Відповідь: Рукодільні терміни українською я не відстоюю слово скрапбукінГ ( в мене тої букви правильної на компі нема), просто висловила свою думку, бо ті відповідники що наразі придумані не відображають суті скрапу. Саморобні листівки чи альбоми - на мою думку не передають ідеї скрапбукінгу. це вже ціла індустрія! яка власне полягає не у викоритання підручних засобів - бо виходить дуже мило, але примітивно, а власне застосування усіх цих технік і продукції, що підсуває індустрія скрапбукінгу- погодьтеся, що вигладає те все куди краще за використання підручних матеріалів! Тому в мене в уяві склалися стереотипи: скрапбукінг - якісні хенд-мейд ))листівки, а саморобні листівки - то "я его слепила из того что било" у мене в лексиконі є і наліпки і стікери, останнє значно рідше, наприклад, в іноземному середовищі при спілкуванні з носієм української мови. але я за те, щоб українізувати вислови і принаймні з вернісажу почати популяризацію рідних термінів
Відповідь: Рукодільні терміни українською Зістарення на застібках або на блискавках скляні кульки або скельця тріщинки підвіска і є, амулет тут недоречний, бо, по-перше, у рукодільного прибамбасу немає езотеричного призначення, а по-друге, це все одно запозичення, на відміну від питомо українського "підвіска"
Відповідь: Рукодільні терміни українською нє, то така штука, яка робить так щоб були тріщинки Зістарюючий лак чи щось таке.
Відповідь: Рукодільні терміни українською блискавка то трішки інше, в рекламному бізнесі такі пакетики називаються "застібка струна"
Відповідь: Рукодільні терміни українською Нє, то саме тріщинки http://ru.wikipedia.org/wiki/Кракелюр А та штука називається лак для тріщинок Та ні, це саме воно Хоча можна зійтися на застібках як на найбільш нейтральному слові звідси
Відповідь: Рукодільні терміни українською оо...хоч одна людина мені по людськи пояснила шо то і з чим його їдять
Відповідь: Рукодільні терміни українською згадала, є ще таке слово як скетч - тобто креслення, схема - так ?
Відповідь: Рукодільні терміни українською Не витримала душа поета... Стільки пишуть, що я вже не можу мовчати. Дівчатонька, ну чого вони "дИроколи", коли роблять дірки? Вони "дІроколи".
Відповідь: Рукодільні терміни українською Форми, або шаблони для штампів. До речі, перекладач ґуґл може легко дати відповідь на такі питання.
Відповідь: Рукодільні терміни українською Щойно читала тему про п'яльця і снапи. А "стрінги" не краще замінити на "чохли"? А то мені постійно асоціюється зі спідньою білизною (до речі, "пяльця" пишуться з апострофом чи без?)
Відповідь: Рукодільні терміни українською Я так і говорю. Ще хтось то називав "піжамкою", здається, kitka. А стрінґами дівчата навмисне той чохол називають, але то несерйозно. З апострофом. Російською - без.
Відповідь: Рукодільні терміни українською Шкіц ще казали. За старих часів. )) Те саме слово тількм вимова із різних мов інша. Французька (esquisse), ґерманська (Skizze) і анґлійська (sketch) (із грецької σχέδιος). Українською залежить про що йдеться. Слово шкіц має дуже широке значення. Може бути і швидко зроблений малюнок і скульптура із глини і багато що ще. Щось зробленне без підготовки і обдумування, спонтанно. Для рукодільних тем то швидше рисунок або схема.
Відповідь: Рукодільні терміни українською Букаскрап. ))) Ненаю навіть. Домашня книга? Сімейна книга? Пам’ятна книга (альбом)? Незнаю, щось не можу знайти якесь відповідне слово всі якісь неладні.
Відповідь: Рукодільні терміни українською і я знову сюди..освоюю незвідані можливостіінтернету (як виявилось є і такі), натикаюсь всюди на словосполучення челлендж-блог, окремо слова розумію, а от пристосувати до рідної мови ну ніяк.
Відповідь: Рукодільні терміни українською Блог завдань, блог із завданнями тощо. Типу такого завдання, в якому взяли участь три вернісажниці .
Відповідь: Рукодільні терміни українською Я теж сюди за поясненнями. Надибала кілька не зрозумілих мені слів: чіпборд, оверлей, бадж (всі стосуються скрапу). Хто знає, що воно, перекладіть бдлск
Відповідь: Рукодільні терміни українською Бадж - це значок. Отакого типу? Оленко, а як той "чіпборд" виглядав, бо запит у ґуґл видає "ДСП"? Може, то фанера яка? оверлей - це накладання чогось поверх чогось, або покривання поверх чогось, наприклад, фарбою. Хоча, теж залежить, про що йдеться.