Відповідь: Плетіння з газет Якийсь такий складний процес.... Мені трохи дивний і не зрозумілий... Акрилова фарба для стін (акрилова ЕМУЛЬСІЯ) значно дешевша ніж акрилова ЕМАЛЬ (наголошую), але емульсія як висихає стає трошки шершава і крихка.... може відпадати від виробу і декорувати її значно важче (пишу про це з власного досвіду, якось експериментувала.... нічого хорошого не вийшло) декорувла не плетене з газет, а картонну коробочку. Про морилку сказати нічого не можу.... не пробувала з нею працювати (може вона спасає всю ситуацію з відлущуванням). Свої коробки плетені з газет, спочатку грунтувала клеєм ПВА (добре просушити), а потім 2-3 рази покривала акриловою фарбою. Акрилова фарба досить густа і з насиченим кольором, перекриває букви на трубочках. Потім вже добре висушену коробку декорувала серветками і лакувала 3-4 рази. Перших три рази лакую акриловим меблевим лаком, а вже фінішний раз акриловим лаком з балона (універсальним для всіх поверхонь).
Відповідь: Плетіння з газет трохи оновлю тему)) отак складена посуда (в такій коробочці) в мене викликає відчуття затишку, зручності, які показують в журналах. я довольна нею))) ця коробка створювалась з метою створення порядку на пральці. получилось. тепер там чисто))) правда основу зробила з тонкого картону, тому кришка трохи "скривилась" а ще цією коробочкою вирішила проблему, яка мене дуже нервувала: розділила окремо фен і прасочки, бо ті кабелі постійно заплутувались
Відповідь: Плетіння з газет А Ви коли робите такі штучки, плетете по чомусь (ніби обплітаєте) чи без нічого? Я плела коробочку - вона мені вийшла вужча доверху (просто плеле, не обплітала) і все, на тому ентузіазм пропав...
обплітаю, вона тоді міцна і не розлітається і ще я робила товщі трубочки, вони краще гнуться і краще облягають основу
Відповідь: Плетіння з газет Маю мрію зробити хоч одну таку коробку. Скажіть, як ви мотаєте ці трубочки: вручну чи за допомогою шуруповерта? Чим ви покривали готовий виріб, що не видно букв?
Відповідь: Плетіння з газет мотаю вручну насправді букви трохи видно, мочила в морілці колір "червоне дерево", але мені подобається що їх трохи видно - нагадує ретро))
Відповідь: Плетіння з газет Ідею підгледіла в неті)))) там були такі мініатюрні колясочки, але в мене вийшла трошки більша)))) було важкувато плести верх, але то тільки тому, що я не вставляла в трубочки дротики-каркаси. Факбувала гуашю, а зверху клеєм ПВА.
--- дописи об"єднано, Dec 11, 2016 --- Одна з перших моїх робіт. Я займаюсь цим недовго, з літа. Може комусь пригодиться мій досвід. Пофарбовано акріловою емульсією. Тільки ні в якому разі не фарбуйте, як деякі радять: спочатку білою фарбою, а потім кольоровою - вийде дуже грубо. Може кому що цікаво, питайте.
Обов'язково треба оплітати форму і плести пофарбованими, принаймні прогрунтованими злегка вологими трубочками. Так робота буде акуратною.