А зошити, всi канцтовари входять в цiну, чи треба своэ то все мати? I чи не забагато аж 19 дiтей в групi за такi грошi?
Усі канцтовари за власні гроші купуємо.. Книги і є робочими зошитами - там читаємо, пишемо, малюємо. Купили тільки фарби, альбом, олівці.. Так, трохи багацько дітей, але реально ходять меньше, 16-17..
як на мене, то забагато. 19 чоловік мали би на 2 групи поділити. Бо приватні підготовки стараються брати не більше 10-12 дітей на групу.Це знижує ефективність занять
Калинка- заняття з 14.30 до 18.30 (реально- десь до 18.15, казали), 6 уроків Вартість 500 грн/міс. плюс одноразовий внесок 100 грн на папір і ксерокс. За вересень платили 250 грн, бо заняття тільки почнуться з понеділка (тобто фактично півмісяця залишилось). Групи по 10-11 діток. Канцтовари, зошити, книжки купуватимемо самі (дали нам список необхідного).
А я ризикнула і з меньшим вирішила відмовитись від приватної підготовки (старший ходив у Горішок). Маю наступні аргументи: 1. Ми відвідуємо садок, маємо спілкування з однолітками, циркуляцію вірусів, якісь там заняття, дисципліну, свята з віршиками. І у час, коли мали б бігти на підготовку - спимо, маємо той останній дитячо-дитячий рік))). 2. Знаємо усі букви, рахуємо, додаємо-віднімаємо у межах 20, вміємо дві букви скласти у склад. Єдина проблема - писати. Не хоче, але думаю, що це проблема тимчасова. Знайшла чудовий метод як навчити читати. 3. Усі діти різні. з старшим я б без підготовки не обійшлась (не відвідував садок, займатись бажання не мав, вірші не запам'ятовував тощо). менший зовсім інший. Не хочу бігти попереду паровозу. Сподіваюсь, що дам собі раду і знайду силу волі щодня знаходити 30 хвилин на заняття з власною дитиною. Ну а як не зможу, то підемо навесні на приватні заняття до вчителя перших класів, щоб здобути хоч якусь основу "щоб мама спала спокійно". Я навіть не хочу його цього року якимось гуртками грузити (ну хіба на шахи намовлю знову))).
Ми "горішком" залишились розчаровані, зокрема при записі оговорювалась менша кількість дітей, ніж виявилась реально. Ходили до січня 1р в тиждень. Хотілось індивідуального підходу, а не стиснутої моделі звич. школи з "накачуванням" інформацією і великою кількістю доробляння дома. Здається, якраз базовим речам добре навчили в садку, а від приватної підготовки очікувалось іншого...
вони реально так і займаються. Навіть ми ще 6 років тому займалися з 14.30 до 18-18-15. не знаю, як зараз, але раніше вони при оплаті відмінусовували пропущені заняття ( може ( скоріше за все) зараз такого вже і немає). Не було раніше вступного внеску. Книжки і зошити теж купували самі . Ну і ще минулоріч оплата була, здається 450 грн. Так що підняли не суттєво в порівнянні з минулим роком. не про Горішок, але в Калинці у кожного вчителя там своя методика подачі інформації. І кожен вчитель по різному і домашні давав. Наша, наприклад, давала досить багато і на домашнє. Казала, що зараз це здається дурнею, але в першому класі дитині набагто легше сприймати стає інформацію і домашні не є проблемою. Бо потік нової інформації йде великий і діти і так в стресовому адаптаційному стані гірше сприймають. А домашні на підготовці- це напрацьована система виконання. Скажу відверто, що на підготовці з домашніми мені було важко займатися. З урахуванням того, що дитина вдома вчитися не хотіла узагалі ( а в колективі- залюбки). Але якось з часом вийшли на певну схему виконань. І потім реально в першому класі він не сприймав домашні, як щось надзвичайне. Сприймав просто як звичайну річ, яку треба зробити. В першому класі над домашніми уже не було бажання мені застрелитися .Робилося швидко і безпроблемно. Просто і минулоріч і цьогоріч маємо в родині 3 першокласників. То там з домашніми справді проблематично. Особливо трішки пізніше, коли їх починають активно задавати, а дитина вже змучується шкільним навчанням. Минулоріч у чоловіка братова і сама з дитиною над ними сиділа, і бабусю залучала, і потім з вчителькою за додаткову плату домовлялася, щоб та в школі з дитиною робила домашню роботу ( коли в усіх родичів нерви здали, і дитина теж більше нервувалася Взагалі і Горішок, і Калинка діють за принципом власне шкільної моделі. Тобто це не розвивайка, а можливість ще до школи дитину підготувати до шкільної моделі, шкільної системи. Тому там максимально наближено до того, що очікуватиме в школі: уроки -перерви-уроки-домашнє. Можливо, не варто дитину з 5 років так навантажувати , але з урахуванням наших теперішніх шкільних програм- хтз, що краще.Єдине, що я дійсно не розумію, як можна подавати матеріал на приватній підготовці 5-річкам у групі з 19 чоловік.
