". Еспрес -тести використовуються, коли пацієнту треба терміново діагностувати, щоб призначити лікування,але вони не є 100% достовірними щодо підтвердження-спростування діагнозу. Тобто значення мають лише повні лабораторні дослідження.
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    так, отрута є і в ліках. але приймаючи ліки ви лікуєте хворобу, яка вже Є. а отрута в щепленнях - проти хвороби, яка може і не зявиться, або сама хвороба не така страшна, як та отрута.
    те, що вам лікарка дозволяла пити ці ліки - нічого не означає - у вас є своя голова на плечах. в нас лікарі і вірусні захворювання лікують антибіотиками.
    до речі, знаєте, як визначається допустима доза для певної отрути в ліках чи вакцині?
    не правда! щось ви наплутали - перечитайте ще раз.
     
  16. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    правда-правда. Тому календар щеплень (ну такий загальний), починається з 3-х міс, коли природній (мамин) імунітет починає гаснути.
    Від коклюшу до 1 р. в дитини може просто зупинитись дихання ще до постановки діагнозу. Не страшно? В мене від передозування пеніциліну була реакція організму не краща, ніж від протермінованих вакцин.
    Нєа, якщо і читала то пропустила то повз вуха. Підозрюю в такому напрямку, як і рахують калорії в яблуку, - спалюють якблуко і рахують, скільки тепла виділилось)))
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    ні, мамині антитіла циркулюють в дитячому організмі ще півроку після завершення ГВ. а якщо годувати більше 4 років - то і ще довше. а такий календар, бо є мамочки, які зовсім не годують.

    страшно.
    але треба, щоб дитинка ним заразилась. до того ж вакциновані діти теж хворіють - цього не забувайте!
    не пропустили, підозрюю, що про це ніде не пишеться. грубо кажучи, вони взяті зі стелі ті цифри. тобто ніхто не проводив досліди на людях, що от якщо вприснути в кров стільки-то мг отрути, то як поводиться організм, чи є якісь віддалені наслідки і т.п. просто пхають зразу у вакцину та й все.

    якщо ви читали інструкції до вакцин, то бачили, що там написано, що не досліджувалось, які пролонговані наслідки чи наслідки для майбутніх поколінь можуть бути у вакцини і чи збільшує ймовірність захворювання раком ця вакцина.

    тут ніхто нікого не переконує, але для себе я знайшла таку "формулу": ВСІ хвороби, від яких існують щеплення виліковні, але мало які побічні ефекти щеплень можна вилікувати.
     
  18. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Дівчатка, я теж вже починаю задумуватись на рахунок тих щеплень. До нас вже декілька раз приходив сімейний і питав: яка ваша думка стосовно щеплень? Я поки нічого внятного не могла сказати, бо ще ринок не вивчила. Але він відразу почав мені розказувати про якусь вакцину, типу яку колиш тільки один раз, але туди входять багато щеплень і воно менш шкідливе для дитинки. Хтось щось таке чув, чи можете сказати щось про ці речі? Ми маємо на разі тільки БЦЖ, на рахунок щеплень я почала переживати після того, як начиталась цієї темки і надивилась всяих роликів... моя мама навіть почала сумніватись на рахунок щеплень...
    Що то робити...:girl_flag_of_truce:
     
  19. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    то певно АКДС з поліомієлітом, пять в одному. то нам таке пропонують.
     
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    читати далі і думати.
     
Thread Status:
Not open for further replies.