Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення І ще тут хочу подякувати всім хто голосував за моє "дерево". Найприємнішим є те що то перші мої писанки, хоч вони ще дуууже далекі від ідеальних але там справді вкладена моя душа. Також хочу подякувати всім учасникам за чудові роботи і чесне змагання, ну і звичайно велике Дякую спонсорам за призи. Кінець травня виявився дуже багатим на подарунки.
Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення Вітаю усіх переможниць! Ваші роботи чудові! Як і всіх учасниць конкурсу. Шкода тільки, що робіт було так мало.
Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення Дякую всім за те, що проголосували за мої роботи, спонсорам за чудові призи, дівчатам- за дуже достойні роботи і організаторам за прекрасні конкурси. Дуже приємно!
Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення Вітаю Марічку і Юлю з перемогою у листівковому конкурсі! І дякую всім учасницям за задоволення від перегляду ваших робіт.
Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення Вітання дівчаткам-переможницям Чудові листівочки І всім дівчаткам за листівкову красу Призи від спонсора не дають розслабитись і прогуляти наступні конкурси)))
Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення Дякую усім, хто голосував за мої рукодільні писанки, а спонсорам за чудові призи.
Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення дякую всім за вітання-голосування-вболівання, спонсорам - за мегапризи!!!! п.с.поїхала в Аґрафку. приїду - відпишуся
Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення відписуюсь і звідки спонсори знали, що мені саме таке потрібно? - загадка))) давно думаю про макетний ніж, тут на форумі навіть людей мордувала - чи треба, оп - і в мене є ніж шилом звичайним вже давно мучуся, щоб його ховати (в корок від вина його запихаю, щоб ніхто не поколовся ))), кожного разу думаю - йолкі, пора купити нормальне, оп - і є нормальне про зістарювач ще навіть подумати не встигла - а він вже є! тішуся як слон!! ще раз велике ДЯКУЮ!!!
Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення Дякую всім, хто проголосував за мою роботу у конкурсі "Ой сплету віночок". Приємно, що це перший мій конкурс на ДП і перша перемога, попри те, що всі роботи чудові і заслуговують на найвищу оцінку. Також дякую спонсорам за чудові призи. Поїду до магазину вибирати кольори, приїду, похвалюся. Це гарна мотивація до участі у наступних конкурсах. Ще раз усіх вітаю!
Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення Як обіцяла, покажу свій приз за перше місце у конкурсі "Ой сплету віночок" Чудові чорнилка. Я нарешті одержую задоволення від штампування. Ще раз дякую спонсорам конкурсу.
Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення А конкурсу листівок незвичної форми, я так розумію, вже не буде?
Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення Буде. Дайте мені ще пару днів, щоби увійти в колію, і буде.
Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення А коли будемо знати імена учасників та переможців конкурсу "Фігурні листівки"? Цікаво ж хто є авторами таких чудових робіт.
Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення Авторів можу написати. Результати та призи Ума обіцяла оголосити, але щось затримується трохи.
Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення Дякую Лілі за оголошення учасниць конкурсу! А я, як представник спонсора, оголосила переможиць та призи. Дівчата, дякуємо за такі різні та цікаві роботи! І окрема подяка за ваше терпіння щодо очікування оприлюднення результатів!
Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення Дівчатка, дуже вам дякую за відзнаку моєї роботи і чудові призи
Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення І я дякую за цікаву гру, всі роботи були особливими, рада що і моя сподобалася. Велике дякую спонсору за чудові призи!
Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення Хочу показати світлини з вручнення головного призу весняного конкурсу (головна призерка попросила змінити декоровану у національному стилі пляшку шампанського на подарункову - до весілля, тому вручення перенесли на осінь) Ще раз, з Анастасією, вітаємо Орисю (opko) з перемогою)
Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення Галинко, Людо, вітаю!!! Листівочки направду особливі!! Та й в кожної учасниці такі чудові оригінальні ідеї - краса!!