Ну от власне, стосовно "горішка" в мене було враження, що дитина взагалі не сприймала матеріал з подачі на уроках, завдань було дуже багато ( зараз в 1 класі набагато менше, проблем не виникає). Можливо не пощастило з вчителькою, але по факту дитина приносила завдання, які мені доводилось пояснювати і з "0" розбирати матеріал. Мене більше цікавила психологічна адаптація і індивідуальний підхід до дитини, такого не спостерігалось. А от навиками після садочку приємно здивована. Можливо на таких підготовках 1р в тиждень замало, бо втискають великий об'єм інформації.
ось це, власне, одна з причин, чому я віддаю дитину на підготовку. Бо ті дом. завдання, що задають в садочку (так-так, там теж їх щось навіть вчать ))) даються нам дуууже важко, дитина лінується, бо бачить, що то не є обов'язковим до виконання. А тут, сподіваюся, буде якась мотивація і вона зрозуміє, що домашня робота- невід'ємна частина навчання. Ще хотіла уточнити: нам сказали ще купити щоденник, але не сказали, чи якийсь конкретний, чи будь-який. Який купували ви? --- дописи об"єднано, Sep 12, 2015 --- ой, тільки тепер побачила, що Ви теж в Калинку пішли... А я Вам тут розказую, що там і як )))) В якій Ви групі?
Ми теж відмовились від Горішка і т.д., про ще не жалкую Моя мала ходила в хороший садок, з виступами, елементарне їх там вчили, писали там палички, вчили цифри. Вдома я з нею готувалась по зошитах підготовчих до школи (всюди можна купити, напр. "Готуємось до школи без проблем"). Мала пішла в 6 років (їх недавно виповнилось 6), і я не шкодую абсолютно. Бо в садку їй вже не дуже цікаво, в школу ходить їз задоволенням (Богу дякувати). Так що даючи в 5р. на підгтовку в Горішок, то б було точно позбавлення року безтурботного дитиства. Маю приклад в сім'ї, де малого водили на підготовку туди, то мучились, возили, казали що багато уроків задавали додому, плюс оплата. Та навіть це не головне. Дитина пішла в школу, і було все одно дуже важко. І ходіння в Горішок виходить нічого не гаранує. Як сказала та мама, весь перший клас з нервами і трудами робили уроки, а в Горішку у вчителів робота-провести заняття, решу на відповідальність батьків в школах теж так буває. Добре якщо вчитель справді хороший буде, бо інакше шкода часу і грошей. Перед школою моя мала ходила ще на підготовку в школу, звикла до класу. Так що необхідності в Горішку я не бачу. Хіба має хтось час і бажання водити дитину туди, робити уроки ще перед школою, сподіваючись, що "потім зате легше буде", і багато так роблять, бо програма доволі ускладнилась, все індивідуально Маю знайому що перед 1 класом наймала репетиторку щоб та з малою гачки писала, плюс купа розвиваючих гуртків з немовлячого віку Потім в школі все одно всі вирівнюються в початкових класах, нам про це не один раз в школах вчителі і директори казали
Щоденник в Калинці Вам буде заповнювати вчителька, там нам писали розклад та домашні завдання і клеїли наклейки для заохочування ))) Беріть самий звичайний, я навіть брала без твердої картонної обкладинки, щоб дитині легший рюкзачок був.
Нi-нi, ви не так зрозумiли, ми не в Калинцi i туди не плануэм.i ми взагалi ще нiде не ходим, тiльки записались. От я i порiвнюю умови i цiни А ще цiкавить хто вiдвiдував пiдготовки при церквах, особливо при Церквi Покрови(Личакiвська)?
в Калинці заняття двічі на тиждень по 3.5 години то моя колишня "парафія", тому тут із сусідів та однокласників водили своїх діток. Тут більше розвивалка. Хоча і непогана- дітям подобалося. Як підготовку до школи у класичному розумінні її навряд чи можна розглядати.
В горішку теж був варіант 2р. на тиждень, так, мабуть, легше дітям і батькам. В мене доня тихенька, мета відвідування підготовки - психологічна адаптація, тим більше розглядали 81 школу для подальшого навчання. Хотілось, щоб вчителька допомогла дитині розкритись, щоб в класі була атмосфера команди, створена стараннями педагога, щоб помилки не вважались катастрофою, а виступ біля дошки - ешафотом. При спілкуванні з вчителем було відчуття відпрацьовування програми і "вигорівшого" працівника, коментар, який я почула:"Ваша дитина така тихенька, що її і не чути..." Тобто все як у звич. школі, з активними працюють, а тихенькі самі по собі. За що тоді оплата? Заради знань? За ті ж гроші можна знайти вчителя для індивідуальних занять. Висновок, який я для себе зробила, що вирішальним на цих всіх підготовках є особистість педагога, програму по навч. зошитах можна пройти і самостійно.
Якщо не секрет, хто була Ваша вчителька в Горішку? В нас Борщ - поки що в мене спірне перше враження.. Бо, в мене теж малий тихенький і теж хочу, щоб вчителька допомогла йому розкритися, адаптуватися, бо ми не ходили у садок.
Дівчатка, можливо хто водив своїх малявок на підготовку при церкві Воскресіння Христового на Городоцькій? Поділіться враженнями, будь ласка, варто-не варто? До кого йти?
хто хоче віддати дитину в пізнайко - запис почався(приходьте після карантину) директор Володимир Володимирович роб. тел. 222-28-28 3-4 дні в тиждень(по 3-4 уроки) оплата цього року - 120 і 100 грн, є знижки